S Advance Ses Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cyber518

cyber518

Üye
    Konu Sahibi
S Advance Ses Sorunu
Merhaba arkadaşlar benim telefon bir garipleşti inşallah beraber bir çözüm bulabiliriz...

Telefonu açtıktan yaklaşık (ortalama) 5-6 saat sonra telefon ne hoparlörden ses veriyor ne de müzik çalıyor. Biri aradığında bile ses çıkmıyor. Müzik açtığımda ise üzgünüm bu ses dosyası desteklemiyor hatası veriyor. Telefonu kapatıp açtığımda sorun düzeliyor. Bilen birisi, daha önce bunu yaşamış birisi lütfen yardım etsin...

Not: Telefonum rootlu ve custom rom yüklü ama rom dan olduğunu sanmıyorum çünkü sorun birden ortaya çıktı.

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
costum rom olarak ne kullanıyorsun bence ondan kaynaklanıyor

cyber518

cyber518

Üye
    Konu Sahibi
Chucky rom kullanıyorum, ama 2 aydır kullanıyorum daha yeni başladı sorun

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
Chucky rom kullanıyorum, ama 2 aydır kullanıyorum daha yeni başladı sorun
linkini verebilir misin bir bakayım ona , bir de şu sen hangi yazılımı kullanıyorsun onu da söyle biraz araştırayım

cyber518

cyber518

Üye
    Konu Sahibi
Tabi vereyim ama ispanyolca :D

telefonda Rus romu XXPLY var Jelly Bean...

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
hocam benden tavsiye xxlq4 e geçmen çünkü o linkte bir çok çok kernel ve değişikliklerden bahsediliyor mutlaka sorunun yazılımsaldır

cyber518

cyber518

Üye
    Konu Sahibi
hocam benden tavsiye xxlq4 e geçmen çünkü o linkte bir çok çok kernel ve değişikliklerden bahsediliyor mutlaka sorunun yazılımsaldır

Zaten büyük ihtimalle yazılımsal çünkü telefonu tekrar açtığımda duzeliyor... Bunu dusunmemistim ben doğru xxlq4 ü yuklesem iyi olacak sonuçta hataları düzeltmek için çıkarılıyor... Çok teşekkür ederim hocam çok sağolun :)

cyber518

cyber518

Üye
    Konu Sahibi

Dostum xxlq4 sürümünü yuklememe rağmen sorun çözülmedi... Yarın garantiye göndereceğim artık sıkıldım valla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt