800 tl ye telefon tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

burak2012

Üye
    Konu Sahibi
800 tl ye telefon tavsiyesi
arkadaşlar 800 tl bütçem var bana gidipte biraz ekle şunu al demeyim 800 tlye alınabilcek güzel bi telefon arıyorum film izlenen flash desteği alan müzik dinlenen android 4 güncellemesi alan oyun oynanan güzel bi telefon arıyorum flash olmasa olur kamerası 2 olsa bile farketmez :D zaten kendi fotoğraf makinem var.sar değeri düşün olsun bida 2.el almak istemiyorum...

böyle bi telefon arıyorum bilindik bi marka olursa sevinirim...ace 2 düşünüyorum sizce nasıl....

serdar_gs

serdar_gs

Üye
1- S3 Mini (Sıfır)
2- Ace 2 (Sıfır)
3- S2 (2. El)

• Beğen
Tepkiler: burak2012
skywalker06

skywalker06

Üye
S3 mini alabilirsin o paraya sıfır çok indirim oluyor bu aralar yakalarsın 800-850 civarına s3 mini dışındada 2.önereceğim cihaz galaxy ace 2 dir şu anda root atılı telefona telefonda gta vice city,shadowgun,the ultimate spider-man,batman dark knight rises,real racing 3 oynuyorum gram kasma yok banamasın demiyor ve 4.1.2 güncellemesi alacak kesin hatta 4.2.2 bile alabilir kesin bir haber yok ama böyle bir haber çıkmıştı ama alabiliyorsan s3 mini al işlemcisi ve rami daha iyi ace 2den

• Beğen

burak2012

Üye
    Konu Sahibi
kıyas.la da mini 2 nin flash desteği yok deniyor doğrumu...aslında bende s3 mini düşündüm öyle görünce ace 2ye göndüm

ace de android sürümün gördüğü ram 512 dimi...

s3 mini ye baktım teknosada herzamanki gibi kazık :D 1000

serdar_gs

serdar_gs

Üye
sen flash yok dediğine bakma apksını yüklersin olur :D

burak2012

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar s2 lere baktımda sıfırı 900 müş :D babama diyim bana 800 veren 900 de verir :D s2 alıyım en iyisi s2 her türlü kendini kanıtlamış bi modeldir...

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
  • Beğen
MrExpert

MrExpert

Üye
O fiyata Bulabilirsen kesinlikle al pişman olmazsın :oke:

burak2012

Üye
    Konu Sahibi
flash yok detken flash playerden bahsetmiyor swf gibi uzantıları açmaktan bağsediyor veya faceden oyun oynamak vs bildiğim kadarıyla onun apk sı yok...
evet s2 alrısam pişman olmam özellikle java telefondan androide geçiş olcağı için hangi telefonu alırsam alıyım pişman olcağımı sanmıyorum...ama s3 mini dede çok özellik var ya :D özellikle multi windows müthiş bişey :D bide s3 mini de kamera tuşuna basılı tutunca sürekli çekiyomuş oda güzel :D s3 mini daha avantajlı geldi zaten kamera umrumda değil çokta fotoğraf makinem var :D akakçe de s3 mini ler 700 tl hep 800 çok ilerki sayfalarda :D

-Emre

-Emre

Üye
s3 mini eğer iyi olsaydı sürekli o kadar indirime girmezdi kendim inceledim cihaz o kadar iyi değil hele ekran berbat pixeller sayılıyor

serdar_gs

serdar_gs

Üye
s3 mini eğer iyi olsaydı sürekli o kadar indirime girmezdi kendim inceledim cihaz o kadar iyi değil hele ekran berbat pixeller sayılıyor

Eğer o kadar iyi telefon istiyorsan basar parayı alırsın, yok bütçen bu kadarsa o bütçeyede o telefon ve ona denk telefonlar vardır. Bu pixeller sayılıyor falan bunlar laf kalabalığı ben okuyorum herkes yalanlıyor bunu, ben daha hiç bi telefonda pixel sayamadım öyle ya sizde mercek gibi göz var yada biz körüz. Ayrıca S4'ün tanıtıldığı bir ortamda, S3'ün bile fiyatının düştüğü bir ortamda, sürekli yeni çıkan akıllı telefonların olduğu bir ortamda bi zahmet s3 mini fiyatıda düşsün yani :)

burak2012

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşa katılıyorum pixsel sayılıyo lafı yalan bende hiçbir telefonda pixsel saymadım sayılmaz zaten...samsung zaten s3 gibi büyük bir modelin küçük modeli olan s3 mini de o kadar dandik bi ekran kullanmaz...

skywalker06

skywalker06

Üye
Piksel sayma olayı tamamen yalan ayrıca cihazın fiyatı düşmesi çok normal çünkü 4farklı s4 mini modeli çıkacak haliyle s3 minin fiyatı iyice düşecek şu anda gold bilgisayarda 999tlye galaxy s3 satıyorlar paraf kartı olana sürekli yeni cihaz çıktıkça eskileri düşüyor s2 de güzel telefon tek sıkıntısı batarya problemi az gidiyor yedek batarya alırsın oyun çok oynuyorsan

-Emre

-Emre

Üye
pixeller sayılıyor lafı bir mecazli anlatimdir hiç bir telefonun pixelleri sayılmaz bu pixellerin çok belli olduğunu gösterir bilmeden konuşmayın.

- - - Eklendi - - -

arkadaşa katılıyorum pixsel sayılıyo lafı yalan bende hiçbir telefonda pixsel saymadım sayılmaz zaten...samsung zaten s3 gibi büyük bir modelin küçük modeli olan s3 mini de o kadar dandik bi ekran kullanmaz...

böyle bir on yargı olamaz s3 mininin s3 ile şekil dışında (bir de birkaç yazılımsal özellik) herhangi bir benzerliği yoktur.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
pixeller sayılıyor lafı bir mecazli anlatimdir hiç bir telefonun pixelleri sayılmaz bu pixellerin çok belli olduğunu gösterir bilmeden konuşmayın.

- - - Eklendi - - -

böyle bir on yargı olamaz s3 mininin s3 ile şekil dışında (bir de birkaç yazılımsal özellik) herhangi bir benzerliği yoktur.

Öyle bi yazmışsınki tek tek saydın sandık napalım. Senin wonderden yine iyidir :)

kraldost

kraldost

Üye
ace 2 yi al lakin grey market alma

Pro.Leon

Pro.Leon

Üye
Samsung galaxy s2 kesinlikle.

-Emre

-Emre

Üye
Öyle bi yazmışsınki tek tek saydın sandık napalım. Senin wonderden yine iyidir :)

wonderdan kötü demedim :P egonu tatmin etcekse evet s3 mini wonderdan iyidir. ama benim aldigimda s3 mini yoktu.

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs

burak2012

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar s2 düşündüm ama vazgeçtim s3 mini düşünüyorum şu an.hiç grey almadım almamda :D

arkadaşlar almak isteyen olursa siteye bakabilirler ucuz bir site hakkımızda bölümünde kendilerine güvendiklerini belli etmişler ben burdan alıcam muhtemelen ayrıca 10 tl ek ücretle kapıda ödeyebilirsiniz güvenmiyorsanız....

Superfan

Superfan

Üye
Bir yerde duymuştum.Darty 999 TL ye S3 satacakmış.Eğer alabilirsen :ehe