Uygulama Kies Sorun (Rom) - Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ensar14

ensar14

Üye
    Konu Sahibi
Kies Sorun (Rom) - Yardım
sayın maxicep üyeleri,
benim samsung galaxy s plus'm var.
2 ay önce value pack türkiyedeki kiese gelmediği için kendim 'ATO' (avrupa açık) value pack 2.3.6 romunu yükledim. Fakat telefonla gelen sürümün hangi ülkeye ait olduğuna bakamdım. çünkü bu telefonun türkiye romunun olmadığını sonradan öğrendim (yanlışsa düzeltin). şimdi orjinal roma dönmek istiyorum. acaba 2.3.3 gingerbread 'ATO' (avrupa açık) sürümünü odin ile yükleyip kies veya telefon üzerinden güncellesem benim bilmediğim telefonla gelen orjinal romuna döner mi? Bilen varsa rica ediyorum söylesin. teşekkürler :)

ensar14

ensar14

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ne olur yardım edin inanın bu cevaba çok ihtiyacım var :hih:

m-eri

Üye
olacağını sanmam. şu an kiesin senin telefona sürüm vermemesi lazım.çünkü bölge kodun farklı orada ne yazıyor baksana teldeki sürüm ATO dur da CSC kodu da olur bi bakıp yazsana onu o da 3 harfli bir kod örn KOR, BTU gibi

ensar14

ensar14

Üye
    Konu Sahibi
olacağını sanmam. şu an kiesin senin telefona sürüm vermemesi lazım.çünkü bölge kodun farklı orada ne yazıyor baksana teldeki sürüm ato dur da csc kodu da olur bi bakıp yazsana onu o da 3 harfli bir kod örn kor, btu gibi

9001atokp3

m-eri

Üye
ikiside ato ise kies güncellemesi alırsın zaten niye dönmek istiyorsun ki? zaten sürüm resmi avrupa açıksa garantide sorun olmaz yani custom rom değilse ister bunu kullan ister telle gelen sürümü aynı şey

ensar14

ensar14

Üye
    Konu Sahibi
ikiside ato ise kies güncellemesi alırsın zaten niye dönmek istiyorsun ki? zaten sürüm resmi avrupa açıksa garantide sorun olmaz yani custom rom değilse ister bunu kullan ister telle gelen sürümü aynı şey

benim sorunum telefonla gelen sürüme bakmadan odinle rom yüklemiş olmam. çok araştırdım türkiye romu yok. hangi ülkenin romunu kullanıyordu bilmiyorum. ayrıca ''Ato'' avrupa acık değilmiş avusturya romuymuş kusura bakma. garanti ile ilgili bi sorunum olurmu ? (I9001XXKQE 2.6.6 Gingerbread - Value Pack)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt