MrAlshahawy Belle Extra Buttons v2.01(0) Symbian Belle Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
MrAlshahawy Belle Extra Buttons v2.01(0) Symbian Belle Signed

NOT: ASLINDA HİÇBİRŞEY İSPAT ETMEK ZORUNDA DEĞİLİM AMA BAZI ARKADAŞLAR İNANMAMIŞ UYGULAMAYI SATIN ALIP PAYLAŞTIĞIMA..İŞTE KANITI..BİR DAHA BANA GELİP DE ORADAN ALDIN BURAYA EKLİYORSUN GİBİ YAKIŞTIRMALAR YAPMAYIN..KUL HAKKI YEMEM BEN ASLA..TEK İSTEDİĞİM BİR TEŞEKKÜR SADECE..

Belle Extra Buttons 2.1 Change Log:

1 ) Each Expandable Window extends dynamically to hold up to 28 shortcuts, 56 shortcuts for both.

2 ) Select the icon style of the Expandable Windows (A / B) when set as a [Tap] for the Toolbar buttons under 'Stylize' category.

3 ) Added more Stylish icons for Preloaded Features when used in the Expandable Windows under 'Stylize' Category.

4 ) Home-Screen & Telephone Dial Pad applications are now available to be assigned to any button via [ Custom(Installed App) ] option.

5 ) Note: Based on your feedback Status Pane Buttons 'Exception Apps List' changed to be 'Show Status Pane Buttons at' to add the applications where Status Pane buttons will be accessible.

6 ) Status Pane Buttons by default & automatically are not available over 'Camera' application to avoid rendering problems on Belle FP2 devices.

7 ) Status Pane Buttons by default & automatically are not available over 'Virtual Keyboard'.

8 ) Fixed: Enable / Disable Status Pane Buttons during call option functionality.

9 ) Fixed: Installed applications exist in the 'Expandable Window (A)' were not available to set to 'Status Pane Buttons' & 'Toolbar Buttons'.

10 ) Fixed: Music Buttons appears when 'Ended Call' / 'Java game' / 'Java application' information dialog appears.

11 ) Music Control Buttons:

11a ) Added 'Align Music Buttons' option [ Left - Right ] under 'Music Control Buttons' category (For Right-To-Left languages as Arabic).

11b ) Mute button is not overlapping 'Notifications' word in German / Russian.

12 ) Internal enhancements for a better quicker performance.

Note 1: Turn Auto-Start-up OFF in Belle Extra Buttons & Restart your phone in case of 'Nokia Store Application' showed you a message 'Unable to install application'.

Note 2: If 'Music Control Buttons' icons are missed up / don't appear correctly, please be advised to restart your mobile after installation.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: efsane.hayati, alexkara, yaren_dede ve 3 diğerleri

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler :oke:

asigsasi

asigsasi

Üye
teşekkürler:oke:

burakkk97

Üye
Tenks :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
:tşk:

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
bunu Ben kendim çevirip ekledim buraya.kendisi de paylaştiysa görmedim.

asigsasi

asigsasi

Üye
perakendeci OutCast dimi

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
konudaki tartışma içerikli mesajlar silindi tekrarı halinde uyarı alırsınız.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim yalan borcum mu var size :) ben satın aldım sis haline getirdim bu kadar basit. başka yerden alsam yazardım yukarı emeğe saygısızlık yapmam ben

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
nino4u

nino4u

Üye
Telefonum hacksız yukluyorum yuklenmıyor signed degilmi

- - - Eklendi - - -

Telefonum hacksız yukluyorum yuklenmıyor signed degilmi

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
önceki versiyonu varsa onu kaldır ve telefon hafızasından belle extra buttons klasörünü sil

nino4u

nino4u

Üye
İmzada sorun cıkartıyor signed diye sevinmiştim bende

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
bende sorun yok sende nasıl olmuyor anlamadım. ne gibi bir hata alıyorsun yükleme esnasında?

- - - Eklendi - - -

uygulamayı kapat.sonra eskisini kaldır. telefonu yeniden başlat tekrar yükle

- - - Eklendi - - -

Note 1: Turn Auto-Start-up OFF in Belle Extra Buttons & Restart your phone in case of 'Nokia Store Application' showed you a message 'Unable to install application'.

Note 2: If 'Music Control Buttons' icons are missed up / don't appear correctly, please be advised to restart your mobile after installation.

nino4u

nino4u

Üye
Bunu dırek signed mi indrdin yoksa indirip sis olarakmı topladın

- - - Eklendi - - -

Bunu dırek signed mi indrdin yoksa indirip sis olarakmı topladın

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
satın aldığım için imzalı olarak indiriyorum zaten. sen dediğim gibi yaparsan sorun çözülecektir.

- - - Eklendi - - -

yeni gördüm e6 kullanıyorsun sanırım.o telefonda uyumsuzluk olabilir ekrandan dolayı.

asigsasi

asigsasi

Üye
ya mağazada unsıgned uygulama mı olur :ehe

yaren_dede

yaren_dede

Üye
kardeşim yalan borcum mu var size :) ben satın aldım sis haline getirdim bu kadar basit. başka yerden alsam yazardım yukarı emeğe saygısızlık yapmam ben

kesene bereket dostum :) ürünü marketten sadece bir kişimi alabiliyormuş :ehe
bu gibi yorumlara karşılık bile verme şikayet et gereken yapılır muhattab almaya değmez

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi

kesene bereket dostum :) ürünü marketten sadece bir kişimi alabiliyormuş :ehe
bu gibi yorumlara karşılık bile verme şikayet et gereken yapılır muhattab almaya değmez

sağolasın dostum :) hayatta böyle ön yargılara gelemem.

Paylaşmışım burada kullan işte ne diye ıvır kıvır yapıyorsun di mi :)

pozitif yorumun için de teşekkürler

• Beğen
metyuu

metyuu

Üye
bende bu yüzden sitede türkçe çeviriler hariç program paylaşmıyorum. Bir sürü laf ediliyor.

• Beğen
Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
valla kardeşim ben ispatını da koydum beğenmeyen indirmez..o arkamdan atıp tutanlar da gelsin yüzüme söylesin..sabah yürek yiyip gelmişler buraya belli :) neyse

siz de kendi retail'leriniz hariç hiçbir program eklemeyin bence buraya..bu ve bunun gibi tiplerin iftiralarından uzak olmak için..

Üst Alt