Vodafone 8tl lik cepnet paketli hat araniyor

Sponsorlu Bağlantılar

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone 8tl lik cepnet paketli hat araniyor
Evet numara düzgün olsun yeter,hattıyla birlikte satın alıcam ,bu içinde 8tl lik cepnet paketi olması mecburidir ,Satanlar numara detayıyla birlikte konu altı veya ö.m atınız

phasan

phasan

Üye
Evet numara düzgün olsun yeter,hattıyla birlikte satın alıcam ,bu içinde 8tl lik cepnet paketi olması mecburidir ,Satanlar numara detayıyla birlikte konu altı veya ö.m atınız

8 tl cepnet yok 9.90 oldu ayrıca hat ustune alınca iptal oluyor cepnet

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
8 tl cepnet yok 9.90 oldu ayrıca hat ustune alınca iptal oluyor cepnet
Sorun değil 1-2 tl farketmez ,hat üzerime almasamda olur genelde internet amacıyla kullanıcağım için :)

murat.122a

murat.122a

Üye
bulman zor kimse satmaz sana tavsiyem turkcell e geç 1gb sınırsız var 2g sebekesinde 1gb adil kullanım kotası bitince hız limiti (hız kısıtlaması 96/8=12kb )devreye girmiyor 2g sebekesinde hız 240kbps yani 30kb hızla sınırsız internet 1 ay
25 tl

emreolol

Üye
bulman zor kimse satmaz sana tavsiyem turkcell e geç 1gb sınırsız var 2g sebekesinde 1gb adil kullanım kotası bitince hız limiti (hız kısıtlaması 96/8=12kb )devreye girmiyor 2g sebekesinde hız 240kbps yani 30kb hızla sınırsız internet 1 ay
25 tl

vallahi cok iyi keske vodafonda olsa.

neyse nisanda cikarmasin hele paketi turkcelle gecmeyen ne olsun

Mstfgl

Mstfgl

Üye
Benim var satacak olsam kaca alirsin 7 liraydi 9.90 oldu

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
ben başka tarifeye gecmek için satmayı düşünüyorum ama

iPandemonium

iPandemonium

Üye
    Konu Sahibi
Çabuk karar versen iyi olur neden dersen ,vodafone 19 tl lik freezone paketini kapatabilir ,heran herşeye hazırlıklı olmak lazım,vodafone bu ,koyar yok der ,kullanırsın vardı der :D

murat.122a

murat.122a

Üye
cepnet internet paketi 12 nisan 2013 günü 9.99 tl den 11 tl ye yükseliyor bilginize

mtngln

mtngln

Üye
ben sakaryadan 40- 50 tlye satilir
05415350362

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

plusnettr

plusnettr

Üye
2.250 TL ye kredi kartlarına 4 taksit, peşin alımla en fazla 50 TL pazarlık payı ile satılır.

Üst Alt