Telefon Tavsiyesi Note 2 mi HTC One mı?

Sponsorlu Bağlantılar

cyber518

cyber518

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 mi HTC One mı?
Merhaba arkadaşlar babam yakında yurt dışına gidecek telefon aldıracağım. Bu iki telefondan birini düşünüyorum. Ekrann büyülüğü falan hiç önemli değil sadece performansa bakacağım. Bir de biraz sunduğu teknolojilere... Hangisini önerirsiniz?

neo74

Üye
hertürlü htc one . performans için note2 önde olabilir ama bence yeryüzündeki en şık telefon htc one . daha çıkmadı diye biliyorum satışa mart sonu çıkacak galiba.

Türe

Türe

Üye
Note 2e

andacafs

Üye
Htc one daha yeni işlemci yeni ekran HD, malzeme kaliteli. Çift Stereo Hoparlör beats Audio kalitesi. Kamera

blacktalon

blacktalon

Üye
Htc one 4mp kamera ile geliyor ultrapikselde olsa dandik diyorlar ve pili kotuymus

DiabolicBoy

Üye
Merhaba arkadaşlar babam yakında yurt dışına gidecek telefon aldıracağım. Bu iki telefondan birini düşünüyorum. Ekrann büyülüğü falan hiç önemli değil sadece performansa bakacağım. Bir de biraz sunduğu teknolojilere... Hangisini önerirsiniz?

bence note telefon icin oldukca buyuk. htc one cokiyi bi tercih olur. sakın xperia z gibi bi hata yapma. cok yakın bi arkadasım o hatayı yaptı ve simdi bin pisman. tabi birde galaxy s4 var. ancak cıkmasına daha birbucuk ay var. ama s4 cok populer olcagı icin uzun sure destek alır. bence htc one eniyi tercih olur. saygılar

- - - Eklendi - - -

Htc one 4mp kamera ile geliyor ultrapikselde olsa dandik diyorlar ve pili kotuymus

kaynak verebilirmisiniz? ben bircok yabancı forumda kamera olarak oldukca iyi oldugunu okudum. ustelikte beats audio destegiyle ses yonundende rakipsiz oldugunu ve multimedia amaclayanların alabilecegi eniyi cihaz olarak gosteriliyo bircok yabanci forumda. ustelik tasarımı ve aluminyum govdesiylede oldukca saglam oldugu yazıyo heryerde...

- - - Eklendi - - -

soylediklerinizden bir tek sarj konusunda haklısıniz. sarj konusunda sıkıntı oldugu bircokt yabancı forumdada paylasılmıs

- - - Eklendi - - -

egerki babanız yurtdısına yazın cıkcaksa, listenize motorola x phone'uda ekleyin. hatta xphone'u tek gecin ve baska bi telefon almayınn. cunku xphone cok baska olucak. ortalıgı yıkacak...

blacktalon

blacktalon

Üye
birkac yerde gordum 4mp bende sasirdim zaten

DiabolicBoy

Üye
birkac yerde gordum 4mp bende sasirdim zaten

evet 4mp, ama bu ultrapixel denen ozellikten dolayı cok kaliteli sonuclar veriyomus. tipki nokia daki pureview ozelligi gibi. yinede paylasim icin saol. cunku bende 3-4 ay sonra htc one, sgs4 ve motorola x phone(listemde xperia z'de vardi, ama gorunce eledim) almak istiyom.ve su anda encok motorola xphone aklima yatiyo.ama ortalikta sadece soylentiler var. sgs4 donanima abanmis ama 2ay sonra kizilay bedava dagitmis gibi herkesin elinde olcak, ama bu populariteden dolayi uzun sure destek alir. htc one suana kadar harika gorunuyo(seninde dedigin gibi sarj ve kamera soru işareti,umarim sarj ve kamera iyi olur), ama ele alip bakmadan bilinmez. yani yukarı tukursen bıyık, aşagı tukursen sakal durumu var.bu firmalar var ya, tam sopalık.

adam john

adam john

Üye
tereddütsüz htc one

furkey

Üye
çok abartıyorsunuz şu note 2 yi gözünüzde... ram dışında s3 ün overclocklu hali :)

blacktalon

blacktalon

Üye
htc one benim aradigim tel diyordum ama onda da sorunlar cikti ben 5 yil daha telefonsuz gezecem heralde :)

furkey

Üye
htc one benim aradigim tel diyordum ama onda da sorunlar cikti ben 5 yil daha telefonsuz gezecem heralde :)

Batarya sorunu bence telafi edilebilir htc one x deki gibi :) kameraya gelince adamlar daha küçük alanda normalden daha çok kaliteli çekiyor :) 2 mp nin de hd ye tekabül ettiğini düşünürsek 4 mp yi de gözümüzde küçültmeye gerek yok :)

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Note 2

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Tartismasiz htc one .

• Beğen
Tepkiler: Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Tartışmasız Note 2.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Htc one her yönüyle note2 den üstün ve karizma bir cihaz .

blacktalon

blacktalon

Üye
ikiside farkli klasmanda niye karsilastirdin ki bunlari senin lafan karisik :) ekran buyuk olsun ve s pen le is icin istersen note 2 yada seversin is icin olacak degil illa, one ise sportif saglam ve ses sistemi hoparlor ve.kulaklik yonunden iyi olacak ve htc yeni cikacak

furkey

Üye

Spen?
Ayrıca ram çok önemli

Neyi onemliymis? :) cihazın ekran kartı bilesenini overclocklamadan sadece islemciyi 1.6 ya cikarttigimda note 2 ile ayni puanı almasından belli :) ram de ne için gerekli? Multitasking için. 1 gb ram de gayet yetiyor. Hatta swap alanı yaparak note 2 nin multitasking performansına çok rahat yetişiyor s3. Tek farkı s pen yani. S pen de bence note 2 nin küçük ekranı için uygun değil. Tablet tarzı bişey lazım s pen için :)

Üst Alt