Galaxy s3mini sony Xperia P 16 G hangisi

Sponsorlu Bağlantılar

gecekurduuuu

gecekurduuuu

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy s3mini sony Xperia P 16 G hangisi
Merhaba arkadaşlar sizin tavsiyelerinize ihtiyacım var,Ben bildiğiniz nokia kullanıcısıyım 3210,8210,7650,6600,n70 ve son kullandığım nokia x6 16gb uzun zamandır kullanıyorum ve nokia bağımlısıyım telefonumda sorunlar çıkmaya başladı yeni telefon alacağım çok kararsız biriyim en son s3 mini ve sony P arasında kaldim sony e biraz daha eğimliyim,birde bazı sitelerde distribütör değilde ithalatçı garantili telefonlar biraz daha ucuz netten sipariş versem ne kadar güvenilir sorun yaşayan varmı? Herkeze iyi formlar.

fk555897

fk555897

Üye
Bence Xperia P internet kullanımında, Samsung Galaxy SIII Mini ise oyunda daha iyi. Çünkü Xperia P'de HD, Galaxy SIII Mini'de HD Ekran var. SIII Mini'de çözünürlük daha az.

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
s3 mini biraz daha uygun geliyor bende senin gibi bir nokia bağımlısıydım ve 5800 alınca hatta 5800 dan önce c6-01 kullanınca açıkcası nokiadan soğudum. xperia p nin artısı olarak ben ekranını görüyorum onun dışında s3 mini daha önde

• Beğen
Tepkiler: serihan
serihan

serihan

Üye
s3 mini biraz daha uygun geliyor bende senin gibi bir nokia bağımlısıydım ve 5800 alınca hatta 5800 dan önce c6-01 kullanınca açıkcası nokiadan soğudum. xperia p nin artısı olarak ben ekranını görüyorum onun dışında s3 mini daha önde
Ekran çözünürlüğü dışında s3 mini ve 4.2.2 alınca s3'ün 4.1.2 halindeki (multiwindow hariç) herşey gelicek. Grand duos düşünür müsün? http://www.maxicep.com/cep-telefonlari-genel/gran-duos-ozelikleri-3-793194.html
1 aya kadar çok şey çıkacağından 1000 TL'ye iner düşünüyorum. Olmazsa S3 mini ya da galaxy Nexus.

emin_uslu

emin_uslu

Üye
Xperia p s ion bütçene göre sonyden seç

serihan

serihan

Üye
Samsung'tan şaşma!