widget yukleme arama gereci mini [sadece ilgilenen arkadaşlar yorum yazarsa sevinirim]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
widget yukleme arama gereci mini [sadece ilgilenen arkadaşlar yorum yazarsa sevinirim]
arama gereci küçük yukleme işlemini flash atmadan yaptım ama anlatım konusunda yardım lazım nasıl yuklediğimi unutmuş olabilirim...

şimdi denemek isteyen arkadaşlar öncelikle cihazınız hackli olmalı ve rompacter yamalarınız aktif olmalı yani gizli dosyalara müdahale edebiliyor olmalısınız [neden ben dosyaları atamıyorum diye sormamanız için bunların olması derekli]

öncelikle altta verdiğim zip içindeki klasörleri xplore yardımıyla c ana dizine atın

sonra "private-200159c0-themes" isimli klasörü silip restart yapın telefon açılırken bekleyin ekranlar sıfırlanacak [bu işlemin herhangi bir zararı yoktur ]

ve widget menusunden widgeti seçin...

şimdi widget ev ekranına geldiyse tamamdır, gözükmüyorsa!!! ovi suitten arama gerecini güncelleyin tamamdır.

not: olacak diye garanti vermiyorum çünkü bunu yukliyeli 1 aydan fazla oldu unuttuğum nokta olabilir

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: RetaXter

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Yeniden başlatıyorum

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
Kayahan14

Kayahan14

Üye
Eline emeğine sağlık telefon hard formatlık oldu :kıskıs: açılıyor 1-2 saniye pil mil falan gözüküyor sonra gri ekranda öylece kalıyor bir gözden geçir ayarlarımı yapmadan denerim yine

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Eline emeğine sağlık telefon hard formatlık oldu :kıskıs: açılıyor 1-2 saniye pil mil falan gözüküyor sonra gri ekranda öylece kalıyor bir gözden geçir ayarlarımı yapmadan denerim yine

gözden geçirecek birşey yok ben yukledim yani ama olmuyorsada zorlamaya gerek yok neyse denediğin için teşekkürler.

denemek isteyenler arkadaşın yorumunu gözönünde bulundursun lütfen

Kayahan14

Kayahan14

Üye
hata olan bir şey olmalı çünkü doğru yaptım

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
hata olan bir şey olmalı çünkü doğru yaptım

normalde flash ile yazılıma gömmen gerekiyor ama ben bu şekilde yukledim...
benim telefona özel birşey değilse herkesde yuklenmesi gerekir, hazır format atmışken bir daha dene bakalım :)

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Ayni yine kaliyor oyle bence themes I silmiycez sende su an var mi

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
ön izleme ekledim ya neyse olmuyorsa zorlamıyalım

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Valla kusura bakma abi yapamıyacağım bir şey de yok

Anil-D

Anil-D

Üye
bende oldu yapamayanlarda eksik yapıyor demekki

- - - Eklendi - - -

nasıl yaptıgımı soyluyorum oncelikce c ana dizine at dediklerini tek tek attım toplu degil sonra c private 200159cO themes klasorunu siliyoruz ama ondan once widget ekranlarımda hic bir şey bırakmadım kaldırdım bunu bildirimler icinde uygulamıştım sonra restart attım 1 dk bekledim ekranlar fabrika ayarlarına dondu sonra yazılım guncelleden arama gerecini guncelledim bahadır abi oyle demis belki guncellemeden eklenir ve sonuç

- - - Eklendi - - -

http://g1303.hizliresim.com/17/r/ld19w.png

- - - Eklendi - - -

http://g1303.hizliresim.com/17/r/ld19w.png resimlerde gorunuyor zaten

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
bende oldu yapamayanlarda eksik yapıyor demekki

- - - Eklendi - - -

nasıl yaptıgımı soyluyorum oncelikce c ana dizine at dediklerini tek tek attım toplu degil sonra c private 200159cO themes klasorunu siliyoruz ama ondan once widget ekranlarımda hic bir şey bırakmadım kaldırdım bunu bildirimler icinde uygulamıştım sonra restart attım 1 dk bekledim ekranlar fabrika ayarlarına dondu sonra yazılım guncelleden arama gerecini guncelledim bahadır abi oyle demis belki guncellemeden eklenir ve sonuç

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

resimlerde gorunuyor zaten

tamamdır dostum teşekkürler :oke:

Anil-D

Anil-D

Üye
bisey degil abi

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve yaren_dede
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Sorun çözüldüğüne göre :locked2:

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt