Diary - MyLOC - RingingUpToAge - SecretMessage - Pishti

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Diary - MyLOC - RingingUpToAge - SecretMessage - Pishti
Merhaba,

Siteyi Özgür Bey'den duyup üye oldum.

Sizlere yazmış olduğum bir kaç uygulamayı anlatmak istiyorum.

Diary (Günlük): Diary özel bir şifreleme tekniği ile günlük yazıp okuyabileceğiniz ayrıca kişiler hakkındaki görüşlerinizi yazıya dökebileceğiniz bir programdır.

MyLOC (Lokasyon Kaydedici): MyLOC bulunduğunuz her yerdeki(Çin hariç) lokasyonunuzu kaydedip istenildiği zaman kayıtlı lokasyonları haritada görebileceğiniz bir programdır.

RingingUpToAge (Frekans Zil Sesi): RingingUpToAge sadece kullanıcının seçebileceği belirli yaşların altındaki kişilerin duyabileceği sesler ile hem işitme yaşınızı ölçmeye hem de o sesleri zil sesi tonu yapmaya yarayan bir programdır.

SecretMessage (Şifreleme): SecretMessage metinlerinizi ister random ister kendi seçeceğiniz pinlere göre şifreleyen, şifrelenmiş metinleri şifreleme şekillerine göre deşifreleyen, şifrelenmiş metinleri e-mail veya sms atmaya yarayan bir programdır.

Goniometer (Açıölçer): Goniometer ölçmek istediğiniz iki nesne arasındaki açıyı, telefonunuzu başlangıç noktasına sabitleyip başlat butonuna bastıktan sonra bir nesneden diğerine hareket ettirmeniz sonucu hesapla butonuna basmanız ile açıyı ölçen bir programdır.

Determinator (Determinant Hesaplayıcı): Determinator 2x2, 3x3 ve 4x4 matrislerin determinantlarını hesaplayan bir programdır.

Pishti: Hepimizin severek oynadığı kart oyunlarından pişti.

Umarım beğenirsiniz. Ayrıca önerileriniz ya da fikirleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkürler.

(Şimdilik link veremiyorum, bu yüzden Store'da - teAtalay - diye aratırsanız ulaşabilirsiniz.)

Düzenleme: Uygulama linkleri ve görselleri eklendi. (bulutsuzgece)

• Beğen
Tepkiler: ZzZz11, PureFood, nanotex ve 2 diğerleri

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Aramıza hoşgeldiniz Emre Bey.
Güzel yazılımlarınız ve bilgiler için teşekkürler.
Diğer arkadaşların da faydalanabilmesi için konunuzu WP Genel bölümüne taşıyorum.

ÖEY

ÖEY

Üye
Tebrik ederim güzel uygulamalar olmuş. Ben bir öneri de bulunmak isterim size, hava durumu, anlık pil durumu gösteren v.b. tarzda uygulamalar yazabilirseniz pek çok kişi size duacı olacaktır bence :) Başarılarınızın devamını dilerim :)

hasansen_83

hasansen_83

Üye
bende içinde star tv atv a hber olan bi tv uygulaması ıstıyorum ya yeter artık bu işkeçceye

n000k

n000k

Üye
aramıza hoş geldiniz :)

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Pishti oyununuz gerçekten çok güzel.
Hız ayarı güncellemesi ile biraz daha oturdu.
Ses ayarı, kaç elde yada skor kaç olunca biteceği, kağıt ve masa deseni alternatifleri, zorluk dereceleri gibi özelleştirici ayarlar da eklendiğinde daha da mükemmel olacaktır.

Darısı okey oyununa olsun.

Emeklerinize sağlık, teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: n000k
komando04

komando04

Üye
emeği geçen arkadaşlara teşekkürler

n000k

n000k

Üye
Pishti oyununuz gerçekten çok güzel.
Hız ayarı güncellemesi ile biraz daha oturdu.
Ses ayarı, kaç elde yada skor kaç olunca biteceği, kağıt ve masa deseni alternatifleri, zorluk dereceleri gibi özelleştirici ayarlar da eklendiğinde daha da mükemmel olacaktır.

Darısı okey oyununa olsun.

Emeklerinize sağlık, teşekkürler.
valla okey i sabırsızlıkla beklerim haaa :D desire x i sadece okey oynamak için elime alıyorum :kıskıs:

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Süper uygulamalar elinize sağlık şifreleme işlemlerinin neredeyse aynısını kurumsal işlerimiz için ben de yazmıştım :)

Son kullanıcıyı hedefleyen içeriklerle de şifreleme uygulamasının kullanılmasına gayet güzel bir örnek teşkil ediyor Emeğinize sağlık :)

teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Herkese çok teşekkür ediyorum. Önerileriniz için de çok teşekkürler. Batarya ile ilgili programı yakın zamanda yapabilirim. Diğerlerini de işe tam olarak geri dönünce inşallah :)

yeminli06

yeminli06

Üye
Usta başarılarının devamını dilerim öncelikle uygulamalar içinde ellerine sağlık. Eksiklikleri söylemek gerekirse bana sadece pishti oyunu için geldi az daha görsellik lazım. Örneğin kağıtlar tıklayınca değil üstüne basıp fırlatarak falan iyi olur daha zevkli yapar :)

narnia16

narnia16

Üye
Abi eline sağlık güzel uygulamalar yapmışsın.Benim dikkatimi mağazada hiç seyahat firmalarının uygulaması olmaması çekti kamil koç, metro falan.Acaba bu tür uygulamalar yazabilir misin?

nanotex

nanotex

Üye
Maşallah hocam 2008de üye olmuşsunuz o zamanlar wp var mıydı :)
Çalışmalarınızın devamını dilerim başarılar.

ecel54

ecel54

Üye
Gerçekten güzel uygulamalar :tşk: bir sorum olacak frekans zil sesi uygulamasında duymamız gereken bir mesafe varmı yoksa sadece duymamız yeterlimi

akinorta

Üye
bende içinde star tv atv a hber olan bi tv uygulaması ıstıyorum ya yeter artık bu işkeçceye
Mağazadaki tv uygulamaları nasıl arkadaşlar. Benim tv uygulamasını portlayabilirim belki ama gerek var mı yok mu onu çözemedim...

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Mağazadaki tv uygulamaları nasıl arkadaşlar. Benim tv uygulamasını portlayabilirim belki ama gerek var mı yok mu onu çözemedim...

magazadaki tv uygulamalarinin cogu sorunlu ya da eksik kanallar var.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
akıcı calişan ve panaromik arkaplana sahip guzel bir arayuzlu uygulama olursa buyuk ilgi cekecegi aşikar.

teAtalay

teAtalay

Üye
    Konu Sahibi
Herkese teşekkürler,

Öncelikle pişti hakkında şunları söylemek istiyorum; pişti oyununa level ve bitiş sınırı koymamamın sebebi oyunun kolay versiyonda kartları atmasında saçmalayacağı(kart saymadan atınca pek hoş olmuyor) ve bitiş sınırının geleneksel olarak 151 puan olmasıdır. Oyunu ilk yazdığımda kağıtların ortaya doğru hareket animasyonları vardı ve tıklandığında değil de drag and drop ile ortaya atılması seklindeydi. Ancak bu özellikler oyunu baya yavaşlattı. Oyunlar aslında XNA diliyle yazılır ve ben bir oyun yazılımcısı olmadığı için tüm oyunun algoritma ile uygulama yazarmış gibi yazdım. Kötü yanı bu animasyonlar XNA dilinde olmayınca uygulamaya ağırlık veriyor ve baya yavaşlatıyor.

Program önerileri veren arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum. İnşallah yakın zamanda işlerim hafifler ve program yazmaya devam ederim. Başladığımda ilk yazacağım programlar önerileriniz olacaktır.

Ayrıca önerileriniz benim için gerçekten çok önemli, lütfen önerilerinizi benimle paylaşın.

Hepinize teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

Gerçekten güzel uygulamalar :tşk: bir sorum olacak frekans zil sesi uygulamasında duymamız gereken bir mesafe varmı yoksa sadece duymamız yeterlimi

Yanında yaş sınırı var 18 yaşındasınız ve son 2 tanesi hariç hepsini duyabilmeniz gerekiyor. Son 2 tanesini duyuyorsanız işitme seviyeniz çok iyi demektir yaşınıza göre. Ayrıca amacı mesela 18 khz'ı siz duyarken tam hatırlamıyorum ama 30 üstü insanlar duyamıyor ve mesela sizden daha yaşlı kişilerin bulunduğu bir ortamdayken sessize almak yerine zil sesi tonunuzu kendi duyduğunuz en yüksek frekansa ayarlayıp rahatça duyabilir ve çevrenize rahatsızlık vermeyebilirsiniz.

yeminli06

yeminli06

Üye
Usta Pishti oyununda mı sorun var bende mi :/ start diyorum kağıtlar dağıtılıyor 2 kart atıyorum oyun donuyor :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...