weather blue [mif] by yaren_dede

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
weather blue [mif] by yaren_dede
uygulama: resource apps içine atıp restart yapın

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: grosmall ve RetaXter

Kurtuluş40

Kurtuluş40

Emekli Yönetici
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede

MaxipmaN

Üye
teşekkürler

Emre

Üye
Teşekkürler Hocam :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

emir1888

Üye
ya bu arka planda gelen sms ve cevapsız çağrıları gösterme şekli çok hoşuma gitti.o tema mı yoksa başka bilmediğim seylerde mi var ? :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
ya bu arka planda gelen sms ve cevapsız çağrıları gösterme şekli çok hoşuma gitti.o tema mı yoksa başka bilmediğim seylerde mi var ? :)

modlama yaparak değiştirebilirsin. 10 dakikanı alır :)

karabulut2000

Üye
ıyı aksamlar ben bu resource apps goremedım bulamadım baska bır yere atsam olur mu phone memorye mı yoksa hafıza kartı hafızasına atacagım tesekkur ederım basarılar dılerım

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
joshlog modu uygulaman gerekir ve z deki mif dosyalarını nereye kopyaladı isen oradaki resource apps ve restart

• Beğen
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
ıyı aksamlar ben bu resource apps goremedım bulamadım baska bır yere atsam olur mu phone memorye mı yoksa hafıza kartı hafızasına atacagım tesekkur ederım basarılar dılerım

öncelikle alttaki linkten hack yapmalısın, eğer hack yaptıysan rompatcer yamalarını aktif yap

http://www.maxicep.com/s-3-sistem-modlama/belle-refresh-hack-basit-ve-resimli-anlatim-751483.html

hack işlemini başarılı bir şekilde yaptıktan sonra joslogh mod yapmalısın alttaki liinkten yapabilirsin

http://www.maxicep.com/s-3-sistem-modlama/joshlog-mod-e-c-yapimi-belle-refresh-fp1-fp2-avkon2-mif-kullanimi-resimli-anlatim-01-11-2012-a-677217.html

• Beğen
Tepkiler: asigsasi

tolgatavli

Üye
:tşk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt