Toggle by Sergey25

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre

Üye
    Konu Sahibi
Toggle by Sergey25

Uygulama : Sis Editor Ile Parçala İçindekileri
Gerekli Yerlere At Telefonu Yeniden
Başlatın

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: RetaXter

Emre

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim

yaren_dede

yaren_dede

Üye
bunları yuklerken bileşen hatası veriyor nasıl yapacağız yardım

asigsasi

asigsasi

Üye
sis olarak yüklemiyor yerleşik bileşen hatası veriyor ne yapacağız şimdi

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede

Emre

Üye
    Konu Sahibi
Sis Editor Ile Parçala İçindekileri Gerekli Yerlere At Telefonu Yeniden Başlatın

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye

bi sis için belleye dönülmez ve fp2 için downgrade yok şimdi ne yapacağız :hmmm

keşke geçen sene refreshe geçmeseydim kötü oldu bu... neyse bakayım belle kullanan kaldıysa ve konu ilgi görürse bende belle kullananlar için sis olarak paylaşayım kimse onları düşünmüyor teknolojinin gerisinde kalmak onların suçu değil sonuçta :) ayrıca belirteyim biraz inceledimde buradaki sis dosyalarını yuklemek için hack şart ama sadece mif atmak içinde sadece hack gerekiyor yani joslogh moda gerek yok :) cihazda xplore olsa yeterli

- - - Eklendi - - -

Sis Editor Ile Parçala İçindekileri Gerekli Yerlere At Telefonu Yeniden Başlatın

mif olarak konu mevcut zaten ve fuul set buradakinin farkı ne acaba belle kullananlar içinmi paylaştın çünkü hata veriyor bizde

Emre

Üye
    Konu Sahibi

keşke geçen sene refreshe geçmeseydim kötü oldu bu... neyse bakayım belle kullanan kaldıysa ve konu ilgi görürse bende belle kullananlar için sis olarak paylaşayım kimse onları düşünmüyor teknolojinin gerisinde kalmak onların suçu değil sonuçta :) ayrıca belirteyim biraz inceledimde buradaki sis dosyalarını yuklemek için hack şart ama sadece mif atmak içinde sadece hack gerekiyor yani joslogh moda gerek yok :) cihazda xplore olsa yeterli

- - - Eklendi - - -

mif olarak konu mevcut zaten ve fuul set buradakinin farkı ne acaba belle kullananlar içinmi paylaştın çünkü hata veriyor bizde

Sis Editor Ile Parçala İçindekileri
Başlat

BYFECI

BYFECI

Üye
Teşekkürler

Emre

Üye
    Konu Sahibi
Ben Belle Kullanan Arkadaşlar İçin Paylaşım Yaptım

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye

Sis Editor Ile Parçala İçindekileri
Başlat

tamam dostum onu anladım teşekkürler bilgi için yanlız bu konudakinden farkı ne setin eksik olmasımı?

http://www.maxicep.com/symbian-3-widget/toggle-skin-by-server-mif-666429.html

- - - Eklendi - - -

Ben Belle Kullanan Arkadaşlar İçin Paylaşım Yaptım

bende onlar için hazırlık yapıyorum 100 kadar konu açıcam belle kullananlar yaşadı :D

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye

İnşallah Tekrar Mod Olursun Başarılar :)

konu ile alakası ne

- - - Eklendi - - -

tamam dostum onu anladım teşekkürler bilgi için yanlız bu konudakinden farkı ne setin eksik olmasımı?

http://www.maxicep.com/symbian-3-widget/toggle-skin-by-server-mif-666429.html

- - - Eklendi - - -

bende onlar için hazırlık yapıyorum 100 kadar konu açıcam belle kullananlar yaşadı :D

bi ton konu var dostum ne yüzü :)

• Beğen

Emre

Üye
    Konu Sahibi
Sen bilirsin

yaren_dede

yaren_dede

Üye

İnşallah Tekrar Mod Olursun Başarılar :)

yok ya bir sürü konu onayla sonrada onlara teşekkür et birde beğen butonuna bas uzun iş...

konu için teşekkürler bellecileri unutmuştuk onların telefonuda toggle görecek sayende :)
banada yeni fikirler verdiğin için ayrıca teşekkürler konu açmakta zorlanıyordum son zamanlarda durgunluk var symbianda artık eski konuları ısıtıp servis yapacağız :)

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
ne oldu dostum eski konular için tekrar aynı konuları servis yapalım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt