Onay Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Onay Hakkında
Bir üyenin açtığı konular acaba ne zaman onay sürecine girmeden otomatik yayınlanır? Böyle bir şey var mı? Sanıyorum yeni üye olmayanların onay sürecine gerek kalmadan konularının otomatik yayınlandığı gibi bir şeyler okumuştum da forumda. Sorayım dedim.

Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Dede

asigsasi

asigsasi

Üye
üye olduğun sürece konular hep onaya gider

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
her bölümdeki komular onaya gitmiyor. Tam bilmiyorum bölüm ismi olarak fakat bazı bölümlerde onay olmadan direkt konu açılabiliyor.

• Beğen
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
belli bölümlerde her üyenin konusu onaya gider mesela program oyun paylaşımı yapıyorsanız onaya düşer tam sayısı hatırlayamadım şuan yanılmıyorsam yeni üyeninde 10 mesajdan sonra olması lazım mesajları ve konuları onaya düşmez.

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Bu her bölümde farklılık gösterir.Birçok alt başlığın Genel&Destek bölümlerinde hızlı bir şekilde yardım edilebilmesi amacıyla konular onaya gitmez.Uygulama/oyun paylaşımlarında ise konular yönetici onayına gider.Bu forumun düzeni açısından şarttır.Yönetici onaydaki konuyu inceler (forumda aynı konudan mevcut mu? Link sağlam mı? İçerik yeterli mi? vs. vs.) ve uygun ise onaylar.Bu Yeni üye bile olsa rütbesi Orgeneral bile olsa değişmez bir kuraldır.

Not : Moderatörler dahi yetkisi olmadığı bölümlerde konu açarsa konuları onaya düşer.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi ve Mad EagLe
Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sanıyorum benim oyun ve/veya program paylaştığım bölümlerde onaya giren çok fazla sayıda konu olduğu için günlerce bekliyorum konunun onaylanmasını. Hepinizin yanıtlarını toplayınca eksiksiz bir cevap olmuş. Teşekkür ettim.

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Sanıyorum benim oyun ve/veya program paylaştığım bölümlerde onaya giren çok fazla sayıda konu olduğu için günlerce bekliyorum konunun onaylanmasını. Hepinizin yanıtlarını toplayınca eksiksiz bir cevap olmuş. Teşekkür ettim.

Günlerce beklememeniz gerekir.Siz hangi bölüme konu açtınız acaba?

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

Günlerce beklememeniz gerekir.Siz hangi bölüme konu açtınız acaba?

Cevabınız üzerinden birkaç gün geçmiş ama yine de belirteyim. s60 v2 oyunlarıyla ilgili bölüme konu açmıştım ve yanlış olmasın, sanıyorum onay için 4-5 gün bekledim. SOnrasında onaylandı konum. Tekrar teşekkürler.

Legendary.

Legendary.

Üye
Moderatörlerimiz yoğundu galiba :bilmm
Ben hiç öyle 4-5 gün beklediğimi hatırlamıyorum :hmmm en fazla 1-2 gün bekledim :hmmm

Bazende rica ediyorum konum vardı diye :D

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Moderatörlerimiz yoğundu galiba :bilmm
Ben hiç öyle 4-5 gün beklediğimi hatırlamıyorum :hmmm en fazla 1-2 gün bekledim :hmmm

Bazende rica ediyorum konum vardı diye :D

O da bir teknik tabii. :) Zaten acelemiz yok da sistemi biraz daha öğreneyim istedim.

Akıncı

Akıncı

Üye
yoğunluktandır büyük ihtimalle

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
S60v2 Yazıyor Onu Gören Olmadı Sanırım :)
Eski Ve Yok Olmuş Bir Bölümde Olduğun İçindir Gecikmesi :)
Benimde V3 De Bu Kadar Uzun Sürmüştü :)
Yoğunluktan Değil Oraya Bakılmadığındandır :)
O Yüzden Bir Moda Rica Edebilirsin Konu Açtıktan Sonra :)

Kolay Gelsin :)

Legendary.

Legendary.

Üye
S60v2 Yazıyor Onu Gören Olmadı Sanırım :)
Eski Ve Yok Olmuş Bir Bölümde Olduğun İçindir Gecikmesi :)
Benimde V3 De Bu Kadar Uzun Sürmüştü :)
Yoğunluktan Değil Oraya Bakılmadığındandır :)
O Yüzden Bir Moda Rica Edebilirsin Konu Açtıktan Sonra :)

Kolay Gelsin :)

Benim taktik :ehe

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
Onaya düşen konuları o bölüme girmeden moddlar göremeyebilir gözden kaçmıştır.onaya düşmesi iyi ayrıca

yaren_dede

yaren_dede

Üye
konu 4-5 gün onayda kalmaz ancak denetimde kalabilir heralde denetime alınmıştır Çünkü o bölüme girmesine gerek yok yöneticinin konuyu görmesi için, onay panelinde ilgilendiği bütün bölümlerdeki konuları görebiliyor :hmmm

Silinen Üye 484994

Silinen Üye 484994

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
konu 4-5 gün onayda kalmaz ancak denetimde kalabilir heralde denetime alınmıştır Çünkü o bölüme girmesine gerek yok yöneticinin konuyu görmesi için, onay panelinde ilgilendiği bütün bölümlerdeki konuları görebiliyor :hmmm

Bu bilgi güzel. Çünkü her konu açtığımda, sırf randımanı az olan bir bölümde açıyorum diye her seferinde modlara mesaj gönderirsem rahatsız olurum. Eminim onlar da rahatsız olur. Açarız konuyu, bekleriz onayı. Yapacak bir şey yok. :) Şimdilik s60 v2 model telefonum olduğu için ona göre paylaşımlar yapıyorum. Doğal olarak yani. Ki bu da o bölümün henüz ölmediğini gösterir. :) Tekrar teşekkürler herkese.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt