Telefon seçimi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
    Konu Sahibi
Telefon seçimi
Arkadaşlar yeni telefon alıcam ama android ile wp8 arasında kaldım konuyu buraya açma sebebim android hakkında her şeyi biliyorum neredeyse ve genelde açsam kavga çıkıcak diye buraya açtım wp8 nasıl oyun uygulama desteği nolur özellikle ali kemal abi yardımını bekliyorum :naughty:

Türe

Türe

Üye
Wp8 için erken. Android ile başla gelişirse geçersin.

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
    Konu Sahibi
Wp8 için erken. Android ile başla gelişirse geçersin.
aslında android daha iyi bi seçim gibi geliyor ama C7 yi aldığım zaman symbian iyiydi android yeni diye kimse yüzüne bakmıyordu 2. symbian vakasından korkuyorum :hmmm

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
Evde 3 tane android var daha 1yıl olmıyan cıhazlar donup duruoş bende lumia 820 var 2 katı fazla uygulama oyun yüklü bekleme olan şeylerde internet nedenizyle ama wp de mağaza yeni herseyi bulamazsın senin için uygulamamı yoksa stabillikmi onemli ona bak ve wp alacaksan Bi tim e git demoyu kullan bak

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
    Konu Sahibi
Evde 3 tane android var daha 1yıl olmıyan cıhazlar donup duruoş bende lumia 820 var 2 katı fazla uygulama oyun yüklü bekleme olan şeylerde internet nedenizyle ama wp de mağaza yeni herseyi bulamazsın senin için uygulamamı yoksa stabillikmi onemli ona bak ve wp alacaksan Bi tim e git demoyu kullan bak
Symbiandaki uygulamalarla şuanlık idare ediyorum ama az daha oyun lazım yani çokta uygulama delisi değilim ama 1 futbol 1 yarış oyunu bide tarayıcısı face i düzgün açsın yeter

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Sen zaten wp'yi de az cok biliyorsun. Sistemden,hızı,kullanışlilıgı,stabilligini soylemeye gerek yok. emre öncelikle oyun olarak bakarsan evet sürekli oyunlar geliyor. Gameloft 3 tane populer oyununu cikartti,9 tanesi daha bu ay icinde cikicak. Bugun ea games bir oyun daha yayinladi. Onemli olan şu; seni tereddute birakan şey nedir? Eger magaza ise ve bir kac ay sabredemem dersen android bir cihaz al. Cunku önümüzdeki bir kac ayda wpstore playstore'u rakamsal anlamda yakalar gecer diyen yalan der. Ama ihtiyac ve kalite anlaminda bakarsan uygulama sıkıntısı bana gore yok. Sormak istedigin takildigin bir nokta varsa sor bildigim kadariyla yardimci olmaya calişayim:)

pirenuri

pirenuri

Üye
Tarayıcısında ben Facebook u masaüstü sürümünden açıyorum ve gayet de hızlı

ecel54

ecel54

Üye

Symbiandaki uygulamalarla şuanlık idare ediyorum ama az daha oyun lazım yani çokta uygulama delisi değilim ama 1 futbol 1 yarış oyunu bide tarayıcısı face i düzgün açsın yeter

eğer istediklerin bunlarsa wp sana fazlasıyla yeterli gelir

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
    Konu Sahibi
Sen zaten wp'yi de az cok biliyorsun. Sistemden,hızı,kullanışlilıgı,stabilligini soylemeye gerek yok. emre öncelikle oyun olarak bakarsan evet sürekli oyunlar geliyor. Gameloft 3 tane populer oyununu cikartti,9 tanesi daha bu ay icinde cikicak. Bugun ea games bir oyun daha yayinladi. Onemli olan şu; seni tereddute birakan şey nedir? Eger magaza ise ve bir kac ay sabredemem dersen android bir cihaz al. Cunku önümüzdeki bir kac ayda wpstore playstore'u rakamsal anlamda yakalar gecer diyen yalan der. Ama ihtiyac ve kalite anlaminda bakarsan uygulama sıkıntısı bana gore yok. Sormak istedigin takildigin bir nokta varsa sor bildigim kadariyla yardimci olmaya calişayim:)
mağaza değil abide mağazadaki paralı oyunlar yüklenmiyor herhalde şimdilik bedavaya o tereddütte bırakıyor yoksa arkadaşta var wp çok iyi

pirenuri

pirenuri

Üye
Alikemal abi Wp store un 2-3 ayda rakamsal olarak playstore u geçmesi imkansız bence

ecel54

ecel54

Üye

mağaza değil abide mağazadaki paralı oyunlar yüklenmiyor herhalde şimdilik bedavaya o tereddütte bırakıyor yoksa arkadaşta var wp çok iyi

windows phone 8 henüz unlock edilemedi ama her sistem elbet hacklenir :D ama ne zaman hacklenecek onu bilemiyorum :)

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye
4sene 5800 kullandım ondan oncede 5 sene 6600 :) symbian gerçekten zamanın en iyi sistemi ozellikle 6600 ama wp8 çok yi yerlere gidecek gibi duruo lumiayı her eline alaln menuyu arıyo :) menuden kurtulması iyi olmus bence yinede dedigim gibi android geliştiricisi suan daha çok ama wp8 daha stabil kararı sen ver

papakudioflu

papakudioflu

Admin

ustteki mesajimi degiştirmeseydim bu soruna cevap vermiş olucaktim. Evet henuz magaza dişindan uygulama yuklenemiyor. Unlock ne zaman cikar onu da bilemeyiz. Bildigimiz şey geliştirici cihazini eline geciren bir grubun uzerinde caliştigi.

Zaman_yolcusU

Zaman_yolcusU

Üye

guzel ozetlenmiş wp ile ilgili her soruna cevap verebiliriz bende olamdan once burda çok takıldım ve sorularım yanıtsız kalmadı

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
    Konu Sahibi
Burda sanki eski S^3 sıcaklığı var gibi bu ortamı özlemişim :naughty: çark wpye döndü gibide bu hack işi ne kadar sürer sizce arkadaşlar ve ali kemal abi :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Burda sanki eski S^3 sıcaklığı var gibi bu ortamı özlemişim :naughty: çark wpye döndü gibide bu hack işi ne kadar sürer sizce arkadaşlar ve ali kemal abi :D

hic belli olmaz Emre bugun de cikabilir uc ay sonra da. Bu bir surec. Şu anda işliyor ve wp8 cihazlarin satişlari bu şekilde yuksek devam ederse fazla surmez.

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
    Konu Sahibi

hic belli olmaz Emre bugun de cikabilir uc ay sonra da. Bu bir surec. Şu anda işliyor ve wp8 cihazlarin satişlari bu şekilde yuksek devam ederse fazla surmez.
peki birşey sorcam l920 ve l820 arasında ne kadar fark var abi 400 lira değer mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt