Monteciler tel.inizi satmayı biraz erteleyin...En son Mod burada...

Sponsorlu Bağlantılar

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
KİLİT+AÇMA KAPATma tuşuna bas basılı tut açılınca 1.patch menu ye gir yandaki kamera tuşuyla 6 ve 7 seçeneklerin kiklerini kaldır kamera tuşuyla ve kilit tuşuna basıp kaydedin sol altta exıtla geri dönüyorsun 4 restart phone gelip kamera tuşuna basıp yeniden başlatıyoruz teli yazılar geliyor.
hımm 6 ve 7 nolu seçeneklerin tikini kaldırdım sonra geri çıktım kilit tuşu ile kayıt etmedim direk çıktım reset attım olmadı tekrar orjinal dosyaları geri yükledim neyse müsait bir zamanda tekrar deneyeceğim bir de siz yabancı dil mi kullanıyor sunuz cihazı yani bende csc pulus türkçe olan var yani orjinal csc dosyası (CSC_S5620_Open_Europe_Slav) olan yüklü değil

nokia66806680

Üye
bende mjf1 ccs dosyasını türkçesiyle değiştirdim türkçe kullanıyorum yane :)

cntr555

Üye
    Konu Sahibi
hımm 6 ve 7 nolu seçeneklerin tikini kaldırdım sonra geri çıktım kilit tuşu ile kayıt etmedim direk çıktım reset attım olmadı tekrar orjinal dosyaları geri yükledim neyse müsait bir zamanda tekrar deneyeceğim bir de siz yabancı dil mi kullanıyor sunuz cihazı yani bende csc pulus türkçe olan var yani orjinal csc dosyası (CSC_S5620_Open_Europe_Slav) olan yüklü değil

Kilit tuşu ile niye kayıt etmedinki...edcektin...

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
tamam beyler elinize sağlık şimdi oldu teşekkürler , gerçekten güzel mod bu zamana kadar gördüğüm en iyi en hızlı mod yalnız ben arka plan resmini değiştiremiyorum o resimli widgetleri filan kullanamıyorum daha doğrusu o setting ayarlarına girdiğimde normal ayarlar çıkıyor yanı alttaki resimdeki şu menüyü bulamadım siz nasıl çözdünüz bu olayı

nokia66806680

Üye
işaretli yere uzun bas :)

nokia66806680

Üye

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
tamam arkadaşlar swf vigdetler i yayınlamışlar google arama ,haritalar, not kağıdı ,doğum günü filan buyurun res /flash/ widget dosyasına atın sıralamayı ilk 10 a istediğiniz bir şekilde koyun

cntr555

Üye
    Konu Sahibi

ayrıca yukarıda gösterilen yere kısa basarsanız da boş 6 adet kare geliyor...bu karelerde uzun basarsanız çoklu menü açılıyor...işte bu çoklu menüden hangi ikonu seçerseniz o kare içine yerleşiyor...yani sık kullanılanlar gibi düşünmüş programcı...birde orta fiziksel (geri) tuşa uzun basarsanız gereksiz uygulamaları kapatarak hafızayı yeniliyor..yani task manager (görev yöneticisi)....

ve ayrıca daha başka güzelliklerde var...ama sırayla...

by_izmirli_

by_izmirli_

Üye
Arkadaşlar bunun kurulmuş bi videosu olsaydı bi görseydik kurmadan önce iyi olurdu var mı örnek gösterebileceğiniz bi videosu

Birde Türkçe olsa iyidi bunu nasıl türkçe yapıcaz

alone_wolf_26

Üye
bugüne kadar monteme birçok yazılım yükledim ama gerçekten bunun gibi stabil çalışan daha hiç olmamıştı ve gerçekten teli değiştirmekten vazgeçtim tek sıkıntı widgetleri açamıyorum onun yerine hero 1.7 nin widgetlerini yükledim görenler gerçekten android sanıyorlar.. :) emeği geçen herkese teşekkürler..

cntr555

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bunun kurulmuş bi videosu olsaydı bi görseydik kurmadan önce iyi olurdu var mı örnek gösterebileceğiniz bi videosu

Birde Türkçe olsa iyidi bunu nasıl türkçe yapıcaz

Eğer ana modu türkçe yapaktan bahsediyorsan Ayarlar(settings)/Telefon ayarları/Dil(Language) girip burdan Türkçe seçilecek..yok patch dan bahsediyorsanda Teli pc ye bağlayın ve tel hafızasına girin...Res dosyasını açın içindeki config dosyasını açın.(not defteri ile)burda bildiğiniz tüm kelimeleri Türkçeye çevirin, masa üstüne kayıt edin...oradanda tekrar Res içine yapıştırın(orjinalle değiştirin)......

nokia66806680

Üye
cntr555 bişey merak ettim şu şebeke nin altında sayılar çıkıyor sendede öylemidir? oyun oynamadığım için config.xml den oyunların tamamını sildim dahada hızlandı demek istediğim congig.xml den şu şebekenin altıdaki sayıları silebilirmiyiz ?
:tşk:

cntr555

Üye
    Konu Sahibi
cntr555 bişey merak ettim şu şebeke nin altında sayılar çıkıyor sendede öylemidir? oyun oynamadığım için config.xml den oyunların tamamını sildim dahada hızlandı demek istediğim congig.xml den şu şebekenin altıdaki sayıları silebilirmiyiz ?:tşk:

O sayılar tel.in o andaki kalan serbest hafızasını gösteriyo...Uzun basıp setting kısmından altta Extra ya girip, oradan free memory yazan yerin altındaki kırmızı kareye basıp gizle diyoruz...ve gizleniyor..bu kadar..

nokia66806680

Üye
tamam oda oldu :) yanlız bende modun menüsü tek var bazı modlarda firmwarenin normal menüsüde var sizde varmı normal menüsü confix.xml den oyunları silmiştim yanlışlıkla belki menü yüde silmiş olabilirim diye soruyorum :hmmm

21li

Üye
Arkadaşlar bende monte kullanıcısıyım. ve sistemin ağırlığından muzdaribim. size zahmet bu sistemin kuruluşunu kısaca anlatabilecek yokmu. vala kurulumundan yana hiç bişi anlamadım

cntr555

Üye
    Konu Sahibi
tamam oda oldu :) yanlız bende modun menüsü tek var bazı modlarda firmwarenin normal menüsüde var sizde varmı normal menüsü confix.xml den oyunları silmiştim yanlışlıkla belki menü yüde silmiş olabilirim diye soruyorum :hmmm

Firmwarenin normal menüsü den neyi kastetdiğini anlamadım ama, ana menüde en sol kısımdan all icon bölümüne gelip 14.satırda settings var..

Diğer arkadaşa kurulum konusunda birşey diyemiyorum...bu forumda ve en önemlisi bu konunun en başında linkler vermiştim..aşağıda tekrarlıyorum:

Monteye nasıl mod kurulur...en ayrıntılı şekilde geçen sene vedat1907 adlı arkadaşımız aşağıda verdiğim linkte anlatmış.Ben burdan öğrendim ve uyguladım...
S5620 monte hero mod 1.7 + navigasyon + türkçe firmware ( kendi uploadım)

Burada her şey aynı yani ilk videodaki anlatımlar(mfjf1 fw sinin kurulması)... ve sora sonra ikinci video(tele patch atılması) ...yanlız ikinci videodaki res dosyası yerine işte benim ilk mesajda verdiğim linkteki monte mod plus dosyasını indirip, kullanacaksınız....yani bunu )
Bu modun en iyi tarafı yaptığınız tüm değişiklikleri otomatik kayıt etmesi ve widget yada wallpaper dosyalarını isimleri değişmemek kaydıyla kendi istediğiniz şekilde değiştirmeye izin vermesi...
Ben teli değiştirmeyi düşünüyordum ama bu mod dan sonra çokda gereği olmadığını anladım, çünkü istediğim her swf yi ana ekranda widget olarak gösterebiliyorum...

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
konu güncel kalsın buyurun arkadaşlar ben küçük bir video çektim gerçekten biraz zor oldu kasma varmış gibi ama gerçek öyle değil neyse buyurun yüklemek isteyen varsa yardımcı olurum
[video=youtube;3hI0jQ-IdC0]https://www.youtube.com/watch?v=3hI0jQ-IdC0[/video]

cntr555

Üye
    Konu Sahibi
konu güncel kalsın buyurun arkadaşlar ben küçük bir video çektim gerçekten biraz zor oldu kasma varmış gibi ama gerçek öyle değil neyse buyurun yüklemek isteyen varsa yardımcı olurum
[video=youtube;3hI0jQ-IdC0]https://www.youtube.com/watch?v=3hI0jQ-IdC0[/video]

Eline sağlık gonuldostu82. Bende bir video koyabilsek diye düşünüyordum..güzel olmuş...Ayrıca sfw düzenleme programı ile yaptığım birkaç dosya var...bunları ana ekranda widget olarak kullanabiliyorum...Link varsa atabilirim...