Samsung Galaxy S4 İncelemesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tapatalk

tapatalk

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S4 İncelemesi
[video=youtube;4BNkEkzrpok]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4BNkEkzrpok[/video]

Yazılımsal olarak uzay bi cihaz olmuş bence bu videoda smart pause yok heralde

+ olarak
ekran kartı mp3 versiyon muymuş neymiş 533 mhz oc len miş samsung tarafından ve çekirdek olarak 3 yada 4 olması lazım adreno 320 nin en iyi versiyonundan %20-%25 fazla grafik performansı vermekteymiş buna ek olarak hd ekranda mükemmele yakın performans ı sunuyomuş. ios oyunalrının grafikleri boşuna mı iyiymiş? diyo bi arkadaş testlerde görücez​

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Evet şaşırdım ama pek heyecanlanmadım...

foreverthe

foreverthe

Üye
O kadar bekledim ama beklediğim gibi olmadı.

Hasand.

Hasand.

Üye
iphone 5 gibi cuvalldı samsung s4 aynı s3 ya bu hadi nokıa ya seni gorelım

tapatalk

tapatalk

Üye
    Konu Sahibi
ekran kartı mp3 versiyon muymuş neymiş 533 mhz oc len miş samsung tarafından ve çekirdek olarak 3 yada 4 olması lazım adreno 320 nin en iyi versiyonundan %20-%25 fazla grafik performansı vermekteymiş buna ek olarak hd ekranda mükemmele yakın performans ı sunuyomuş. ios oyunalrının grafikleri boşuna mı iyiymiş? diyo bi arkadaş testlerde görücez

Byceom

Üye
Evet arkadaşlar oclanmış versiyonu ayrıca performans olarak adreono 320den iyi olduğu kesin bence tasarımıda oldukça güzel ayrıca telefon demek sadece teknik özellik demek değil firmanın yanında verdiği özellikler ve bu konudada kuşkusuz samsung en iyilerinden

erko merko

erko merko

Üye
Büyük umutlarla mali t658 veya t678 gpusu kullanılmasını beklemiştim fakat farklı bir gpu kullandılar, adreno 320'den daha iyi sanırım fakat yinede beni tatmin etmedi.

crawM

crawM

Üye
bu telefon cıktı ya note 2 ye gelen güncellemeler kesilirmi

MaxipmaN

Üye
çok benzeyecek diye tahmin ettim de s3 ün büyütülmüş halinden başka birşey değil şaşırdım

andacafs

Üye
İki tane inceleme videosu izledim. İkisinde de takılmalar gördüm üstelik oyunlarda değil menü geçişlerinde inanmayan izlesin. Fakat bu kadar üst düzey donanım ile hala takılması garip. Xperia z veya htc one da böyle bir şey göremedim.

Byceom

Üye
Yalnız arkdaşlar adamlar daha ne yapsın performans olarak htc one hatta ve hatta daha iyi exynos octa 5 snapdragon600 den daha iyi işlemci + pover mobil gpusu da adreno320dende iyi ayıptır sorması beklentileriniz nelerdiki? zaten çıkmadan öncede böyle olacağı belliydi ne htc one nede xperia z herhangi bir artısını göremiyorum sadece xperia z suya karşı dayanıklı okadar zaten xperia z performans olarak daha geride olduğu aşikar

tapatalk

tapatalk

Üye
    Konu Sahibi
Fark ettiyseniz telefon piyasasi durdu apple samsumg kapisiyo nokia tutunmaya calisiyo ip5=4s 920=n9 s4=s3 benim yenim gozdem glass valla o super bisey

andacafs

Üye
Ekran kalitesi bakımından hangisi ağır basar htc one, s4,z sizce birbirinden eksileri artıları nedir

CasuS_87

CasuS_87

Üye
tasarım :hmmm

alenkolik

alenkolik

Üye

Hayır kesilmez.

Note 2 aldıktan sonra şahsen bu telefon fazla heyecanlandırmadı.

Aynen. Ama ben bu sonucu bekliyordum. Note2 nin uzerine konulacak pek fazla bisey yok çünkü. S4 mü note2 mi? Note2 ye devam.

erko merko

erko merko

Üye

Aynen. Ama ben bu sonucu bekliyordum. Note2 nin uzerine konulacak pek fazla bisey yok çünkü. S4 mü note2 mi? Note2 ye devam.

Ne istediğine bağlı :oke: Donanıma önem veren biri gidipte note 2 almaz s4 varken.

tapatalk

tapatalk

Üye
    Konu Sahibi
bence güzel kenarları filan çok hoşuma gitti ama hala o orta tuş niye onu anlamadım nexus kullandığımdan beri yazılımsal tuştan başka tuş kullanamaz oldum hele pie

MrExpert

MrExpert

Üye
Tıpkı ip5 teki gibi beklentiler yüksek tutuldu bu yüzden fazla fark olmayınca tabi kullanıcılarda Hüsrana uğradı Bence tutulmaz ise eğer samsung hemen s5 yada note 3 Çıkarmaya bakacaktır.

alenkolik

alenkolik

Üye

Ne istediğine bağlı :oke: Donanıma önem veren biri gidipte note 2 almaz s4 varken.

Kısmen haklısın kardeşim ama elinde note2 si olaninda şu durumda elindekini bırakıp s4 alacağını zannetmiyorum. Şahsen ben degistirmem. Cok büyük hayallerle s4 u bekleyenlerden biride bendim. Hatta note2 yi satip s4 almayı bile planliyordum ama şuan pek tatmin oldum sayılmaz. Turkiyeye gelmesini bekliycem artik. Bir elimde note2 bir elimde s4. Tatmin edici artilarini görürsem ki zannetmiyorum s4 e yonelebilirim. Ama dediğin gibi tercih meselesidir ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt