Nokia N97 32GB Beyaz 250TL(Resimli)Son 5 Gün

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N97 32GB Beyaz 250TL(Resimli)Son 5 Gün
Telefonum N97 32GB Beyaz Modelidir .KVK Ürünüdür ,Garantisi Bitmiştir.İlk Çıktığı zamanlar 2.300 e Alınmıştır,Herşeyi Orjinaldir ,Bataryası vs, 2. Telefonum Olarak Kullanıyordum Fakat 2-3 Ay Dışında Kullanılmadı ,Resimlerde biraz iyi çıkmamış olabilir fakat kozmetiği 10/9 dur .Ne yıpranma nede sararma gibi sorunu vardır .Genelde Kutusunda yatıyordu ,Sorunsuz ,Tamir Görmemiş Telefondur ,Telefonun tek kusuru ekrandaki 1 tane kılcal çizikdir

Fiyat :250TL (Fiyat Pahalı Demeyin,Aynısının Hor kullanılmışını 400 TL koyanlar var! )

avcitalip

avcitalip

Üye
fiyat çok iyi bence,hiçte pahalı değil param olsaydı yedek telefon olarak alabilirdim kardeşim hayırlı satışlar :)

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
fiyat çok iyi bence,hiçte pahalı değil param olsaydı yedek telefon olarak alabilirdim kardeşim hayırlı satışlar :)
:tşk: bende nakit ihtiyacımdan satıyorum ,satıldı satıldı ,satılmadı koyarım kutusuna usandım artık ,takas isteyen çok ama ,ciddi alıcı yok

fk555897

fk555897

Üye
Telefon çok temiz. En ufak çizik görmedim.

Kerim.

Kerim.

Üye
tertemiz telefon.fiyatta iyi.hayırlı satışlar:)

avcitalip

avcitalip

Üye
:tşk: bende nakit ihtiyacımdan satıyorum ,satıldı satıldı ,satılmadı koyarım kutusuna usandım artık ,takas isteyen çok ama ,ciddi alıcı yok

Buradaki ilanlar pek ilgi görmüyor,gittigidiyor'a 5TL ye ilan verirsen daha çabuk satabilirsin ben c6-01 ve n9 sattım...

Software95

Hocam geçen konuşmuştuk ama ben yinede söyliyeyim kapıda ödemeli yollarsan ayrıntıları görüşebiliriz.

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
Hocam geçen konuşmuştuk ama ben yinede söyliyeyim kapıda ödemeli yollarsan ayrıntıları görüşebiliriz.
Dostum ptt ile yollamam ,parayı geç ödeme yapıyorlar ,diğer kargolarada verebilirim ama kargo ücreti sana ait,ama göstermezler kargoyu

Software95

Telefonun yanında ne yollayacaksan resimlerini yollarsın bana bende incelerim anlaşırsak ararım konuşuruz.

- - - Eklendi - - -

Kazık atacağını düşünmüyorum dürüst birine benziyorsun :hmmm

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
pc bağlantı kablosu +şarj kablosu +kulaklık aparatı var ,giriş var böle tuş takımlı aparat girişi var üst kulaklık diğer evde ,ama kutu içeriği hepsi orjinal zaten ,alıcıysan özelden msj atarım şimdi numaramı ararsın konuşuruz :)

-TurkishKence

-TurkishKence

Üye
kardeş 5800 xpress music ile takas düşünürsen numaramı veriyim

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
Kafa kafaya takas düşünmem ,üzerine verilecek miktara ,ve telefonun temizliğine bağlıdır :)

-TurkishKence

-TurkishKence

Üye
telefon temiz üste 30 lira veririm

erol3590

Üye
kardeşim eğer satmadıysan ben alayım numaram 05326450603 istanbul yenibosna

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
Güncel

-TurkishKence

-TurkishKence

Üye
???

-TurkishKence

-TurkishKence

Üye
piyasaya bakacak olursak öyle ben senin telefonu kozmetik olarak beğendiğim için bir teklifte bulundum yoksa telden şikayetçi değilim zaten farklı maliyette bir tel almak istesem direkt note 2 alırım istersen bir daha düşün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt