Touchwiz 5 Launcher ( 4.+ ) - ( Root Gerektirir )

Sponsorlu Bağlantılar

KordonCeLiL-dG-

KordonCeLiL-dG-

Üye
    Konu Sahibi
Touchwiz 5 Launcher ( 4.+ ) - ( Root Gerektirir )
Evet beyler daha önce Touchwiz 5 konusu açmıştım fakat o rootsuzdu ama widget eklenmiyordu
Bu konudakinde widget de ekleyebiliyoruz ve menüler 5x4 aynısı olacak

Touchwiz 5 Launcher'ımız ve Widget eklemek için gerekli lib dosyasımızı burdan indiriyoruz

Yüklenişi şöyle arkadaşlar
İlk olarak Tw5.rar dosyasından çıkan SecLauncherSigned2.apk dosyasını system/app klasörüne atıp gerekli izinleri yazdığım gibi ayarlayın
r w
r
r

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lib dosyasınıda system/lib dosyasına atın gerekli izinleri aşağıdaki gibi ayarlayın
r w
r
r

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ek olarak cm romlarını kullanan arkadaşlar touchwiz tema indirsinler böylece touchwiz launcher kullandığımızda simgelerde touchwiz simgeleri olacaktır

Buyrun bunlarda ss ler

SS'Ler Galaxy W 'umdan Çekilmiştir Cm9 4.04 Rom Yüklüdür .

• Beğen
Tepkiler: en-sel

KayraBey

KayraBey

Üye
:tşk:

alattinctn

alattinctn

Üye
:tşk:

Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
Galaxy W Cm10'da çalışmadı maalesef.

Dejavuex

Dejavuex

Üye
Cm10 kullanıyorum bende keşke çalışsaydı hemen denicektim.
Şuan cm10dan çok memnunum 2 gündür kullanıyorum ondan geri dönmicem :)
CM9 ninght sürümüne ulaşınca denerim inşallah.
Konu için ayrıca teşekkürler :)

KordonCeLiL-dG-

KordonCeLiL-dG-

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy W Cm10'da çalışmadı maalesef.

Ben hiç Cm10 denemedim oyuzden çalışıp çalışmadığı hakkında bir şey diyemicem :)

Cm10 kullanıyorum bende keşke çalışsaydı hemen denicektim.
Şuan cm10dan çok memnunum 2 gündür kullanıyorum ondan geri dönmicem :)
CM9 ninght sürümüne ulaşınca denerim inşallah.
Konu için ayrıca teşekkürler :)

Rica Ederim :) Telefonun havası bir başka oluyor en kısa zamanda cm9da denemenizi tavsiye ederim :)

naruto3434

Üye
tabletde denemek istiyorum ama güzel dururmu 7 inç tablet

- - - Eklendi - - -

Evet beyler daha önce Touchwiz 5 konusu açmıştım fakat o rootsuzdu ama widget eklenmiyordu
Bu konudakinde widget de ekleyebiliyoruz ve menüler 5x4 aynısı olacak

İlk olarak
Touchwiz 5 Launcher'ımız burda

Widget eklemek için lib dosyası gerekiyor gerekli lib dosyamızda burda

Yüklenişi şöyle arkadaşlar
İlk olarak Tw5.rar dosyasından çıkan SecLauncherSigned2.apk dosyasını system/app klasörüne atıp gerekli izinleri yazdığım gibi ayarlayın
r w
r
r

Lib dosyasınıda system/lib dosyasına atın gerekli izinleri aşağıdaki gibi ayarlayın
r w
r
r

Ek olarak cm romlarını kullanan arkadaşlar touchwiz tema indirsinler böylece touchwiz launcher kullandığımızda simgelerde touchwiz simgeleri olacaktır

Buyrun bunlarda ss ler

SS'Ler Galaxy W 'umdan Çekilmiştir Cm9 4.04 Rom Yüklüdür .

Launcheri kaldırmak için ne yapmamız gerekiyor hocam ?
Bu arada Wallpaperi link atabilirmisin hocam?

KordonCeLiL-dG-

KordonCeLiL-dG-

Üye
    Konu Sahibi
tabletde denemek istiyorum ama güzel dururmu 7 inç tablet

- - - Eklendi - - -

Launcheri kaldırmak için ne yapmamız gerekiyor hocam ?
Bu arada Wallpaperi link atabilirmisin hocam?

launcheri kaldırmak icin system/appdan sildiğinizde silinir sanırım ama tam emin değilim neden kaldıracaksınız 10 numara launcher :)

- - - Eklendi - - -

Buyrun Wallpaper

naruto3434

Üye
launcheri kaldırmak icin system/appdan sildiğinizde silinir sanırım ama tam emin değilim neden kaldıracaksınız 10 numara launcher :)

- - - Eklendi - - -

Buyrun Wallpaper

Çok Saolun Hocam...

Birde Tam olarak nasıl yapıldığını bilmiyorum ama Tablete uyarmı launcher 7 inç tablet?

KordonCeLiL-dG-

KordonCeLiL-dG-

Üye
    Konu Sahibi
Çok Saolun Hocam...

Birde Tam olarak nasıl yapıldığını bilmiyorum ama Tablete uyarmı launcher 7 inç tablet?

Kardeşim açıkcası pek bir fikrim yok tablete uymazsa silersiniz yukarıda yapılışını anlattım ordan bakarak uygulayabilirsiniz

naruto3434

Üye
Dejavuex

Dejavuex

Üye
Güzel bi konu niye altlarda geziyo ki .
Güncel.

mustipa

mustipa

Üye
b u cm9 cm10 ne pek bir bilgim yok anlatırmısınız

KordonCeLiL-dG-

KordonCeLiL-dG-

Üye
    Konu Sahibi
Güzel bi konu niye altlarda geziyo ki .
Güncel.

Ben telefonun görünümüne önem veriyorum . Baya araştırdım bulabilmek için orjinalmiş gibi gözüküyor yani :) Arkadaşların takdiridir yinede :)

Dejavuex

Dejavuex

Üye
Ben telefonun görünümüne önem veriyorum . Baya araştırdım bulabilmek için orjinalmiş gibi gözüküyor yani :) Arkadaşların takdiridir yinede :)

Valla menü giriş çıkışlarda hızlanıyor Galaxy W CM.10.1 Çıktı yükledim bu launcheri yapamayınca geri döndüm nasıl alıştıysam artık :D

• Beğen
Tepkiler: KordonCeLiL-dG-
KordonCeLiL-dG-

KordonCeLiL-dG-

Üye
    Konu Sahibi
Valla menü giriş çıkışlarda hızlanıyor Galaxy W CM.10.1 Çıktı yükledim bu launcheri yapamayınca geri döndüm nasıl alıştıysam artık :D

Ahahahah :) ben cm9 rc6 dayım gayet stabil bence rc7yı denemedim daha :D

Rookie66

Rookie66

Üye
fotolardaki status bar ı nasıl yeşil yaptın . :alkis

Üst Alt