Yeni Gözlük aldım :D

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Legendary.

Legendary.

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Gözlük aldım :D

:cool

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
:oley

- - - Eklendi - - -

hacı bende lensleri sorup soruşturuyorum haziran başında takacam :eller:

Legendary.

Legendary.

Üye
    Konu Sahibi
Lens :dry: uğraşamam ben :D ayrıca benim gözde sorun var lens olmuyor, :hmmm Lazer tedavi"inede uygun değilmiş :hih:

Bakalım yazın bi tedavi var onu olcam 1-2 numara düşüyormuş :hmmm

- - - Eklendi - - -

Yaşar çeşit bakamadım :D eski gözlüğüm baya yıprandı,camlar birebir uyuyordu buna bunu aldım :D aslında yanları turuncuydu,siyahını sipariş ettik :D adam istersen yazın başka renk sap takabilirsin dedi :D

MrExpert

MrExpert

Üye
Hayırlı olsun mert ... :naughty:

Legendary.

Legendary.

Üye
    Konu Sahibi
Sağ ol battal :sirit: Alışık olmadığım bi tarz :D Modaya ayak uyduralım dedik kardeşim :naughty:

MrTech

MrTech

Üye
Uuu :naughty:

ka_za

ka_za

Üye
Hayırlı olsun :) bide yüzünde gorseydik :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Lazer olacaksanız sakın lens takmayın. Zaten insanların %50 si ameliyata uygun oluyor. Kendinizi olamayan gruba sokmayın. Benim göz numarası 7 idi. Durmasını bekledim ve ameliyat oldum.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Lazer olacaksanız sakın lens takmayın. Zaten insanların %50 si ameliyata uygun oluyor. Kendinizi olamayan gruba sokmayın. Benim göz numarası 7 idi. Durmasını bekledim ve ameliyat oldum.

Lazerle lensin ne alakası doktor lens takmam lazerle tedaviyi engellemez sadece çizdirmeden 1 ay öncesinde lensi bırakmak gerekir dedi ;)

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici

Lazerle lensin ne alakası doktor lens takmam lazerle tedaviyi engellemez sadece çizdirmeden 1 ay öncesinde lensi bırakmak gerekir dedi ;)
Lens retinayı inceltir. Kaç yıllık göz doktorum söyledi bunu yalan mı söyleyecek ? Adam yurt dışına ameliyatlara giden biri.. Öyle 1 ay öncesi falan diyenler hikaye.. Milletin göz artışı durmadan ameliyat ediyorlar para için.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
valla ben doktorun söylediğini söylüyorum onun dışında öncesinde çok araştrdım ve her yerde aynı şey yazıyor lens çizdirmeye engel değil tek sorun korneaya daha az hava giriyormuş bu yüzden lensi sürekli takmayın dışarda kullanın eve gelince çıkartın diyorlar

- - - Eklendi - - -

ayrıca ben bunu ablamın bir arkadaşıyla da konuşmuştum abisi yıllarca lens takmış sonra çizdirmiş

Legendary.

Legendary.

Üye
    Konu Sahibi

İşte ben o uygun olmayan kısımdayım :D
çok nadir rastlanan bl durummuş. Retina dik miymiş neymiş dedi doktor.Lazer tedavisine uygun olmuyor.Ayrıca ister gözlük olsun ister lens olsun renkleri çok net göremezsin dedi.Allaha şükür en azından görüyoruz.(Bi lens varmış onu kullanırsan bire bir görürsün dedi ama onuda günde 2 saat felan anca.) Yazın bi tedavi uygulancak-lazer değil- numara düşüş olur dedi doktor. Bu arada benimde 5 numara

BYFECI

BYFECI

Üye
Ne mutlu sana

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Hayırlı olsun mert bende yakında takıcam gibi because bir yere odaklandığım zaman bulanık görüyorum

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
daktıra git ;)

Kerim.

Kerim.

Üye
güzelmiş mert:naughty:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt