İnterneti ve cep'ten konuşmayı seviyoruz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
İnterneti ve cep'ten konuşmayı seviyoruz
Google'ın internet ekonomisi raporu Türkiye'nin interneti ve cep'ten konuşmayı çok sevdiğini bir kez daha ortaya koydu. BTK'nın 2012 Mobil İletişim Raporu'nun da desteklediği sonuçlara göre Türkiye, aylık 319 dakikayla Avrupa'nın en çok konuşan ülkesi. Google'ın raporu da internette geçirdiğimiz sürenin gelişmiş ülkelerin çok üstünde olduğunu ortaya koydu. Ancak kullanım oranı henüz düşük seviyelerde. Avrupa'da yüzde 71 olan hanebaşı internet kullanım oranı, Türkiye'de yüzde 47.2. Haftalık internet kullanım süresinde ise Türkiye 38 saatle İngiltere (26), Fransa (24) ve Almanya'nın (20) önüne geçti.

Akıncı

Akıncı

Üye
Kişi başı 319 dakika yapan kişiler var :ehe en fazla 20 dakika

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
20 lira yüklüyorum
9.99 cepnet pakedi
1.31 haraç pardon vergi
Geri kalan dakikası 61 kuruş konuşma.
319 dakika nasıl konuşuyoruz anlamadım gitti.....

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Ben konusmuyorum pek sms net kullanıyorum

tapatalk

tapatalk

Üye
ben viberden konusuyom ses gayet net gidiyo

Seglopsi

Seglopsi

Üye
aylik 500dk heryone konusma tarifem var yetmiyor desem yeridir :)

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Google'ın internet ekonomisi raporu Türkiye'nin interneti ve cep'ten konuşmayı çok sevdiğini bir kez daha ortaya koydu. BTK'nın 2012 Mobil İletişim Raporu'nun da desteklediği sonuçlara göre Türkiye, aylık 319 dakikayla Avrupa'nın en çok konuşan ülkesi. Google'ın raporu da internette geçirdiğimiz sürenin gelişmiş ülkelerin çok üstünde olduğunu ortaya koydu. Ancak kullanım oranı henüz düşük seviyelerde. Avrupa'da yüzde 71 olan hanebaşı internet kullanım oranı, Türkiye'de yüzde 47.2. Haftalık internet kullanım süresinde ise Türkiye 38 saatle İngiltere (26), Fransa (24) ve Almanya'nın (20) önüne geçti.

Valla sırf cepnet için kullanıyorum telefonu

MrExpert

MrExpert

Üye
Akıllı Telefon kullanmaya başlayalı beri son 3 yıldır genellikle mobilden giriyorum internete bilgisayarı açmaz oldum :hmmm

fk555897

fk555897

Üye
Ben 500 dk'lık paket kullanıyorum. Çok rahat yetiyor.

nkrgz

Üye
evet seviyoruz :D

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
500 dk olsa her yone konusurum

Ottoman Slap

Ottoman Slap

Üye
konusmayi unutacam sms ve interntte dolasmaktan.d

avcitalip

avcitalip

Üye

Yanlış değil haraç o :oke:

bencede haraç...

- - - Eklendi - - -

tamda beni özetlemişler

500 DK görüşmem var 1000 SMS im var 1GB't internet paketim var

ne kadar görüşüyorsun diye sorarsanız 200-250 DK civarı aşağı yukarı görüşüyorumdur ne kadar mesajlaşıyorsun derseniz ayda max 100 SMS

interneti ne kadar kullanıyorsun diye sorarsanız 1 MB't bile bırakmamakta kararlıyım bu ilk ayım :ehe fakat bu paket avea'da olduğundan internet hızı rezalet... umarım düzeltilir :)

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
bide bizim sms kullanımımızı ölçsunler

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
bizim operatör(TMCELL 4G LTE)
benim 7GB't internet paketim
300dk konuşma paketi
sms kullanmıyorum(zaten 24sms uygulaması var) :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt