Telefon Öneri .

Sponsorlu Bağlantılar

burakberkan

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Öneri .
Arkadaşlar 1 veya 2 ay İçinde Yeni telefon alacağım fakat aşırı fazla marka telefon çıktı Galaxy vs.. gibi bir çok ve kararsız kaldım.
Aklımda Bir Kaç model var ama yinede bilene sormak lazım. Aklımda Samsung Galaxy Woder - LG L7 modelleri var. Bu telefonları önerir misiniz veya başka bir telefona mı yönlendirirsiniz ? Tavsiyelerinizi bekliyorum 800 TL'lik bütçem var . Önceden LG- Samsun - Nokia tecrübelerim oldu Şuanda LG Kullanıyorum . Önerilerinizi bekliyorum. İyi Forumlar.

emreolol

Üye
htc veya alma imkanin varsa s3 mini

Shorty Meeks

Shorty Meeks

Üye
800 tlye s3 mini , xperia p , atrix , lumia 620 alabilirsin.

burakberkan

Üye
    Konu Sahibi
Peki LG L7 yi önermez misiniz ?

skylinegti

skylinegti

Üye
bence teknosa indirimlerini bekleyip 700 tl ye optimus l7 al hemde 100 liran cebine kalır ;)

burakberkan

Üye
    Konu Sahibi
bence teknosa indirimlerini bekleyip 700 tl ye optimus l7 al hemde 100 liran cebine kalır ;)
Önerin için teşekkürler. Abi Aklımda 3 Telefon var Galaxy Wonder / xperia p / LG L7 Bu Telefonlardan hangisini önerirsin ?

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
alacağın telefonda oyun oynayacakmısın ve oynayacaksan temple run mu yoksa nova 3 asphalt 7 gibi mi ?

hurol1

Üye
L7 al

- - - Eklendi - - -

L7 al

fk555897

fk555897

Üye
Söylediğin telefonlardan en iyisi Sony Xperia P. Neden diye sorarsan Xperia P'de çift çekirdekli işlemci ve 1 GB RAM var.

CasuS_87

CasuS_87

Üye
xperia p :good:

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
bence s3 mini

lazye

lazye

Üye
ben olsam çok temiz 2.el s2 alırdım o olmazsa xperia p al...

emin_uslu

emin_uslu

Üye
kesinlikle xperia p tek eksiği bataryası biraz küçük ama artılarının yanında pek mühim değil

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
xperia P:good:

burakberkan

Üye
    Konu Sahibi
alacağın telefonda oyun oynayacakmısın ve oynayacaksan temple run mu yoksa nova 3 asphalt 7 gibi mi ?
Telefonda Fazla Oyun Oynamam eğer oynayacak olrusam Temle Run olabilir.

- - - Eklendi - - -

Konuda genellikle Xperia p Tavsiye ediyorsunuz zaten aklımda da Xperia p / LG L7 var Ama aklıma Takılan Bir Şey var Teknosanın sitesinde xperia p 1109 TL yazıyor http://www.teknosa.com/urunler/125070865/sony-xperia-p-lt22i-silver-akilli-telefon
ama bir kaç sitede 760 küsür yazıya Tam bir fiyat söyler misiniz ? Bütçem 800 TL eğer Teknosa doğruysa LG L7 Alıcam. ?

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
xperia p vatan da 820 tl idi yani ortalama bir 800 tl gold da var aynı cihaz indirim ile daha ucuza alabilirsin bazen indirime giriyor ve xperia p l7 den daha üstün bir cihaz l7 alma xperia p al ve teknosa fiyatları abartıyor

ve bende almayı düşünüyorum şunuda söylemek istiyorum bazı sitelerde xperia p nin s2 ile aynı donanıma sahip olduğunu söylüyorlar
buda telefonun tanıtım videosu

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Xperia P iyidir ama tek eksiği batarya.

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
Her telefonun hemen hemen bir kaç eksiği oluyor ve telefonun şarjı o kadar az gidersede ekran parlaklığını düşürürsünüz
buradan pili nasıl daha uzun süre ile kullanacağınız hakkında bilgi veriyor

burakberkan

Üye
    Konu Sahibi
Her telefonun hemen hemen bir kaç eksiği oluyor ve telefonun şarjı o kadar az gidersede ekran parlaklığını düşürürsünüz
buradan pili nasıl daha uzun süre ile kullanacağınız hakkında bilgi veriyor
Xperia P iyidir ama tek eksiği batarya.
Dün Teknosada Xperia p & LG Optimus L7 yi elime alma şansım oldu Xperia p 820 TL LG optimus L7 699 TL . Xperia yı internette biraz araştırdım Çoğu kişi Şarj sıkıntısı var dıyor yani telefonu aksam şarjı %100 sabah kalkınca %69 düşüyormuş.

aslansercan

Üye
bende xperia p almayı düşünüyorum benide batarya sorunu sıkıntıya düşürüyor.Günde 2 saat internette dolaşırım 1 saatte dizi izlerim acaba bu şekilde 1.5 günü çıkarır mı ?