Numaramı taşıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Numaramı taşıyorum
Yaklaşık 5 ay önce Avea'ya taşımıştım numaramı. Memnun gibiyim ama şebeke sorunu büyük sorun. Numaramı 1 ay içinde tekrar taşımak istiyorum.
Aradıklarım şunlar:
Şebeke sorunu olmayacak. Vodafone ve Turkcell'de bu yok. En azından çevremde öyle bi sorunla karşılaşan olmadı.
Sınırsız internet paketi olacak ve bu paket pahalı olmayacak. Bu konuda iki operator hakkında da bilgim yok maalesef.
FreeZone ve GNCTRKCLL arasında kaldım. Internet paketi ve az da olsa her yöne konuşma için hangisi daha uygun olur?

Ayda 20 liradan fazla kontör yüklemem ona göre tavsiye verebilirsiniz :)
Düzenleme: 25 26 liraya kadar çıkabilirsiniz.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Ben de avea dan çok çektim Furkan ve tekrar Turkcell e geçtim, yalnız 20 tl ye turkcell de sınırsız paket ve konuşma biraz zor...

en avantajlı Ben yaptım paketi var, 19 tl ye 250 turkcell 250 diğer operatör..

Artı 7 tl ye 1 gb ...

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Ben de avea dan çok çektim Furkan ve tekrar Turkcell e geçtim, yalnız 20 tl ye turkcell de sınırsız paket ve konuşma biraz zor...

en avantajlı Ben yaptım paketi var, 19 tl ye 250 turkcell 250 diğer operatör..

Artı 7 tl ye 1 gb ...

Sınırsız olmasa da 1 2 GB yeter :D 19+7 güzel görünüyor. Diğer tekliflere de açığım :D

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
Turkcell'e karşı kızgınlığımı biliyorsundur sanırım :D bence vodafone'a geç :ehe

• Beğen
ozakin70

ozakin70

Üye
Bende turkcell yildiz paketindeydim yarin vodafondan gelecek mesaji bekliyorum 19 liraya yeni gelenlere heryone 500dk 1000 sms + 1 gb net istersen net alabilirsin + olarak

• Beğen
oguzzz52

oguzzz52

Üye
bende mi turkcelle geçsem lo :D
7 tl 1 gb iyimiş :)

phasan

phasan

Üye
vodafone freezone 19 tl 500 dk her yoıne 1000 sms 1gb internet

• Beğen
Emrgncy

Emrgncy

Üye

Duygusal hareket etmemeliyim :D

Çok iyi bu. Ama benim şu anda kullandığım hat babamın adına kayıtlı. Kimliğimi gösterip bu tarifeye geçebilir miyim?
Önemli olan kullanıcı, hat sahibi değil...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt