Uygulama Ram'ini Arttır (+4GB'a kadar)

Sponsorlu Bağlantılar

Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi
Ram'ini Arttır (+4GB'a kadar)
Yapman gereken tek sey 10dkni ayirmak.

-5dk izle
-5dk uygula!

Sdcardi bolumlendirip evirip cevirip formatlandirmadan kolayca sonuca ulas!

Ram Expander(markette 7TL)

Tum ayrintilari videoda belirttim.

Kendi cekimim.

Root gerekir

Programi Turkcelestrcem.

İzle:

Swap kerneli gerekir. Olup olmdgni anlmk icn, activate swap diyince yuklenir sonra write speed yazar close dersin. Eger altta swap mbsi yazmassa swap kernelin yok demektir.

Googleye swap kernel fln yaz veya gelistiricilere sor bulursnz kolayca

Suppper multitasking oluyor. Kasmyor.

• Beğen
Tepkiler: lord_keles

stef77

stef77

Üye
Root gerekiyor mu? (Pek zamanım olmadığı için videoyu izleyemedim) Ve bu şekilde yükseltince normal ramın yerine tutamayacağını düşünüyorum açıkçası:hmmm

furkey

Üye
İndirilemiyor maalesef. Rapidshare filan upload edebilir misin? Ya da bana gönder Dropbox hesabima yukleyim

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
ya hocam siz olsun bari yapmayın bunu bu ram yükseltme olayı her rootlu telefon için geçerli değil kim nereden bulacak bu proğramı çalıştırmakk için uyumlu kernel dosyasını ? bu konu hakkında biraz daha detaylı bilgi vermeniz gerekiyor

• Beğen
Tepkiler: Dede
Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi
ya hocam siz olsun bari yapmayın bunu bu ram yükseltme olayı her rootlu telefon için geçerli değil kim nereden bulacak bu proğramı çalıştırmakk için uyumlu kernel dosyasını ? bu konu hakkında biraz daha detaylı bilgi vermeniz gerekiyor

Abi istiyosan bulcaksn. Cok basit ben hemen buldm yoon kernel. Videoda ayrintili acklama var.

Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi
Root gerekiyor mu? (Pek zamanım olmadığı için videoyu izleyemedim) Ve bu şekilde yükseltince normal ramın yerine tutamayacağını düşünüyorum açıkçası:hmmm

Normal ramin ucte biri diyelim. Ve izin istiyor

Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi
İndirilemiyor maalesef. Rapidshare filan upload edebilir misin? Ya da bana gönder Dropbox hesabima yukleyim

İlgileniyorum. Zaten mediafireye yuklerken error verdi kill fln dedi yine dio boxa upload etcem.

Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi
Yeni link eklendi sorunsuzca BOXdan indirebilirsiniz.

K.b. spam yaptm ama...

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
Abi istiyosan bulcaksn. Cok basit ben hemen buldm yoon kernel. Videoda ayrintili acklama var.

hocam ben bu uygulamayı 1 ay önce yüklemek istedim yüklüyorum ama ram artırma işini yapmıyor çünkü samsung un orjinal kernel i kullandığım için olmuyordu sonra işi biraz daha kurcaladım araştırınca bu tip uygulamaları çalıştıran kendi cihazıma göre özel kernel dosyasını yüklemek gerekiyormuş buldum ve yükledim değiştirdim oldu çok kullanışlı bir uygulama ben biraz daha ileri gittim :) direk özel kernel dosyalarını hazır veriyorlar hem ram hem işlemciyi artıran kernel dosyaları var ama dediğim gibi herkesin bunu kullana bilmesi zor biraz neyse paylaşım için teşekkürler en azından bilgilendirme olmuş oldu

Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi
hocam ben bu uygulamayı 1 ay önce yüklemek istedim yüklüyorum ama ram artırma işini yapmıyor çünkü samsung un orjinal kernel i kullandığım için olmuyordu sonra işi biraz daha kurcaladım araştırınca bu tip uygulamaları çalıştıran kendi cihazıma göre özel kernel dosyasını yüklemek gerekiyormuş buldum ve yükledim değiştirdim oldu çok kullanışlı bir uygulama ben biraz daha ileri gittim :) direk özel kernel dosyalarını hazır veriyorlar hem ram hem işlemciyi artıran kernel dosyaları var ama dediğim gibi herkesin bunu kullana bilmesi zor biraz neyse paylaşım için teşekkürler en azından bilgilendirme olmuş oldu

^_^ bak bulmssn zaten videoda belirttm. Swap kerneli lzm die googlede vardir yani :D

muhammet7676

muhammet7676

Üye
benim telefon galaxy s3. uygulamayi yukledim ama dedigin gibi swap kernel istiyormus. hata aldim. nasil yukleyebilirim swap kerneli?

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Yapman gereken tek sey 10dkni ayirmak.

-5dk izle
-5dk uygula!

Sdcardi bolumlendirip evirip cevirip formatlandirmadan kolayca sonuca ulas!

Ram Expander(markette 7TL)

Tum ayrintilari videoda belirttim.

Kendi cekimim.

Root gerekir

Programi Turkcelestrcem.

İzle:

Swap kerneli olmayanlar yorum olarak model ve romunu yazsinlar ilgilenrm. Zaten activate swap diyince yuklenir sonra write speed yazar close dersin. Eger altra swap mbsi yazmassa swap kernelin yok demektir.

konu ucun teşekkürler!!
xperia serisinde bazı orjinal kerneller
swap destekliyor.
eski konudaki yorumlara bakabilirsiniz
link: www.maxicep.com/android-genel/ramexpander-kullanin-746170.html

yeauw

yeauw

Üye
pc dede buna benzer programlar pc içinde var ama hiç farketmiyo bundada öylemidir

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
pc dede buna benzer programlar pc içinde var ama hiç farketmiyo bundada öylemidir

hayr gayet güzel fark ediyor ama düzgün bi kernel lazım!!
bazı orjinal kernel destekliyor
örnek:benim orjinal rom bunu destekliyor :)

kosigin

kosigin

Üye
bnde imeil klonlu s3 var siyah kernel yuklesem bi sıkıntı olur mu sebekede

andacafs

Üye
Bende htc Desire hd Cm 7.2 rom yüklü uygun mu bilen var mı?

Üst Alt