Samsung s plus satiliktir 450 tl

Sponsorlu Bağlantılar

gölge2006

gölge2006

Üye
    Konu Sahibi
Samsung s plus satiliktir 450 tl
SAMSUNG S PLUS CİHAZIMI SATIYORUM ACILDIR..+ YEDEK PİL Marka
Samsung
Model
i9001 Galaxy S Plus

Stil
Klasik

Kullanım Tipi
Dokunmatik Ekranlı

İşletim Sistemi
Android

Kart Desteği
32 GB

Dahili Hafıza
8 GB

Kamera
5.0 Megapiksel

Renk
Siyah

Kayıt Türü
Yurtiçi Kayıtlı

Garanti
Yok

Kimden
Sahibinden

Durumu
İkinci el

fiyat 350 tl düşmüştür bilginize...

fk555897

fk555897

Üye
Telefonda sanırım ekranda ufak çizikler var ve sol altta soyulmalar var. Yinede fiyat uygun.

Kerim.

Kerim.

Üye
Telefonda sanırım ekranda ufak çizikler var ve sol altta soyulmalar var. Yinede fiyat uygun.

Arkadasim alacak olan kisi gorebilir cizikleri.her ilanda yok surasi soyle yok burasi boyle diye gereksiz yorum yapmaya gerek yok.

aslan1819

Üye
Kardesim elimde samsung galaxy w black var ... Takas etsek olur mu ? Fakat benimkinin faturasi kayip oldu cihaz yurt içidir...

fk555897

fk555897

Üye

Arkadasim alacak olan kisi gorebilir cizikleri.her ilanda yok surasi soyle yok burasi boyle diye gereksiz yorum yapmaya gerek yok.

Yalnız temiz olmayan telefonlara yorum yapmıyorum sadece temiz olanlara yapıyorum. Her şeyde kasıtlı cevap vermene gerek yok.

gölge2006

gölge2006

Üye
    Konu Sahibi
Kerim.

Kerim.

Üye
Yalnız temiz olmayan telefonlara yorum yapmıyorum sadece temiz olanlara yapıyorum. Her şeyde kasıtlı cevap vermene gerek yok.

İlla ilanlara soyle boyle diye yorum atmana gerek yok

utkutopkaya

Üye
s.a kardesim samsung chat 335 + nakit dusunur musun ayrica nerdesin takas icin

mamix74

mamix74

Üye
lumia 610 ile takas dusunurmusun

srhr190909

srhr190909

Üye
Eğer ankaradaysan telefonu görebilirim. elimde huawei ideos x5 var garantisi devam ediyo. takas düşünürsen iyi olur düşünmezsen bunu satıp senin telefonu almak isterim. bu arada kapak ve kasa değişiliyo mu çizikler için. yan sanayi var mı bilginiz?

berkalin

Üye
galaxy ace i versem bnm telefonun satilma oranuda yuksek ?

Üst Alt