LGP760 (L9) JellyBean Avrupa Flash Dosyaları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
LGP760 (L9) JellyBean Avrupa Flash Dosyaları
LGP760 (L9) JellyBean Avrupa sürümüdür. SFT ile kolayca atabilirsiniz. SFT Videosu : ==> (Videoda Optimus Black gösterilmiş-şaşırmayın L9 için de aynı işlemler yapılıyor ;) )
İşte Linkler :

Konu technoshark arkadaşımın paylaştığı KDZ dosyasının ayrıştırılmış halidir. Teknik bir sorun olursa ona sormanız gerek :oke:
Kolay gelsin, Hayırlı olsun.

Herşey Maxicep Ailem için :oke:

• Beğen
Tepkiler: technoshark ve Gggg1994

tolga_k

Üye
kardeş çok sağol hemen indirip deneyeceğim :):alkis

- - - Eklendi - - -

kardeş olmadı 15-20 sn sonra error dedi :(

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
İndirirken mi yüklerken mi ?
Yükleme sorununu technoshark'a sorman gerek kardeş onun verdiği linki ayrıştırdım çünkü :s

tolga_k

Üye
yüklerken oldu

technoshark

technoshark

Üye
Telefonuna yüklerken mi sorun oldu?

Herkes yüklemiş konu alıntı olduğunu bende belirttim ama tekrardan oradaki linkleri kontrol ederim.. Şuan ne durumda telefonun?

• Beğen
Tepkiler: tolga_k ve enver_techno
enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
Telefonuna yüklerken mi sorun oldu?

Herkes yüklemiş konu alıntı olduğunu bende belirttim ama tekrardan oradaki linkleri kontrol ederim.. Şuan ne durumda telefonun?
Valla ben senin verdiğin linkden indirdiğim KDZ'yi ayrıştırdım. Benim bir suçum yok :oke: :D

• Beğen
Tepkiler: technoshark
technoshark

technoshark

Üye
Yok zaten sana suç atanda olamaz :) bir sorun var ise çözüm üretiriz :D ama herkes o linkten yapmış :)

tolga_k

Üye
bakın bende yüklerken telefon bi takılıyomuş bi çıkarılıyomuş gibi sesler geldi.sonra programda error verdi bidaha yüklemeye korktum açıkçası :D sonra telefonu yeniden başlattım çalışır durumda tekren deneyeyimmi :)

technoshark

technoshark

Üye
Anlatıldığı şekilde yaptığın halde sorun mu çıkartıyor ? dosyalar eksiksiz indimi ?

enver_techno

enver_techno

Üye
    Konu Sahibi
Hiç yapan yok mu ya
herkeste hata mı verdi ? :s

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt