Monteciler tel.inizi satmayı biraz erteleyin...En son Mod burada...

Sponsorlu Bağlantılar

cntr555

Üye
    Konu Sahibi
Monteciler tel.inizi satmayı biraz erteleyin...En son Mod burada...
Demyan tarafından Temmuz 2012 den beri yakın zamanda (Ocak 2013) güncelleştirilerek tamamlanan ve paylaşılan Monte Mod Plush ı kurdum...Tek kelimeyle mükemmel oldu tel...mfjf1 fw si ve ona ait patch(11) ı yükledikten sonra, tel hafızasına Res/Flash/... klasörleri oluşturarak içine atıyorsunuz.Demyanın darkforest formunda paylaştığı bu modun linki altta...(Сurrent version 05.01.13 e modun tamamı yerine ufak güncellemeler koymuş, esas Mod dosyaları Old version 16.12.12 altındaki download linkinde)

• Beğen
Tepkiler: gonuldostu82

nokia66806680

Üye
denedim olmuyor daha detaylı anlatırmısın nasılkurulduğunu...oldu :) Sürüm Geçmişi:
Sürüm: 7.3.12 Özellikler: 1. Ayarları kaydet 2. Metin ve arka plan renklerini metin (masaüstü simgeleri) ayarlanması 3. Masaüstü kaydırma ayarlama hızı dördüncü Masaüstü sayısını ayarlama 5.Diğerleri (klasör Res / Flaş / Icons /) simgeleri değiştirmek için Beceri 6. Başkalarına metinleri değiştirmek için Beceri (bölüm dosyasında Config.XML içinde "Çevir") 7. Gösterisi oluşturma etkinlikleri cevapsız sekizinci Gadget kısmi optimizasyon 9. Bazı widget Optimizasyonu (dahil) 10. Diğer özellikleri 11 Ücretsiz 12. Kaynak kodu açık olan 13. Geliştirme süreci devam etmektedir 14. Ayarlar menüsü - tuşuna basın ve düğmesine "+" tutun ************** Sürüm: 7.10.12 simgeleri ve widget'lar için ızgara kapatmak için özellik eklendi yeteneği: ******** ****** Sürüm: 7.14.12 1.Ayarı eklendi Hiç metin 2nd Video duvar kağıdı (wallpaper videosu - için kısmi optimizasyon swf gömülü video ile dosyaları flv ) ************** Sürüm: 7.21.12 1. Özelleştirilebilir araç çubuğuQuickLaunch (değiştirmek basın ve düğme paneli tutun) ikinci Added 11 simgeler ( fscommand2 ) üçüncü Video duvar kağıdı kullanarak Geliştirilmiş istikrar dördüncü Pop-up simgesi (cevapsız olaylar) Sabit 5th Diğer değişiklikler ************** Sürüm: 7.29.12 1. Eklendi ayarları, duvar kağıtları sayısı ve widget'ları ikinci Eğer simgesine bastığınızda ışıkları Değiştirildi üçüncüSürüklerken - şeffaf simgeler ve widget (bunu ölçeklendirme önceydi o). Iyi konumlandırma Made for 4th Eğer menüyü açtığınızda Animasyon bazı düğmeler vurgulayarak 5. Aydınlatma menü çıkış butonuna basıldığında altıncı Diğer değişiklikler ************** Sabit animasyon düğmeleri (şimdi daha hoş görünmek). : Düğmeleri DockBar düzeni değiştirildi ************** Sürüm: 8.5.12 ilk Tüm menüler için Otomatik Gizle. Menü son işlem 10 saniye sonra kapanır. Farklı seçenekler için - özel bir algoritma kapatıldı. 2. Feneri Yükseltildi. Aydınlatma, ikinci iki versiyonu - Ekrana dokunun. : Kısa ve uzun basın düğmesi renk - temel ve ek aydınlatma seçimi 5. Diğer değişiklikler ************** Sürüm: 8.8.12 ilk Dock Bar simgeleri değiştirmek için yeteneği eklendi. Bir klasöre yerleştirilir Simgeler Res / Flaş / Icons / / DockBarsaniye (Şu anda, sadece bir seçenek) derileri Dock Bar değiştirmek için yeteneği üçüncü Diğer değişiklikler **************Sürüm: 8.19.12 1. Kaydırma Geliştirilmiş Launcher . Pop-scroller Eklendi ikinci Geliştirilmiş menü kaydırma Ayarlar, ve daha fazlası . Eklendi pop-scrollers üçüncü Mega kaydırma masaüstü.Düzgün kaydırma ve kaydırma hızı widget sayısından bağımsız olduğu ve simgeler dördüncü Kaynaklarını boşaltarak verimlilik genel Artış 5. Birçok diğer düzeltme ve eklemeler **************Sürüm: 6.9.12 ilk NotificationBar çalışın ekle ikinci Diğer değişiklikler ************** Sürüm: 9.16.12 1. Bir NotificationBar Katma radyo ve müzik ikinci Diğer değişiklikler **************Sürüm: 9.24.12 1. NotificationBar Sabit kayan metin ikinci Tüm menü komutları eklendi. Dosya MainMenu_CM.swf ile birlikte çalışır. Menünün kendisi - desteklenmiyor. Arka plan resmi zaman takımlar - Klasör Resimleri / MainMenuBg.jpg içinde. Klasör simgeleri / mMENÜ içinde / numaraları 57-72 ile menü komutları için simgeler. Daha komutları İnternet menüsü mevcuttur

- - - Eklendi - - -

cntr555

Üye
    Konu Sahibi
Monteye nasıl mod kurulur...en ayrıntılı şekilde geçen sene vedat1907 adlı arkadaşımız aşağıda verdiğim linkte anlatmış.Ben burdan öğrendim ve uyguladım...
http://www.maxicep.com/samsung/s562...on-turkce-firmware-kendi-uploadim-586523.html

Burada her şey aynı yani ilk videodaki anlatımlar(mfjf1 fw sinin kurulması)... ve sora sonra ikinci video(tele patch atılması) ...yanlız ikinci videodaki res dosyası yerine işte benim ilk mesajda verdiğim linkteki monte mod plus dosyasını indirip, kullanacaksınız....yani bunu:( )
Bu modun en iyi tarafı yaptığınız tüm değişiklikleri otomatik kayıt etmesi ve widget yada wallpaper dosyalarını isimleri değişmemek kaydıyla kendi istediğiniz şekilde değiştirmeye izin vermesi...
Ben teli değiştirmeyi düşünüyordum ama bu mod dan sonra çokda gereği olmadığını anladım, çünkü istediğim her swf yi ana ekranda widget olarak gösterebiliyorum...

nokia66806680

Üye
Hemen hemen bütün modları kurup kullanmışım gerçekten demyanın modları hızlı ama bu verdiğin linkteki modu bir türlü kuramadım hiç bir hatada yapmıyorum mjfjf1 fw + pacth+ve bu modu yükledim 5 defa tel açıldığında hiç bir değişiklik yok...ama başka modları aynen yüklüyorum oluyor sorun nerde moddamı acaba ? :(

cntr555

Üye
    Konu Sahibi
Hocam, patchı yüklediğinden eminsen eğer teli kilit+açma kapama tuşuna aynı anda basarak aç...11 seçenekli patchın 6. ve7. maddeleri işaretsiz geri kalanı işaretli olsun..sonra teli yeniden başlat......[büyük ihtimalle 1.(MasterPatch) yada 2.(AddThemes) maddeler işaretsiz sende]

Ha birde tel. hafızasına önce Res, sora onun içine Flash klasörü yap ve Demyanın verdiği tüm klasör ve dosyaları buraya yapıştır... (tel hafızasına Res/Flash/...)

nokia66806680

Üye
bedeki patsch 17 secenekli 11 nasıl bulurum hocam link verebilirmisin..

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
vay anası adamlar işi gücü bırakıp epey uğraşmışlar müsait bir zamanda bir deneyelim bakalım nasılmış sen yükledin mi ? neler var değişik özellik olarak biraz bahseder misin?

cntr555

Üye
    Konu Sahibi
Altta 11li patch linki var...

nokia66806680

Üye
teşekkürler cntr555 kurdum taş gibi çalışıyor orjınal firmwaresinden daha hızlı türkçeleştirmeyide yaptım ohh satmam artık telimi :D

cntr555

Üye
    Konu Sahibi
Ok...Çeşitli saat ve batarya swf formatındaki dosyaları widget klasörüne kopyalayabilirsin...Ana ekranda orta tuşa kısa süreli bastığında 6 haneli bölüm geliyo...burayada en çok kullandığın uygulamaları koyabiliyorsun...

efe-kentli

Üye
şu frimwareyi ve türkce ccsini biri link verirmi mümkünse turbo bit arkadaşlar

- - - Eklendi - - -

csc plus lazım sadece beyler

- - - Eklendi - - -

yükledim hiçte iyi dgl yüklemeye degmez

nokia66806680

Üye

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Bende ilk başta değmez demiştim kullandıkça bütün modlardan daha iyi daha hızlı olduğunu farkettim firmwareden daha hızlı cidden bu mod..

cntr555

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Eeee..Bundan iyisi android....sen artık tel.i değiştircen haci...

efe-kentli

Üye
zaten 4s var monteyi kaldırıp koymuştum görünce bi denim dedim + mjf yi sade kullan gayet iyi veya orenge modu kullan bunlardan daha hızlı + bada goruntusu var

nokia66806680

Üye
zaten 4s var monteyi kaldırıp koymuştum görünce bi denim dedim + mjf yi sade kullan gayet iyi veya orenge modu kullan bunlardan daha hızlı + bada goruntusu var
orange mod değil firmwARE dir :D modlardan en iyisi budur sen ne desen de ben bu modu tuttum .:)

cntr555

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaşlar bu tür mod ları kurması etmesi birçoğumuz için karmaşık ve zor geliyor...samsung firması bizim monte ve ona benzer corby gibi telefonlarda internet üzerinden güncelleme yapmayı olanaklı hale getirseydi ve içine bunun gibi modları ekleseydi...ne yazıkki bunları yapmadı,sanırım ticari nedenler...neyseki maxicep gibi forumlar sayesinde bilgiyi paylaşıyoruz ve telefonları birazcık olsun canlandırıyoruz... (Ayrıca, başlığı ''4s alamayanlar ve monteciler...''diyemi atsaydım acaba)

efe-kentli

Üye
Hocam degmez bunu indirip kurmaya mjf yi sade kullan daha hizli mod yavaşlatır bukadar basit

nokia66806680

Üye
Hocam degmez bunu indirip kurmaya mjf yi sade kullan daha hizli mod yavaşlatır bukadar basit
Sürüm Geçmişi:
Sürüm: 7.3.12 Özellikler: 1. Ayarları kaydet 2. Metin ve arka plan renklerini metin (masaüstü simgeleri) ayarlanması 3. Masaüstü kaydırma ayarlama hızı dördüncü Masaüstü sayısını ayarlama 5.Diğerleri (klasör Res / Flaş / Icons /) simgeleri değiştirmek için Beceri 6. Başkalarına metinleri değiştirmek için Beceri (bölüm dosyasında Config.XML içinde "Çevir") 7. Gösterisi oluşturma etkinlikleri cevapsız sekizinci Gadget kısmi optimizasyon 9. Bazı widget Optimizasyonu (dahil) 10. Diğer özellikleri 11 Ücretsiz 12. Kaynak kodu açık olan 13. Geliştirme süreci devam etmektedir 14. Ayarlar menüsü - tuşuna basın ve düğmesine "+" tutun ************** Sürüm: 7.10.12 simgeleri ve widget'lar için ızgara kapatmak için özellik eklendi yeteneği: ******** ****** Sürüm: 7.14.12 1.Ayarı eklendi Hiç metin 2nd Video duvar kağıdı (wallpaper videosu - için kısmi optimizasyon swf gömülü video ile dosyaları flv ) ************** Sürüm: 7.21.12 1. Özelleştirilebilir araç çubuğuQuickLaunch (değiştirmek basın ve düğme paneli tutun) ikinci Added 11 simgeler ( fscommand2 ) üçüncü Video duvar kağıdı kullanarak Geliştirilmiş istikrar dördüncü Pop-up simgesi (cevapsız olaylar) Sabit 5th Diğer değişiklikler ************** Sürüm: 7.29.12 1. Eklendi ayarları, duvar kağıtları sayısı ve widget'ları ikinci Eğer simgesine bastığınızda ışıkları Değiştirildi üçüncüSürüklerken - şeffaf simgeler ve widget (bunu ölçeklendirme önceydi o). Iyi konumlandırma Made for 4th Eğer menüyü açtığınızda Animasyon bazı düğmeler vurgulayarak 5. Aydınlatma menü çıkış butonuna basıldığında altıncı Diğer değişiklikler ************** Sabit animasyon düğmeleri (şimdi daha hoş görünmek). : Düğmeleri DockBar düzeni değiştirildi ************** Sürüm: 8.5.12 ilk Tüm menüler için Otomatik Gizle. Menü son işlem 10 saniye sonra kapanır. Farklı seçenekler için - özel bir algoritma kapatıldı. 2. Feneri Yükseltildi. Aydınlatma, ikinci iki versiyonu - Ekrana dokunun. : Kısa ve uzun basın düğmesi renk - temel ve ek aydınlatma seçimi 5. Diğer değişiklikler ************** Sürüm: 8.8.12 ilk Dock Bar simgeleri değiştirmek için yeteneği eklendi. Bir klasöre yerleştirilir Simgeler Res / Flaş / Icons / / DockBar saniye (Şu anda, sadece bir seçenek) derileri Dock Bar değiştirmek için yeteneği üçüncü Diğer değişiklikler **************Sürüm: 8.19.12 1. Kaydırma Geliştirilmiş Launcher . Pop-scroller Eklendi ikinci Geliştirilmiş menü kaydırma Ayarlar, ve daha fazlası . Eklendi pop-scrollers üçüncü Mega kaydırma masaüstü.Düzgün kaydırma ve kaydırma hızı widget sayısından bağımsız olduğu ve simgeler dördüncü Kaynaklarını boşaltarak verimlilik genel Artış 5. Birçok diğer düzeltme ve eklemeler **************Sürüm: 6.9.12 ilk NotificationBar çalışın ekle ikinci Diğer değişiklikler ************** Sürüm: 9.16.12 1. Bir NotificationBar Katma radyo ve müzik ikinci Diğer değişiklikler **************Sürüm: 9.24.12 1. NotificationBar Sabit kayan metin ikinci Tüm menü komutları eklendi. Dosya MainMenu_CM.swf ile birlikte çalışır. Menünün kendisi - desteklenmiyor. Arka plan resmi zaman takımlar - Klasör Resimleri / MainMenuBg.jpg içinde. Klasör simgeleri / mMENÜ içinde / numaraları 57-72 ile menü komutları için simgeler. Daha komutları İnternet menüsü mevcuttur

- - - Eklendi - - -

(Offline) 23-09-2012, 17:36.

Yeni Üye | Mesajlar: | Toplam Mesajlar: 9 Katılım: 25-04-2012,

Demyan için MonteModPlus[Değişiklik] [DemonickHawk HTC Hero]
Diğer geliştiriciler: Lipka, siris_cac Sürüm: 9.30.12 1. Katma düğmesi NotificationBar Takvime gitmek ikinci Adaptörüne Düzeltmeler ( MainMenu_CM.swf ) üçüncü Tüm kaydırma menüsü düzeltilmesi dördüncü Kesinlikle tüm arka planlar artık değiştirilebilir. Arka bir klasöre yerleştirilir Arkaplan / . Görüntü adları orijinal (ekteki resimleri ile klasör) eşleşmelidir 5th Yeni ilerleme çubuğu Bir temayı indirmek 6. Yeni dokbar Orijinal . Düğmeler yatay bir kaydırma var. O kadar düğmeleri yapılandırmak basın ve basılı tutun . Ortaklaşa bir bar ile üst paneli ve ekranlar işaretçiyi değiştirir Download:

Kod:

http://www.mediafire.com/?3r1ggug30tdba92

Sürüm Geçmişi:
Sürüm: 7.3.12 Özellikler: 1. Ayarları kaydet 2. Metin ve arka plan renklerini metin (masaüstü simgeleri) ayarlanması 3. Masaüstü kaydırma ayarlama hızı dördüncü Masaüstü sayısını ayarlama 5.Diğerleri (klasör Res / Flaş / Icons /) simgeleri değiştirmek için Beceri 6. Başkalarına metinleri değiştirmek için Beceri (bölüm dosyasında Config.XML içinde "Çevir") 7. Gösterisi oluşturma etkinlikleri cevapsız sekizinci Gadget kısmi optimizasyon 9. Bazı widget Optimizasyonu (dahil) 10. Diğer özellikleri 11 Ücretsiz 12. Kaynak kodu açık olan 13. Geliştirme süreci devam etmektedir 14. Ayarlar menüsü - tuşuna basın ve düğmesine "+" tutun ************** Sürüm: 7.10.12 simgeleri ve widget'lar için ızgara kapatmak için özellik eklendi yeteneği: ******** ****** Sürüm: 7.14.12 1.Ayarı eklendi Hiç metin 2nd Video duvar kağıdı (wallpaper videosu - için kısmi optimizasyon swf gömülü video ile dosyaları flv ) ************** Sürüm: 7.21.12 1. Özelleştirilebilir araç çubuğuQuickLaunch (değiştirmek basın ve düğme paneli tutun) ikinci Added 11 simgeler ( fscommand2 ) üçüncü Video duvar kağıdı kullanarak Geliştirilmiş istikrar dördüncü Pop-up simgesi (cevapsız olaylar) Sabit 5th Diğer değişiklikler ************** Sürüm: 7.29.12 1. Eklendi ayarları, duvar kağıtları sayısı ve widget'ları ikinci Eğer simgesine bastığınızda ışıkları Değiştirildi üçüncüSürüklerken - şeffaf simgeler ve widget (bunu ölçeklendirme önceydi o). Iyi konumlandırma Made for 4th Eğer menüyü açtığınızda Animasyon bazı düğmeler vurgulayarak 5. Aydınlatma menü çıkış butonuna basıldığında altıncı Diğer değişiklikler ************** Sabit animasyon düğmeleri (şimdi daha hoş görünmek). : Düğmeleri DockBar düzeni değiştirildi ************** Sürüm: 8.5.12 ilk Tüm menüler için Otomatik Gizle. Menü son işlem 10 saniye sonra kapanır. Farklı seçenekler için - özel bir algoritma kapatıldı. 2. Feneri Yükseltildi. Aydınlatma, ikinci iki versiyonu - Ekrana dokunun. : Kısa ve uzun basın düğmesi renk - temel ve ek aydınlatma seçimi 5. Diğer değişiklikler ************** Sürüm: 8.8.12 ilk Dock Bar simgeleri değiştirmek için yeteneği eklendi. Bir klasöre yerleştirilir Simgeler Res / Flaş / Icons / / DockBar saniye (Şu anda, sadece bir seçenek) derileri Dock Bar değiştirmek için yeteneği üçüncü Diğer değişiklikler **************Sürüm: 8.19.12 1. Kaydırma Geliştirilmiş Launcher . Pop-scroller Eklendi ikinci Geliştirilmiş menü kaydırma Ayarlar, ve daha fazlası . Eklendi pop-scrollers üçüncü Mega kaydırma masaüstü.Düzgün kaydırma ve kaydırma hızı widget sayısından bağımsız olduğu ve simgeler dördüncü Kaynaklarını boşaltarak verimlilik genel Artış 5. Birçok diğer düzeltme ve eklemeler **************Sürüm: 6.9.12 ilk NotificationBar çalışın ekle ikinci Diğer değişiklikler ************** Sürüm: 9.16.12 1. Bir NotificationBar Katma radyo ve müzik ikinci Diğer değişiklikler **************Sürüm: 9.24.12 1. NotificationBar Sabit kayan metin ikinci Tüm menü komutları eklendi. Dosya MainMenu_CM.swf ile birlikte çalışır. Menünün kendisi - desteklenmiyor. Arka plan resmi zaman takımlar - Klasör Resimleri / MainMenuBg.jpg içinde. Klasör simgeleri / mMENÜ içinde / numaraları 57-72 ile menü komutları için simgeler. Daha komutları İnternet menüsü mevcuttur

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
hacı ben de yükledim hiç bir yazı gözükmüyor yazılım güzel ama manü de ki yazılar yok ne yapacağız

nokia66806680

Üye
hacı ben de yükledim hiç bir yazı gözükmüyor yazılım güzel ama manü de ki yazılar yok ne yapacağız
KİLİT+AÇMA KAPATma tuşuna bas basılı tut açılınca 1.patch menu ye gir yandaki kamera tuşuyla 6 ve 7 seçeneklerin kiklerini kaldır kamera tuşuyla ve kilit tuşuna basıp kaydedin sol altta exıtla geri dönüyorsun 4 restart phone gelip kamera tuşuna basıp yeniden başlatıyoruz teli yazılar geliyor.

• Beğen
Tepkiler: gonuldostu82