Note 2 Ram Kullanimi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
Bencede gerek yokda arkadaş orda 1.3 gb ram kaldı gibi bir yazı görmek istiyor heralde çözümü de bu :D

Aynen hahahahha 1.2 gb - 1.3 gb falan Kullanıldığı zaman tribe giriyorum sarji hemen biticekmis gibime geliyo :D

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Benim telefonun ram kullanımı kaç acaba çok merak ettim. Iphone 5 için dedim bunu. S2 de 700 800 kullanımda hep. Telefonda kasıyor yani. Hiç stabil değil. Bunu aşağılara düşürmek gerekiyor. Düşürünce hemen gene açılıyorlar yine kasıyor telefon. Nasıl bişeyse anlamadım samsungu ben.

PriZm

PriZm

Üye
Benim telefonun ram kullanımı kaç acaba çok merak ettim. Iphone 5 için dedim bunu. S2 de 700 800 kullanımda hep. Telefonda kasıyor yani. Hiç stabil değil. Bunu aşağılara düşürmek gerekiyor. Düşürünce hemen gene açılıyorlar yine kasıyor telefon. Nasıl bişeyse anlamadım samsungu ben.

Bunun samsungla alakası yok.

aleranol

aleranol

Üye
alican diyebilirim amma nawy havalı hani :) evet crt kapanma efekti. çok hos duruyor. hatta bir arkadaşım fıçık diyor.

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
Crt icin root mu lazım

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
Aslinda bi yandan yapmak istiyorum modern combat 4 ude yuklersem 800 mb bos yer kalicak telefonda ve 32 gb hafıza karti öyle bos bos duruyor fotoğraf -film harici bisey yok icinde ama orjinalligide bozup garantiyi götüresim şimdilik içimden gelmiyor :D Sen naptin cihazi ? :D

aleranol

aleranol

Üye
bana sorarsanız rootlayabikirsiniz. garantiye sokması kolay.

Artles

Artles

Üye
    Konu Sahibi
bana sorarsanız rootlayabikirsiniz. garantiye sokması kolay.

usta directory bind mantığı nasıl peki okudum da tam anlayamadım,
oyun hafıza kartında sürekli durup orda mı çalışıyor. yoksa birazını oraya atıp çalıştırcağımız zaman telefona mı alıyoruz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...