Samsung Galaxy S IV İngiltere çıkış tarihi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Galaxy S IV‘ün NYC‘de ki etkinlikte tanıtılmasının ardından çıkış tarihi ile ilgili olarak ilk bilgiler de gelmeye başlıyor. Samsung cephesinden gelen bilgi yeni amiral gemisi akıllı telefonunun Nisan ayında dünya genelinde 155 ülke ve 327 cep telefonu operatörü üzerinden satışa sunulacağı şeklindeydi.

İngiltere’den de ilk bilgiler gelmeye başladı. İngiltere’de de global satışla paralel olarak Samsung Galaxy S IV akıllı telefon 26 Nisan tarihinde satışa sunulacak. Ayrıca yine ABD’de de aynı tarihte satışa çıkması bekleniyor. Henüz diğer ülkelerde olduğu gibi İngiltere‘de de fiyat ile ilgili olarak bir açıklama gelmiş değil. Galaxy S IV‘ün teknik özellikleri:

• 5″ 1080p (1,920 x 1,080) Super AMOLED dokunmatik ekran
  • 441ppi
  • 2GB RAM
  • 1.6GHz sekiz çek. Exynos 5 Octa / 1.9Ghz dört çek. Qualcomm
  • 13MP BSI f/2.2 farka kamera
  • 2MP ön kamera
  • Google Android 4.2.2
  • 136.6mm x 69.8mm x 7.9mm
  • 130gr
  • 2.600mAh batarya
  • NFC
  • Bluetooth 4.0+LE
  • Wi-Fi

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
büyütülmüş s3 ya fiyasko bence

Byceom

Üye
sırf tasarım benzer diye s3 aynısı demeyin

enterneoll

enterneoll

Üye
tasarımı s3 ile çok benzer ama telefon yine harikalar yaratıcak :)

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
bence s4 te tasarım daha iyi keskin çizgilerle tasarlanmış. bu arada gpu hızı belli mi ?

fk555897

fk555897

Üye
1.9 Ghz Dört çekirdekli işlemci ile Türkiye'ye gelecek. Neresi iyi ben anlamadım.

Byceom

Üye
1.9 Ghz Dört çekirdekli işlemci ile Türkiye'ye gelecek. Neresi iyi ben anlamadım.
hayır 8 çekirdekli exynos octa 5 gelecek global versiyonu exynos sadece amerikaya snap 600 gidecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt