Uygulama Ram'ini Arttır (+4GB'a kadar)

Sponsorlu Bağlantılar

technoshark

technoshark

Üye
Ben maalesef ki Optimus Black için swap lı bulamadım :) Kardeşim, sen bi araştır bulunca bana link at bakim :)

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Bence Telefonu İyice bozar.Adamlar ayarlıyarak ram koyuyolar telefona onlarda bilirdi 4gb ram koymayı.Paylaşan arkadaşa teşekkürler ama bir işe yaramaz.

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
evet kesinlikle haklısınız arkadaşlar ben de 1 hafta kullandım teli kasıyor bu uygulama

-Emre

-Emre

Üye
her cihaz için kernel bulamazsınız. zaten kartınızı en az class 6 olmalı bunu yapmak için. telefonun kendi bellegini bunun için kullanmayın. Ayrıca cm romlarda genellikle destekliyor swapi

Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi
Bence Telefonu İyice bozar.Adamlar ayarlıyarak ram koyuyolar telefona onlarda bilirdi 4gb ram koymayı.Paylaşan arkadaşa teşekkürler ama bir işe yaramaz.

Bozmaz. Bilgin olamadan yorum yapmassn sevnrm.

Bu prog. Sd cardda swap.swp die bi dosya acio. O .swp dosyasi da sanal ram olrk kullaniyor.

Benm kart class4 ama cok ise yarior.

• Beğen
Tepkiler: Ulubeyli64
Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Bozmaz. Bilgin olamadan yorum yapmassn sevnrm.

Bu prog. Sd cardda swap.swp die bi dosya acio. O .swp dosyasi da sanal ram olrk kullaniyor.

Benm kart class4 ama cok ise yarior.
Kardeş bilgin olsun bu çok işe yarasaydı s3 de 4gb ram olurdu.Sen dediğin mantık ace gibi bir telefona 4 gb ram yüklemek ace nasıl kaldırsın bunu.Zaten ramla oynansaydı aceye bile şimdi güncelleme geliyordu.

-Emre

-Emre

Üye
Kardeş bilgin olsun bu çok işe yarasaydı s3 de 4gb ram olurdu.Sen dediğin mantık ace gibi bir telefona 4 gb ram yüklemek ace nasıl kaldırsın bunu.Zaten ramla oynansaydı aceye bile şimdi güncelleme geliyordu.

hemserim bu ram eklemek değil ki. Sadece sdcardda bir dosya oluşturup ona rame yardimci olarak kullanma. Bunu hiç bir sirket kullanmaz. ama kesinlikle ise yarıyor. Ancak sürekli açık tutmanizi tavsiye etmem. Aynı şey win 7de de var. (readyboost)

PremiumWork

PremiumWork

Üye
Konu için :tşk: video güzel olmuş :good:

kapakli511

kapakli511

Üye
kardeşim benim telefon galaxy young kernel hatası veriyor lütfen yardımcı olurmusun

kapakli511

kapakli511

Üye
galaxy 5360 işte eski heralde bilmiyorum :D

Furkan AcePlus

Üye
ace plus cihazım için swap destekleyen kerneli nerde bulabilirim internette aradım ama bulamadım

crusher9999

Üye
Kardeş cihazım galaxy ace 2 programı kurdum dediklerini yaptım ancak sd card yazma hızını gösterme kısmına geliyor orda kalıyor close yazısı da çıkmıyor geri tuşuna basınca da tekrar başa dönüyor swap olmuyor telefonda jelly bean yüklü (orjinal portekiz romu) kernel olarak bişey yüklemedim ondan olabilir mi

jedi_50

jedi_50

Üye
sunumun cok güzeledi ellerine saglık:-)

mesut568

Üye
Yapman gereken tek sey 10dkni ayirmak.

-5dk izle
-5dk uygula!

Sdcardi bolumlendirip evirip cevirip formatlandirmadan kolayca sonuca ulas!

Ram Expander(markette 7TL)

Tum ayrintilari videoda belirttim.

Kendi cekimim.

Root gerekir

Programi Turkcelestrcem.

İzle:

Swap kerneli gerekir. Olup olmdgni anlmk icn, activate swap diyince yuklenir sonra write speed yazar close dersin. Eger altta swap mbsi yazmassa swap kernelin yok demektir.

Googleye swap kernel fln yaz veya gelistiricilere sor bulursnz kolayca

Suppper multitasking oluyor. Kasmyor.

Sd karttan bir bolumu ram olarak kullaniyorsun ancak bazi telefonlarda sd karti cikarirlarsa bu brick olmaya kadar tehlike yaratir

Heroata

Heroata

Üye
    Konu Sahibi
Sd karttan bir bolumu ram olarak kullaniyorsun ancak bazi telefonlarda sd karti cikarirlarsa bu brick olmaya kadar tehlike yaratir

Hayir. Bu bolmuyor. Sadece sdkardin icinde bir ram dosyasi olusturuyor.

Üst Alt