Max. 500 tl telefon ?

Sponsorlu Bağlantılar

Teknolojihastası

Teknolojihastası

Üye
    Konu Sahibi
Max. 500 tl telefon ?
500 tl'yi geçmeyecek bir telefon arıyorum.
İşletim sistemi önemli değil, en önemli özelliği şarjı çoook iyi gitsin istiyorum. Mesaj için kullanacağım şarj süresi çok önemli dostlar... Önerileri bekliyorum..

lazye

lazye

Üye
Bence 500 tlye alınabilecek senin doğrultuna göre 603 ...

Türk-X

Türk-X

Üye
Samsung Wave3 veya Nokia 603

BYFECI

BYFECI

Üye
nokia 5800

fk555897

fk555897

Üye
Akıllı telefonları ele zaten şarj diyorsan. Nokia N97 falan bulabilirsen al.

yeauw

yeauw

Üye
okadar para vermşken birazdaha briktir motorola atrix e bi bak bence fiyatına göre süper...

Teknolojihastası

Teknolojihastası

Üye
    Konu Sahibi
android şarj düşmanı biliyorsunuz... symbian iyi şarj süresi olarak Nokia 603 kötü yanları neler ?

- - - Eklendi - - -

Abi 5800 ne yaa... Resistif ekrandan mesaj mı yazılır sende... :)

lazye

lazye

Üye
603ün kötü yanı ön kamera ve görüntülü konuşma yok... Ve arka kamerada flş yok diğer anlamda senin için çk ideal...

MaxipmaN

Üye
e72 olabilir

gkcll

gkcll

Üye
nokia 603 en mantıklı senin için

uNdeRqr0unD

uNdeRqr0unD

Üye
500 tl'yi geçmeyecek bir telefon arıyorum.
İşletim sistemi önemli değil, en önemli özelliği şarjı çoook iyi gitsin istiyorum. Mesaj için kullanacağım şarj süresi çok önemli dostlar... Önerileri bekliyorum..
Mesajlaşcaksan boşver dokunmatiği,BlackBerry al.İllede dokunmatik istersen torch al :] 7/24 mesajlaşan bütün sosyal ağları kullanan arkadaşım 1 günde zor bitiriyor.

qwxw50

Üye
arkadaşım sözümü dinle 550 tl ye motorola atrix al özelliğine göre çok ucuz hızlı al hepsiburada sitesinde media markt ve gold da var sen onu bunu boşver

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
nokia alacaksan 603 yerine 700 al onun dışında lumia 620 var ve yakında lumia 520 ve 720 çıkacak ve atrix almanı önermem çünkü yurtdışındaki bozuk malları tamir edip satıyorlar

Teknolojihastası

Teknolojihastası

Üye
    Konu Sahibi
Mesajlaşcaksan boşver dokunmatiği,BlackBerry al.İllede dokunmatik istersen torch al :] 7/24 mesajlaşan bütün sosyal ağları kullanan arkadaşım 1 günde zor bitiriyor.

Hangi model :) ve fiyat aralığı yüksek değilmi Blackberry'lerin ?

MrExpert

MrExpert

Üye
Atrix... 2. el tabi...

uNdeRqr0unD

uNdeRqr0unD

Üye
Hangi model :) ve fiyat aralığı yüksek değilmi Blackberry'lerin ?
Bold 9780 bulabilirsin sıfırını garantilisini zar zor 500'e.Ama garantisiz sıfırları rahat bulursun.İkinci elleri 300-350-400 tl.Torch 9800 var dokunmatiklisi.250-300-350 arasında oda.Kamera 5 megapixelden az olsada olur dersen Bold 9700.Curve alma,tuşları çok ses çıkartıyor ve bold daha şık :ehe

Teknolojihastası

Teknolojihastası

Üye
    Konu Sahibi
Blackberry'de pek batarya performansı yok düşük modellerde... 603 kullanan varsa yorumlarını bekliyorum...

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
603 akıllıca bir seçim olur:good:

erolustun

Üye
603 kullaniyorum. Bence 500 TL fiyat seviyesinde alinabilecek en ideal telefonlardan birisi. Ekran dokunmatigi gayet iyi. Fiyatina gore sundugu donanim da yeterli seviyede. Tek problem Nokia'nin Symbian'a destek vermeyi kesmis olmasi. Android kadar uygulama zenginligi yok malesef. Buna ragmen kaliteli sosyal ag yazilimlari var. WhatsApp mevcut. Sesli gorusmeyi desteklemese de Viber da mevcut. Dokunmatik klavyeyi kullanirken zorlanmistim. Klavyeyi Ingilizce yapinca Turkce karakterler ortadan kalkti ve kalan harfler biraz daha buyudu. Mesaj yazma kalitesi ve kullanim kolayligi da artmis oldu boylece. Oyun ve uygulama merakiniz yoksa, mesajlasma anlaminda isinizi fazlasiyla gorecektir. Bana sarji ortalama iku gun gidiyor ki bence gayet yeterli bir sure. Tabi bu degerler gorecelidir. Kullaniciya gore degisir ama yine de fikir verecektir.

qwxw50

Üye
Arkadaşım ben dün atrix aldım 600 tl fiyatı 100 tl hediye çeki var onla arabaya lastik alcam 100 tl de parafpara kazanım onlada istediğimi alırım 400 tl ye geldi telefon süper beğenmezsem 7 gün içerisinde şartsız iade var

Üst Alt