Eski Konular Şöyle bakıyorumda ...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MrExpert

MrExpert

Üye
    Konu Sahibi
Eski Konular Şöyle bakıyorumda ...
Bir çok kişi foruma girmez olmuş Bırakmışlar forum Daha çok foruma emek veren kişiler Bunlar ... Daha 6 ay önce burda Aktif olanlar bile artık yok ...
Forumdan bir çok kişi uzaklaşmış...

Acaba neden çok merak ediyorum :hmmm

oguzzz52

oguzzz52

Üye
Reel hayat, forumiçi kavgalar, yönetimle sorunlar...

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Arkadaşa katılıyorum sosyal hayat en büyük etkenlerden.Onun dışında gereksiz takışmalar ve kavgalar ortamı dağıttı.Ben eski ortamı biliyorum tanışmışlığımız ve konuşmuşluğumuz yok ama çoğunu tanıyorum yani.

oguzzz52

oguzzz52

Üye
iki konuda da bana katılmışsın :D

• Beğen
Tepkiler: Joker
iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
iş,ders

• Beğen
oguzzz52

oguzzz52

Üye
etti 3 :D

• Beğen

kunduzz01

Üye
Dikkatimi cektide bu aralar girenlerin nickleri eski uyeleri carıstırıyor. Birde bazı nick isimleri yonetici tarafından banlanıpta dikkat ceken isimlerle geri donuyor gibi geldi.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Açtıkları konuların paralarını aylıklarını alamayınca gidiyorlar

Kerim.

Kerim.

Üye
okul,tartışmalar

BYFECI

BYFECI

Üye
Evet bende baktım eski üyelerin hiç biri yok şimdi. Sebep kavga, ban, bıkkınlık..

Mert

Mert

Üye
Tüm sihir forumun eski temasındaydı, o değişince her şey bozuldu

RecepBerkA

RecepBerkA

Üye
okul

kunduzz01

Üye
Okul bitince is hayatı baslar. Okul gibi rahatlık varmı. Kar yağar tatil cup maxicep. Haftasonu gelir cup maxicep. Canın okula gitmek istemez doktordan 2 gun rapor cuk maxicep. Bos vakit cok dert yok. Arada askerlik te var. Bu arada ozan abimiz nerdeyse 3 senedir yok. Askerliği bitmedimi.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Bir çok kişi foruma girmez olmuş Bırakmışlar forum Daha çok foruma emek veren kişiler Bunlar ... Daha 6 ay önce burda Aktif olanlar bile artık yok ...
Forumdan bir çok kişi uzaklaşmış...

Acaba neden çok merak ediyorum :hmmm

nerdeyse 3 senedir aralıksız maxicepe emek veriyorum :bigstar:

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Okul bitince is hayatı baslar. Okul gibi rahatlık varmı. Kar yağar tatil cup maxicep. Haftasonu gelir cup maxicep. Canın okula gitmek istemez doktordan 2 gun rapor cuk maxicep. Bos vakit cok dert yok. Arada askerlik te var. Bu arada ozan abimiz nerdeyse 3 senedir yok. Askerliği bitmedimi.

3 sene mi? :aha:

kunduzz01

Üye
2011 de askerdeymis. 2013'teyiz halen haber yok.

ka_za

ka_za

Üye
Bana kalırsa özel hayat ağırlıklı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt