Bluetooth Üzerinden Şarj Programını Kullanan Var mı?

Sponsorlu Bağlantılar

ümran

Üye
hahaha :ehe

- - - Eklendi - - -

Biraz araştırdım da, şarj kabiliyeti elektromanyetik dalganın kuvvetiyle doğru orantılı diyor. Şöyle bir yüksek gerilim hattına çıksan 15 dakikada dolar herhalde:) Ya da telefon yerine seni komple şarj edip öte tarafa yollar alimallah :ehe

:ehe

bayon

Üye
dün gece açık bıraktım ve sabaha kadar şarj bitmiş :) Yok öyle birşey yani

Kayahan14

Kayahan14

Üye
:ehe bi deneyim

kcr

Üye
    Konu Sahibi
dün gece açık bıraktım ve sabaha kadar şarj bitmiş :) Yok öyle birşey yani

O zaman telefonun bataryasıyla elektromanyetik alanları şarj ediyor, anladım:ehe Şaka bir tarafa, şayet aslı varsa telefonun elektromanyetik alana yakın olması lazım.

bayon

Üye
O zaman telefonun bataryasıyla elektromanyetik alanları şarj ediyor, anladım:ehe Şaka bir tarafa, şayet aslı varsa telefonun elektromanyetik alana yakın olması lazım.

Yok ya olmaz bluetooth un öyle bi özelliği olsa kesin çıkardı şimdiye böyle birşey

asadas74

asadas74

Üye
şu anki telefonlarda bult. Aygiti belirli bir elektirik akımı ile çalişmakta. Dolayısı ile + - kutupları var. Yoğun bir manyetik alanda alunca bu akım üretme olayı oluyor. Ama bizim telefonlarda ne o akımı alacak bulutut donanımı var. Ne de bulutut dan pelen akımı sarj da kulanacak devre var. Olayın cep için tasarlanabilir ama. Şu an varmi bilmiyorum.

m_tatlisu

Üye
arkadaşlar ben bu programı bulumadım sitede herhangi bir link falan bir şeyde yok konu içinde yardımcı olurmusunuz

PYTHONs

Üye
beyler yalnız zararlı olabilir. Sonuçta kablo olmadan pil dolduruyosunuz havada elektrikler uçuşuyor.

kcr

Üye
    Konu Sahibi
beyler yalnız zararlı olabilir. Sonuçta kablo olmadan pil dolduruyosunuz havada elektrikler uçuşuyor.

O açıdan düşünecek olursak telefonla konuşma, mobil veri alış-verişi, kablosuz bağlantı, bluetooth, kısacası tüm kablosuz iletişim araçlarından uzak durmak gerekiyor. Hepsinin bir elektromanyetik alanı, radyasyon etkisi var ve hepsinde elektrik uçuşması söz konusu...

alical33

alical33

Üye
böyle bişey gerçek olamaz heralde :D o uygulama sadece şarj oluyormuş gibi bi aniasyon yapıyordur pil göstergesinde :D

manolyam63

manolyam63

Üye
naasıl oluyor aekadaslar ben anlamadım..

- - - Eklendi - - -

:tşk:

fatih54102

fatih54102

Üye
Bu bir şaka programı. Şuan için bluetooth üzerinden enerji aktarımı mümkün değildir.

enchil

enchil

Üye
kusura bakma rahatsiz ettim ama tema mi bilmiyorum ama ekran super seffaf olusuda cok iyi ben nasil yaparim bunu

MaxWheel

MaxWheel

Üye
ancak wifi uzerinden sarj olabilir bunun ici cihazlar var kuçuk bir yazılımlada halledilebilir ama symbian nokia icin bitti nette symbiancılar artık biseler yapıyorlar bnce nokianın zamanında yapamadıklarını yapıyorlar bence

dmatias

Üye
gerçek olmasa bile bunda şaşılacak ne var nicola tesla bunu zaten 100 yıl önce bulmuş bir bilim adamı alternatif akım deniyor buna şuan dünya da kullanılan doğru akım yani bunun babası edison her zaman elektirik dağıtım şirketlerinin uşağı olmuştur ve şuan doğru akım kullanılmasının sebebi tamamen siyasi ve politik dir

Üst Alt