sony xperia e mi lg l5 mi

Sponsorlu Bağlantılar

eminnow

Üye
    Konu Sahibi
sony xperia e mi lg l5 mi
sizce hangisini almalıyım?

beni xperia e ye sürükleyen şey 1ghz in olması.lg l5 in 800 ghz
sizde görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim

Invoke

Invoke

Üye
Site bakıma alınınca yazamadım. :/

L5 biraz daha ince ve ekranı büyük.

E'nin de kamerası daha iyidir, bence ne olursa olsun 512mb ramli adreno 200gpulu android telefon alınmaz.
Qualcomm'un sitesinde adreno 205 için yazan şu: adreno 200den daha iyi grafik performansı verir diyor.
Ben de adreno 205 xperia ray aynı şekilde 1ghz işlemci 512mb ram, şuan için dandik bir telefon.
L5 ile farkı yok E'nin L5 işlemci olarak bir tık geride aynı serinin farklı modelini kullanmışlar. 800mhz hızı var. Yine adreno 200gpu.
Tamam 550lira sınırımız var o zaman bekle biriktir, ya da ikinci el al. Android donanıma ihtiyaç duyan bir sistem... Bence alma yani ya da alacaksan al tabi kararın senin ama fazla bir şey bekleme telefondan.

nokia_belle

nokia_belle

Üye
aslında c hiç biri çünkü ikiside tat alınacak telefon değil,l5 in 5mp kamerası flashli falan fıstık diyerinde flash falan yok kamerada ekran konusunda ve parlaklığında lg iyi diyeri daha mat duruyor ikisini karşılaştırma fırsatım olmuştu ikisinide kurcalamıştım ama pek tat vermemişti. Değişiklik olsun diye alıyım diyorsan tamam ama ikisindende çabuk sıkılırsın görüntülü konuşma falanda olmuyor onlarda

eminnow

Üye
    Konu Sahibi
Site bakıma alınınca yazamadım. :/

L5 biraz daha ince ve ekranı büyük.

E'nin de kamerası daha iyidir, bence ne olursa olsun 512mb ramli adreno 200gpulu android telefon alınmaz.
Qualcomm'un sitesinde adreno 205 için yazan şu: adreno 200den daha iyi grafik performansı verir diyor.
Ben de adreno 205 xperia ray aynı şekilde 1ghz işlemci 512mb ram, şuan için dandik bir telefon.
L5 ile farkı yok E'nin L5 işlemci olarak bir tık geride aynı serinin farklı modelini kullanmışlar. 800mhz hızı var. Yine adreno 200gpu.
Tamam 550lira sınırımız var o zaman bekle biriktir, ya da ikinci el al. Android donanıma ihtiyaç duyan bir sistem... Bence alma yani ya da alacaksan al tabi kararın senin ama fazla bir şey bekleme telefondan.
sence bu ikisi arasından hangisini alayım ekran ve kamera önemli değil

- - - Eklendi - - -

aslında c hiç biri çünkü ikiside tat alınacak telefon değil,l5 in 5mp kamerası flashli falan fıstık diyerinde flash falan yok kamerada ekran konusunda ve parlaklığında lg iyi diyeri daha mat duruyor ikisini karşılaştırma fırsatım olmuştu ikisinide kurcalamıştım ama pek tat vermemişti. Değişiklik olsun diye alıyım diyorsan tamam ama ikisindende çabuk sıkılırsın görüntülü konuşma falanda olmuyor onlarda

nokia_belle

nokia_belle

Üye

- - - Eklendi - - -

ekran ve kamera önemli değilse xperia e derim

fk555897

fk555897

Üye
Bence Xperia E daha iyi.

Invoke

Invoke

Üye
O zaman E al.

Invoke

Invoke

Üye
mecburen bende e alıcam. Arkadaşlar bende isterim s3 ama ne yapayım bütçe yok

Discovery demiştim ben S3 değil ya da ikinci el önermiştim, tabi kendi kararın ama E'den fazla bir şey bekleme. :/

eminnow

Üye
    Konu Sahibi

Discovery demiştim ben S3 değil ya da ikinci el önermiştim, tabi kendi kararın ama E'den fazla bir şey bekleme. :/
arkadaşım internetten alamam turkcele aveaya vodofona ve telefonculara sordum bugün 750 civarı diyorlar ne yapayım bütcem 550 ve bir kuruş yukarısı olmaz

Sarangni

Sarangni

Üye
iki telefonuda aldığın an paranı çöpe atmış olursunuz. Android yabancısınız anladığım kadarıyla. O telefonlar kısa bir süre sonra size yetmeyecek kesinlikle. Iki yıl once ilk telefonum 800 MHz Adreno 200. Kesinlikle uzak durun.

Arkadaşın dediği gibi GM Discovery alabilirsiniz gerekirse bir iki ay bekleyin ama o iki cihazda almayın.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
o zaman ıkıncı el ara bulabılırsen s2 ve telefoncularn bazıları yurtdısndan getırebılıyo bı araştır

Üst Alt