l Phone5

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SaykoHakim

SaykoHakim

Üye
    Konu Sahibi
l Phone5
Beyler hrkeze mrhabalar suanda galaxy s3 kullanmaktayim i phone 5 almayi dusunuyorum 1.300 tlye buldum orjinal yurdisindan gelmis sigortali kutusunda ssizce alayimmi ben bu s3 te sarj sorunu yasiyorum i phonede sarj durumu nedir birdd flash destegi olmamasina ragmen her siteden film izlenebiliyor flash oyun oynanabiliyor diyorlar ne denli dogrudur ogrenmek istedim...

yusufucan

yusufucan

Üye
Beyler hrkeze mrhabalar suanda galaxy s3 kullanmaktayim i phone 5 almayi dusunuyorum 1.300 tlye buldum orjinal yurdisindan gelmis sigortali kutusunda ssizce alayimmi ben bu s3 te sarj sorunu yasiyorum i phonede sarj durumu nedir birdd flash destegi olmamasina ragmen her siteden film izlenebiliyor flash oyun oynanabiliyor diyorlar ne denli dogrudur ogrenmek istedim...

sevgili kardeşim bende iphone5 peşinde koşturuyorum alıcam en kısa zamanda yani almanı tavsiye ediyorum ama s3'te yaşadığın gibi iphone5 de yine şarj problemi yaşayacaksın. sen o telefonu aldığında daha doğrusu hangi telefonu alırsan al yine şarjı ya 1 gün gidecek ya 2 gün gidecek. flash problemi ise seninde dediğin gibi her siteden doğru dürüst bir şekilde video falan izleyebiliyorsun.

asdf1907

Üye
Bence Apple'ın çıkardığı ürünlerin 'S' olanını almak lazım, çünkü arada çok fark oluyor, tabi bu iphone 5 'in kötü olduğu anlamına gelmiyor. Acelen yoksa yazı bekle derim 5S çıkınca bakarsın, gönlüne sinmezse zaten 5 'in fiyatı düşecektir. Şarjdan da aşırı bir beklentin olmasın, normal bir kullanımda 12 saate kadar gidebiliyor şarj :)

uribaju

uribaju

Üye
kesinlikle memnun kalacağın sana istediğini verebilecek bir telefon.Ayrıca çoğu oyun ve uygulamaların ilkleri direk ios üzerinden yapılıyor.Daha sonra androide uyarlanıyor.

slphdd

Üye
Ben yaklaşık 1 ay önce iphone 5 aldım. Memnun musun dersen evet performans açısından gayet memnunum. Ancak hala bazı sorunları var. Örneğin internet üzerinden film - dizi vs gibi wifi ye bağlı olarak izleyemiyorsun. Yani izleyemiyorsun derken sürekli olarak takılmalar mevcut izlerken. İndirilen uygulamalardaki izlemeler de dahil buna. Bende almadan önce güzelce bir araştır ondan sonra al derim.

aziztopcu

aziztopcu

Üye
İphone 5s 2014 ocak ayinda anca gelir turkiyeye yaza beklemeyin hayal kirikligi yasarsiniz al kardesim sen iphone5 i ben 2 aydir kullaniyorum super cihaz daha once nokia 808 vardi hala duruyor oda satmadim iphone 5 muhtesem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...