LG Optimus L5 mi Sony Xperia Tipo mu ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetihsan

Üye
    Konu Sahibi
LG Optimus L5 mi Sony Xperia Tipo mu ?
Arkadaşlar merhaba. Ben 400-500 Tl civarı bir Android telefon almayı düşünüyorum. Samsungların tasarımlarından ve fiyatlarından pek haz etmedigim icin de almayi dusunmuyorum. Uzun arastirmalarim sonucu elimde bu iki telefon kaldi. Ben asiri oyun oynayan ve kamerayi cok yogun kullanan birisi degilim. Uygulamalari ve interneti cok kullaniyorum. LG'nin tasarımına bayıldım ancak o ekranda o çözünürlük ne kadar kabul edilebilir bilemiyorum. Kasıntı olduğuna dair de çokça bilgi var internette. Tipo da ondan küçük olsa da kullanışlı bir model gibi duruyor. Bu telefonları kullanan veya hakkında bilgisi olan arkadaşların beni aydınlatmasını bekliyorum. Farklı model önerileri de olabilir. Teşekkür ederim.

hurol1

Üye
Xperi tipo al l5te pikseller sayıliyo tipo dan daha fazla kasıyo yani l5 tek artisi ekranın büyük olması

FordFocus RS

FordFocus RS

Üye
xperia tipo mantıklı bir seçim olabilir :oke:

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
tipo iyi ama sen xperia ray var ona bi bak !!
fiyatı uygun 500tl civarında olmali :oke:

fk555897

fk555897

Üye
Bence Xperia Tipo al.

PaTRoN23

PaTRoN23

Üye
L5 çok kasıyor arkadaşımda var onun için önermem tipo hakkında da bilgim yok ama l5 alma.

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Nerde 500 TL bu telefon hocam ? ben aradım bulamadım :)

ilginç :hmmm
bizdeki fiyat 170$
Türkiye fiyatı neredeyse iki kati!!
en iyisi ben sana burdan kargo ile gönderim :D
ben bundan yaklaşık 6 az önce 190$ almıştım :)

MrExpert

MrExpert

Üye
Tipo al...

ahmetihsan

Üye
    Konu Sahibi
-_BuRHaN_-

-_BuRHaN_-

Üye
o fiyata varsa Tipo derim hacı :tebessüm:

Ocean258

Ocean258

Üye
İki telefona teknık olarak bakabilirsiniz aralarında fark yok gibi ben akıllı telefonda 4" ekranın altında kullanmayı pek doğru bulmuyorum. O yüzden L5 bence daha iyi bir seçim olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...