Note 2 Ram Kullanimi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 Ram Kullanimi
Selam arkadaşlar önceleri böyle bi sorunum yoktu aslinda pek sorun sayilmaz ama kafama takılıyor arka planda sadece whatsapp ve twitter acikken internette geziyorum ve ram kullanımı 1.23 gb. Sizcede cok degil mi ? Hic bise yapmadan sadece arka planda whatsapp varken 850 mb falan yiyor normal mi bu?

ozgur_473

Üye
kapatip acmayi denedinmi? cok uzun sure acik kaldiginde onbellek temizlenmemeye basliyor

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
Cok uzun süre değil iste 1 gün olmustu resetlemeyeli yine ayni seyden dün sabah 11 gibi resetlemistim.

blacktalon

blacktalon

Üye
cok uygulama varsa normal

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
Aynen baya var suan (resetledikten sonra) ayni islemleri yapip birde müzik dinliyorum 900mb sinirlarinda geziyor ram

avcitalip

avcitalip

Üye
senin telefonda 2 gb't ram var bişey olmaz ona :ehe bizi düşün mutlu ol ram 740 MB't lara çıkıyor kullanılabilir ram zaten 831 MB falan...

skywalker06

skywalker06

Üye
Ram kullanımı hakkında forumda geçenlerde birisi makaleyle açıklamıştı kısacası şunu diyordu bellek temizleme programları şarjı daha çok götürür çünkü önbellekte hazır olan şeyleri kapattığından tekrar çalıştırdınızmı şarjınız daha hızlı tükenmeye başlar ve ram kullanımını pek takmayın diyordu ram kullanımı sayısı fazla olsada cihaz hiç bir zaman kasma yapmaz kendisini ayarlar ve bu bence doğru çünkü benim telefonun rami 768 bana tanınan android kullanımı dışında 555 bende kullanım 490mb olduğunu görüyorum ama öyleyken real racing 3 açıp oynuyorum oyundan çıktığımda baktığımda ise bu kullanım 280-300 arasında o yüzden bu ram kullanım olayını kafaya takmaya gerek yok hele ki jelly beande hiç takmayacaksın

• Beğen
Tepkiler: emreli01
ka_za

ka_za

Üye
Arka plan islem sinirini dusur

PriZm

PriZm

Üye
Telefonundaki ram gayet normal.Ayrıca dert etme.lmk var.

Telefonumu 2 haftadır hiç kapatmadım.Ram durumu böyle:

Ekli dosyalar

aleranol

aleranol

Üye
nawy sen bi tuhafsin abi. insan bir kapatir. crt efekti falan yükle yaf

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
Crt efekti nedir ? Nawy senin note 2 alman cok iyi oldu valla bu arada heheheheheh :D

MrExpert

MrExpert

Üye
2gb Ram var zaten varsın kullansın boş duracağına :D Kafaya takmayın :kıskıs:

PriZm

PriZm

Üye
Crt efekti nedir ? Nawy senin note 2 alman cok iyi oldu valla bu arada heheheheheh :D
Ekran açılma kapanma animasyonu olmalı.

Adım Alican bu arada herkes nawy nawy bir garip oluyor :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...