Vodafone 10TL LİK CEPNET PAKETLİ HAT ARANIYOR

Sponsorlu Bağlantılar

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone 10TL LİK CEPNET PAKETLİ HAT ARANIYOR
Evet numara düzgün olsun yeter,hattıyla birlikte satın alıcam ,bu içinde 10tl lik cepnet paketi olması mecburidir ,MAX 20-50 TL ARASI ÜCRET VEREBİLİRİM ,Satanlar numara detayıyla birlikte konu altı veya ö.m atınız

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
kardeş nerde oturuyorsun

yaren_dede

yaren_dede

Üye
yanlız hattı üzerine alırsan abonelikler iptal oluyor bildiğim kadarıyla yani aldığın hat eski sahibinin üzerinde kalması lazım. Satacak kişi bunu göze almaz bence

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
üzerine alınca abonelik bozuluyorsa satamam

- - - Eklendi - - -

benim satma nedenim vodofonede 500dk 1000sms 1gb internet aylık 19tl pakatine geççem sende ona bak istersen :oke:

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
Üzerime almıcağım zaten ,genelde internet amaçlı kullanıcağım için pek gerek yok üzerime almama ,zaten üzerime alırsam paket gidiyor bi anlamı olmuyor o zamanda

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
dediğim tarifeye bak bence birda yaparlarmı bilmem

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
bence kımse o fıyata vermez yenı hat almaya kalksak 25 yada 30 tl ınternetı 10 tl ettı toplam 40 tl kalkıp 10 tl kâr ıcın vermezler

xanax84

xanax84

Üye
satılık sınırsız cepnet var ilgilenen varsa mesj atsın faceden [email protected]
zico feyenverkov

Polat111

Üye
bana da lazım satanlar pm atsin

plusnettr

plusnettr

Üye
:d :d

metgor

Üye
başka satan varsa pm atsın

xqz5

Üye
Ustune alınmadan kimse vermez hattını nerden,neden guvensinki sana kotu amaclı kullanabılirsn sonucta. Verdi desek bile 20-50 liraya kim satar ? Ben eski cepnetı kullanyorm 50 degl 100 tl deseler satmam yani:)

Cengiz_17

Cengiz_17

Üye
bende var mesela 11 tl ye sınırsız internet paketi ama verdiğin fiyat çok komik gerçekten :nono:

izmitli1983

izmitli1983

Üye
satmayın pişman olmayın :)

blastx

blastx

Üye
benim işime yaramıyor açıkçası şu an isteyen olursa satabilirim

• Beğen
Tepkiler: Kaptantaner.
ejder1987

ejder1987