Samsung Galaxy S4 İncelemesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pRime.

pRime.

Üye
Sgx544 farkı. Grafik alanında imagination hepsinden iyi gpu'lar üretiyor. samsung'un da bunu tercih etmesi çok yerinde bir karar olmuş. Samsung artık marka bilinirliğini apple kadar artırdı. Biz yenilikçi bulmasak bile bakın görün galaxy s3 kadar çok satacak. balki daha fazla.
floating touch özelliği note 2'deki s pen'den esinlenerek yapılmış gibi gözüküyor.

tapatalk

tapatalk

Üye
    Konu Sahibi
Sgx544 farkı. Grafik alanında imagination hepsinden iyi gpu'lar üretiyor. samsung'un da bunu tercih etmesi çok yerinde bir karar olmuş. Samsung artık marka bilinirliğini apple kadar artırdı. Biz yenilikçi bulmasak bile bakın görün galaxy s3 kadar çok satacak. balki daha fazla.
floating touch özelliği note 2'deki s pen'den esinlenerek yapılmış gibi gözüküyor.
çoğu kişi böyle diyo ama millet neden güçsüz gpu diyo anlamadım. bide bu samsung tarafından oc len miş çekirdek olarak en güçlü versiyonu adreno 320 yi filan ezer hd de ama neden beğenmiyolar çözemedim. yenilik olarak baktık mı htc sonyde hiç bişey yok yazılımsal yenilikte samsungun bariz farkı var googleda şöyle özelikler verse nexuslara hiç fena olmaz yani

pRime.

pRime.

Üye
1080p benchmarklarda sgx544'ün farkını göreceğiz. az sabredin. sgx'lere güçsüz diyenler iphone'ların oyun performanslarına baksın veya n9 nitdroid'de sgx 530'la nasıl nfs most wanted, mass effect, real racing 2 gibi oyunları kasmadan oynayabildiğimizi açıklasın.

ayrıca küresel olarak baktığımızda o bahsettiğin cihazlar zaten satmıyor veya satmayacak. android'in çok yüksek pazar payı almasının en büyük sebebi samsung'un çok satmasıdır. bir de google olduğu için nexus'lar satıyor.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
hiç değilse tasarımı bari değiştirselerdi :hmmm i4s i5 gibi oldu buda sadece ekranı büyümüş

tapatalk

tapatalk

Üye
    Konu Sahibi
1080p benchmarklarda sgx544'ün farkını göreceğiz. az sabredin. sgx'lere güçsüz diyenler iphone'ların oyun performanslarına baksın veya n9 nitdroid'de sgx 530'la nasıl nfs most wanted, mass effect, real racing 2 gibi oyunları kasmadan oynayabildiğimizi açıklasın.

ayrıca küresel olarak baktığımızda o bahsettiğin cihazlar zaten satmıyor veya satmayacak. android'in çok yüksek pazar payı almasının en büyük sebebi samsung'un çok satmasıdır. bir de google olduğu için nexus'lar satıyor.

Ben nexusu alirken poweri yerden yere vurdular mali400 varken alinmaz dediler simdi herhangi bi oyunda fps kaybi yasamiyo cihaz driver destegide var pc de ki ge force gibi her surumde performans artiyo. Samsung cok iyi bi secim yapmis bence bildigim ladariyla ps3 de power var :D n9 un port bi sistemle o oyunlari oynatmasi zaten powerin saglam bi gpu oldugunun kanitidir

- - - Eklendi - - -

hiç değilse tasarımı bari değiştirselerdi :hmmm i4s i5 gibi oldu buda sadece ekranı büyümüş
Bu rengini sevmedim beyaz olsa cok daha iyi olur

pRime.

pRime.

Üye
ps3'te nvidia'nın yaptığı rsx 'reality synthesizer' adında bir grafik işlemci var.

burak2362

burak2362

Üye
Bence s4 ile s3 ikiz kardeşler gibi oldu.Ayrıca ben s3 almıştım 2 ay kullandım sattım note 2 aldım kullandım sattım şuanda iphone 5 kullanıyorum ve bence iphone gerçekten iyi; neden derseniz ekranı abartı büyük değil s3 ve note 2 gibi (note 2 boydan boya suratı kaplıyor tv suratıma yapışmış gibiydi :D ) suratı kapatmıyor. Ayrıca donanıma o kadar abanacaklarına standart uygulamaları açabilecek gerçekten çok ince hafif insanın eline yakışacak telefonlar yapsalar o zaman 10 numara olur. İphone 5 i almanın tek sebebi ve bu gidişle yıllarca kulnmayı düşünmemi gerektiren en güzel sebep işlem esnasında donmaması ve gerçekten hafif bir telefon olması şahsi düşüncem budur. Şeffaf ve bükülebilen ekranlı telefonlar çıkana kadar da telefon değiştirmeyi düşünmem Youtube da izledim gerçenden harika teknoloji odur hayatı kolaylaştırır. Çünkü yeni telefonlar cebe sığmaz oldu :aha::aha::aha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt