menü tuşu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ümran

Üye
    Konu Sahibi
menü tuşu
arkadaşlar c6.01 menü tuşu çok tahrip olmuş ,değştiriliyomu acaba ?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
servise verirsen değiştirirle

yaren_dede

yaren_dede

Üye
kullanıcı hatası ise ücretli olur, servisle görüşmen gerek

cemsidar

cemsidar

Üye
benim c7 alt taraf komple soyuk menü tuşundada beyaz ısıgın sag taraf yanıyo sol sönük agaaagagaga arka kapağı görseniz televfn kendini jiletlemiş arabesk çala çala :D :D

ümran

Üye
    Konu Sahibi
benim c7 alt taraf komple soyuk menü tuşundada beyaz ısıgın sag taraf yanıyo sol sönük agaaagagaga arka kapağı görseniz televfn kendini jiletlemiş arabesk çala çala :D :D

naptın tele sen ya :ehe

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeşim ne yazık ki kullanıcı hatasına girdiyorlar ve ücret alıyorlar. Çünkü adamlarda şu mantık var: "Biz bu telefon için kılıf yapıyoruz sen kullanmıyorsun ve çiziyorsun." Bu mantıkla asla garantiye sokmazlar ama şöyle birşey de var ki ben tuş kilit yerini açıp kapata kapata biraz tahrip ettim. Götürdüm Kasayı bile değiştiler 2 gün içinde yolladılar. Bazen insaflarına kalıyor yani servistekilerin.

ümran

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim ne yazık ki kullanıcı hatasına girdiyorlar ve ücret alıyorlar. Çünkü adamlarda şu mantık var: "Biz bu telefon için kılıf yapıyoruz sen kullanmıyorsun ve çiziyorsun." Bu mantıkla asla garantiye sokmazlar ama şöyle birşey de var ki ben tuş kilit yerini açıp kapata kapata biraz tahrip ettim. Götürdüm Kasayı bile değiştiler 2 gün içinde yolladılar. Bazen insaflarına kalıyor yani servistekilerin.

bilgi içn :tşk: kaç para edr bu tuş

ümran

Üye
    Konu Sahibi
tamam kardş tekrar :tşk:

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Önemli değil kardeşim :rica:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt