Acer laptop fiyat iyi mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
JohanGielen

JohanGielen

Üye
    Konu Sahibi
Acer laptop fiyat iyi mi?
Merhaba arkadaşlar acerin asagidaki özellikleri olan bir modelini buldum fiyat 1399 tl sizce nasıl alinirmi Teşekkürler

İşletim Sistemi : Windows 8 64 bit Anakart Chip Set (Yonga Kümesi) : Intel HM77 İşlemci Markası : Intel İşlemci Modeli : i5-3230M İşlemci Hızı (GHz) : 2,6 İşlemci Ön Bellek : 3 MB Hafıza (RAM) : 8 GB İşlemci Sınıfı : Intel Core i5Depolama Optik Sürücü : DVD-RAM/±R/±RW Hard Disk Kapasitesi : 500 GBGrafik & Ekran Ekran Boyutu : 15,6" Ekran Tipi : HD LED Çözünürlük : 1366 x 768 Ekran Kartı Markası : NVIDIA GeForce Ekran Kartı Çipseti : GT710 Ekran Kartı Kapasitesi : 2 GBAğ ve İletişim Kablolu Ethernet LAN : Gigabit Ethernet Wi-Fi : 802.11 a/b/g/n Bluetooth : Bluetooth 4.0Bağlantılar Kart Okuyucu : 5'li kart okuyucu HDMI : Var USB : 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0Pil Özellikleri Pil Tipi : 6 Hücre Lityum İyonDiğer Özellikler Webcam : Var Parmak İzi Okuyucu : YokFiziksel Özellikler

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
Kardeşim sana önerim Dell veya Lenovo lara bakman. Aynı özellikte aynı fiyata hatta daha ucuza Dell ve Lenovo lar var. Dell ve Lenovo kasa kalitesi sağlam. Isınma yok denecek kadar az. Acer lerde kronik olarak hala bir ısınma problemi var. Eğer 1500-1600 ün üstüne çıkabiliyorsan Asus alman daha mantıklı olacaktır.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
1200 TL ye MSI cx61 var GT635 ekran kartı mevcut. 8gb ram 500disk i5 3230. :oke:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
bulaşma derim.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Neden hocam Acer olması nedeniyle mi

aynen öyle sorun çıkaran bir marka tabi her modeli değil ayrıca bu fiyata daha iyi bir marka ve daha iyi bir donanıma sahip olabilirsiniz asus, samsung, lenovo gibi :oke:

JohanGielen

JohanGielen

Üye
    Konu Sahibi

aynen öyle sorun çıkaran bir marka tabi her modeli değil ayrıca bu fiyata daha iyi bir marka ve daha iyi bir donanıma sahip olabilirsiniz asus, samsung, lenovo gibi :oke:

Acikcasi bu özelliklerde lenovo buldum ama aynı fiyat beni cezbeden ekran kartı oldu 710 olmasi biraz da oyun için almak istiyorum

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
710 iyi bir kart değil diye biliyorum giriş seviyesinde sanırım araştırın bence.

JohanGielen

JohanGielen

Üye
    Konu Sahibi
710 iyi bir kart değil diye biliyorum giriş seviyesinde sanırım araştırın bence.

Su an lenovo da 635 var eğer sıralama rakam olarak gidiyorsa bu daha üstündür diye düşündüm tek sorun isinmaymis sanırım biraz araştırdım peki sizce ısınma sorun olur mu

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Su an lenovo da 635 var eğer sıralama rakam olarak gidiyorsa bu daha üstündür diye düşündüm tek sorun isinmaymis sanırım biraz araştırdım peki sizce ısınma sorun olur mu

lenovolarda genel olarak yok hatta hiç yok diyebilirim rakam olarak bakma rakam olarak bakarsan 710 Gtx690 SLI'dan iyi dersin halbuki bu bahsettiğim kart tek başına bir laptoptan pahalı :) ama yaklaşımın yanlış sayılmaz mesela 600'lü seriler o şekilde

610
620
630
635
640
645
650
gtx660
"670 ...... diye gidiyor bu sıralama doğrudur ama mesela yanlış hatırlamıyorsam gt540m 630m'le aynıydı sadece yeni ismi gibi düşün yani 610m'den daha iyi ama daha eski bir üretim.

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
şöyle söyleyeyim genel itibari ile bir üst serinin herhangi versiyonu önceki seriden 1 kat iyi oluyor.
mesela
GT610=GT520-525
GT630=gt540
GT710 da bu seviyede gt620 seviyesinde bir kart olacaktır.

JohanGielen

JohanGielen

Üye
    Konu Sahibi
şöyle söyleyeyim genel itibari ile bir üst serinin herhangi versiyonu önceki seriden 1 kat iyi oluyor.
mesela
GT610=GT520-525
GT630=gt540
GT710 da bu seviyede gt620 seviyesinde bir kart olacaktır.

Bir kat üst dediginize göre gt620 den gt710 bir kat daha iyi bir kart mi oluyor bu durumda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt