Nokia N97 32GB Beyaz 250TL(Resimli)

• 17 Mart 2013
  • 747 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. [HR][/HR]
    Telefonum N97 32GB Beyaz Modelidir .KVK Ürünüdür ,Garantisi Yoktur.İlk Çıktığı zamanlar 2.300 e Alınmıştır,Herşeyi Orjinaldir ,Bataryası vs, 2. Telefonum Olarak Kullanıyordum Fakat 2-3 Ay Dışında Kullanılmadı ,Resimlerde biraz iyi çıkmamış olabilir fakat kozmetiği 10/9 dur .Ne yıpranma nede sararma gibi sorunu vardır .Genelde Kutusunda yatıyordu ,Sorunsuz ,Tamir Görmemiş Telefondur ,Telefonun tek kusuru ekrandaki 1 tane kılcal çizikdir

Fiyat :250TL (Fiyat Pahalı Demeyin,Aynısının Hor kullanılmışını 400 TL koyanlar var! )

< Resmi açmak için tıklayın >
    < Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: iPandemonium
  2. Cihaz temiz bir cihaz.

3. :tşk:

4. 2Bin 300 tl doğrumu bnmi yanlış anladım

5. Evet doğru ,ilk çıktığında her telefon değerli olur :oke:

6. :good: telefon gercekten super :megafon: iyi mal kendini sattırır arkadaslar her telefon cıktıgınsa cok pahalı olur

7. neden bu kadar ucuz yoksa spot mu...

8. Kutusunu görmedin sanırım ,KVK Ürünü fakat garantisi bitti ,cihaz %100 orjinal Nokia ,300 e koyuyorum neden pahalı ,250 ye koyuyorum neden ucuz diyorsunuz walla çözemedim ,benim gözümdeki değerini koysam kimse alamaz bu telefonu :)

9. aynı şekilde bende öyle aynısından bıtanede bende var ben bu mılletı anlamıyorum ucuz satarsın altında bı çapak ararlar pahalı satarsın almazlar pahalı derler çok tuhaf

10. Beğendim adaş, umarım istediğin değere satarsın.. Cihaz temiz gözüküyor..

11. :tşk:

12. takas düşünürmusun 5800 xpressmusic ile?

13. Nakit lazım bu aralar pasaport kayıt ücreti için :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
25/09/2018 - 13:54