800 tl ye telefon tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

-Emre

-Emre

Üye
arkadaşlar tekrar tekrar düşünün bi cihazı almadan. ben düşünmedim dustugumuz hale bak.

seytan_avcisi

seytan_avcisi

Üye
s3 miniyle s2 karsilastrilir mi ya :Dd s2nin ekrani bile basli basina telefonu alma sebebi harika bir ekrani var s3ten kaliteli bi ekran bildigim kadariyla ayrica benim wonderda deli gibi oynadigim modern combat 3 s3 minide kasiyorsa (youtubedaki videolarda kasiyor) kesinlikle yazilimsal problemler vardir

rodinatr

rodinatr

Üye
Her turlu s 3 mini.. iyiki almisim gram pisman degilim

CasuS_87

CasuS_87

Üye
ace 2 ;)

fk555897

fk555897

Üye
S2 S3 mini'den daha iyi. Bence S2 daha almaya değer bir telefon:

Samet.25

S3 mini yada ace 2 bende 1 haftaya kadar ikisinden birini alicam s3 mini onceligimde sanada tavsiye ederim

DJ Beyhan

DJ Beyhan

Üye
S2 herturlu kiyaslamaya bile gerek yok

ozakin70

ozakin70

Üye
S3 mini:thumbup:

signor ramon

signor ramon

Üye
Htc One V Al 700 lira MediaMarkt'da 100 de sana kalsıın :)

vezir020

Üye
Ace2 yi nasıl iyi bir telefon diye översiniz anlamiyorum. Kardeş alacaksan samsung olarak sadece s2 al veya alternatif olarak lg l9 veya desire x e bak derim . S3 mini hiç bir albenisi olmayan bir telefon

Samet.25

Ace2 yi nasıl iyi bir telefon diye översiniz anlamiyorum. Kardeş alacaksan samsung olarak sadece s2 al veya alternatif olarak lg l9 veya desire x e bak derim . S3 mini hiç bir albenisi olmayan bir telefon

Bence super telefon s3 mini alali 2 gun oldu her oyunu aciyo gayet seri sisme yapmiyo kamerasi cok hosuma gitti gayet guzel fiyatina gore 4.1.2 guncellemesi ile daha ayri guzel

legolas29

legolas29

Üye
Kardesim a101 e aankarada s3 mini 700 tl ye geldi bugun galiba

Kupa Beyi

Kupa Beyi

Üye
çok değil az daha zorla s3 mini al :)

burak2012

Üye
    Konu Sahibi
evet a 101 e s3 mini geldi 700 tlye ancak ben malesef fikrimi değiştirdim dslr makine alcam ve bide daha düşün modellere yönelmeyi düşünüyorum pocket gibi

legolas29

legolas29

Üye
evet a 101 e s3 mini geldi 700 tlye ancak ben malesef fikrimi değiştirdim dslr makine alcam ve bide daha düşün modellere yönelmeyi düşünüyorum pocket gibi

Naptin beyaa. Al s3 miniyi hacı iste firsat gelmisken ;)

Samet.25

Baba foto makinesi alana kadar senin yerinde olsam s3 mini alırım kamerası zaten süper video da 720p çekiyor daha ne olsun

nokia 603

Üye
lg l90

flunight

Üye
100 daha koy s4 mini al.

nokia 603

Üye
forumlarda yeniyim hortlatma derken 2.olarak nesi var l90 in