İddia: Ucuz iPhone 4 inç ekran ve renk seçenekleri ile gelecek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
İddia: Ucuz iPhone 4 inç ekran ve renk seçenekleri ile gelecek
Apple iPhone adını verdiği akıllı telefon modelleri ile pazarın en büyükfirmalarından bir tanesi konumunda. Firma geçtiğimiz Eylül ayında yeninesil amiral gemisi akıllı telefon iPhone 5′i sunmuştu. 4″ büyüklüğünde kiekranı, alüminyum kasası, çift çekirdekli işlemcisi ve en önemlisi iOS 6.0 işletim sistemi ile oldukça büyük ilgi görmüştü.

Apple‘ın uzunca bir süredir uygun fiyatlı bir iPhone sunacağı yönünde iddialar geliyor. Bu iddialardan bir tanesi de KGI Securities‘den Ming-Chi Kuo‘dan geldi. Kuo Apple’ın şu anda ki amiral gemisi iPhone 5 ile aynı yani 4″ büyüklüğünde ekrana sahip ucuz iPhone sunacağını kaydetti.
Kuo, yeni ucuz iPhone 5‘in fiberglas ve plastik karışımı malzemeden yapılan kasaya sahip olacağını da ekledi. Diğer taraftan yeni ucuziPhone’un , Apple‘ın hep sunduğu sadece siyah ve beyaz değil, toplamda 6 farklı renkte geleceğini de belirtti.

fk555897

fk555897

Üye
Ucuz iPhone'da Apple kaliteyi azaltmak zorunda kalacağından bence yanlış bir adım.

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
Ucuz iPhone'da Apple kaliteyi azaltmak zorunda kalacağından bence yanlış bir adım.

Yanılıyorsunuz. Size örnek olarak Windows Phone'u göstereyim. Bu sistem Apple ile birlikte en stabil iki sistemdir. Nokia üst segment Lumia 920 yanında daha çok kesime hitap etmek için 620, 720 ve 520 modellerini sundu. Bi videoda da Lumia 620 ile 920'nin karşılaştırma videosuna değinilmişti. Arada çok büyük bi hız farkı yoktu. Bunu Windows Phone'un stabilliğine borçlu.
Yani diyeceğim şu ki ucuz iphone üretilmesi hem Apple için hem de müşteriler için büyük getiriler sağlayacaktır. Yani gidip 700 liraya bi android cihaz almak var bi de wp veya ios almak var. Bu yüzden android için de bi sorun olabilir bu durum ucuza yüksek performans cihaz üretmek zorunda kalır.

Bak bissürü fayda çıktı :D

tapatalk

tapatalk

Üye

Yanılıyorsunuz. Size örnek olarak Windows Phone'u göstereyim. Bu sistem Apple ile birlikte en stabil iki sistemdir. Nokia üst segment Lumia 920 yanında daha çok kesime hitap etmek için 620, 720 ve 520 modellerini sundu. Bi videoda da Lumia 620 ile 920'nin karşılaştırma videosuna değinilmişti. Arada çok büyük bi hız farkı yoktu. Bunu Windows Phone'un stabilliğine borçlu.
Yani diyeceğim şu ki ucuz iphone üretilmesi hem Apple için hem de müşteriler için büyük getiriler sağlayacaktır. Yani gidip 700 liraya bi android cihaz almak var bi de wp veya ios almak var. Bu yüzden android için de bi sorun olabilir bu durum ucuza yüksek performans cihaz üretmek zorunda kalır.

Bak bissürü fayda çıktı :D
Bi sacmalama abi arayuzun fps siyle sistemin stabilitesinin ne alakasi var 700 liraya ios tamam da wp ney la 2. El yurtdisi biseyler bakarim 100 lira ekler i4 filan alirim. Gidipte wp almam yani sen oyle dusunuyosun diyosan satislara bi bak

lazye

lazye

Üye
arkadaşın dediği stabillik
wp de 512 mb ram yeterli ama androidde en az 1 gb olması lazım anladın mı kardeşim...

MrExpert

MrExpert

Üye
Bence gereksiz bir adım...

tapatalk

tapatalk

Üye
arkadaşın dediği stabillik
wp de 512 mb ram yeterli ama androidde en az 1 gb olması lazım anladın mı kardeşim...

Dogru 512 ramli telefonda oyunlar acilmiyo :ASASSADAD ramin yeterli olduguna gelirsek nexus one da benim cihaz gibi hizli butterdan sonra neyle olcuyonuz sistemin stabilistesini indir bi nova 3 mc4 sonra konusalim

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
Bi sacmalama abi arayuzun fps siyle sistemin stabilitesinin ne alakasi var 700 liraya ios tamam da wp ney la 2. El yurtdisi biseyler bakarim 100 lira ekler i4 filan alirim. Gidipte wp almam yani sen oyle dusunuyosun diyosan satislara bi bak

arayüz ne alaka onu anlamadım. Kim arayüz dedi ki. Ayrıca sana wp alıp almicağını soran olmadı. O sana kalmış bişi. Satışa değil kaliteye bak. Ben sadece ios wp gibi stabil bi sistem olduğu için wpyi örnek verdim. Wpnin alt segment cihazı olduğu için wpyi örnek verdim.

Kerim.

Kerim.

Üye
Ben alabilirim guzel olursa.ios gercekten cok guzel.

tapatalk

tapatalk

Üye

arayüz ne alaka onu anlamadım. Kim arayüz dedi ki. Ayrıca sana wp alıp almicağını soran olmadı. O sana kalmış bişi. Satışa değil kaliteye bak. Ben sadece ios wp gibi stabil bi sistem olduğu için wpyi örnek verdim. Wpnin alt segment cihazı olduğu için wpyi örnek verdim.
Senin biseyden haberin yok devam et arayuz hafifse 256mb ramlede akar telefon. Benim telefonun gecisler note2 den cok daha hizli ve akici ama note2 ye aokp attin mi telefon kuduruyo hizdan

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
Senin biseyden haberin yok devam et arayuz hafifse 256mb ramlede akar telefon. Benim telefonun gecisler note2 den cok daha hizli ve akici ama note2 ye aokp attin mi telefon kuduruyo hizdan

kusura bakma senin telefon ne mobilim göremiyorum. Ayrıca 512 mb ramli bi cihazı hangi akla hizmet note 2yle kıyaslıyosun onu anlamadım.

Türe

Türe

Üye
Tutarsa patlar , tutmazsa da fena patlar :D

tapatalk

tapatalk

Üye

kusura bakma senin telefon ne mobilim göremiyorum. Ayrıca 512 mb ramli bi cihazı hangi akla hizmet note 2yle kıyaslıyosun onu anlamadım.

512 ram nerden cikti onu bilmiyorum ama gecisler akicilik tamamen arayuzle alakali. Arayuzu sadece ikonlar launcher olarak algilama tarayicida galeride durum cubugu vb. arayuzun bi parcasidir. Ve onlar ne kadar hafif ne kadar yuksek fps ile calisirsa sistem okadar iyi goz boyar sistemin kalitesi gpuyu filan nasil kullandiginda ortaya cikar. Benum cihaz nexus arayuzu tw nin iki kati fps yle calistigi icin hizli gozukuyo ama note 2 ye aokp filan yukledin mi cihaz kuduruyo ben de buna kanip nexus aldim s3 yerine ama s3 filanda aokp kurdun mu baya hizlanir

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Bence İos aşırı stabil olmuyorsa ve o app store'daki tüm uygulamaları oynatamıyorsa İos'in bir esprisi kalmıyor.Apple ucuz diye renkli iphone 4 yada 4s çıkarmayacağına göre bu haber yalan olur:oke:

phasan

phasan

Üye
Ucuz iphone normalı kotuler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...