Samsung Galaxy Note 3′ün ekranı LCD olabilir

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Güney Kore kökenli mobil cihaz üreticisi Samsung, yıl içerisinde teknoloji tutkunlarıyla buluşturmayı planladığı yeni akıllısı Galaxy Note 3’ün tanıtımını gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Sammobile tarafından firmaya yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre Galaxy Note 3’de AMOLED ekran yerine LCD ekran tercih edilecek.

LCD teknolojili ekranlarda S-Pen teknolojisinin kullanımı daha kolay bir hal alacakken, Galaxy Note 3 modelinde stylus kalemler için daha iyi bir tecrübe sunacak. Samsung’un Sharp’ın hisselerinin belli bir bölümünü satın alması aslında firmanın LCD paneller üzerine ne kadar yoğunlaşacağını gözler önüne sererken, mobil cihazın tahmin edilen teknik özellikleriyse şöyle;

• 5.9 inç yada 6.3 inç genişliğindeki Fu-ll HD dokunmatik ekran,
• Exynos 5 Octa 8 çekirdekli işlemci,
• PowerVR SGX544MP3 grafik birimi,
• 2 GB kapasitesindeki RAM bellek,
• 16 GB / 32 GB / 64 GB depolama alanı,
• Android işletim sistemi

aleranol

aleranol

Üye
5.9 üzeri ekran zorluk çıkarır. Emin olun.

SilentOne

SilentOne

Üye
6.3 mü ne o tabletmi :D

Pringles

Pringles

Üye
Bu telefonların sonu kötüye gidiyor millet yenisini almaktan sıkılacak :(

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
bu telefon hayal kırıklığı yaratır...

emrel156

Üye
yeni melez geliyor :D ordaki tahminde bir hata var birde sistem belleği 3gb koyacaklar :)

alenkolik

alenkolik

Üye
Note2 bu serinin boyut konudunda ve kısmen donanım konusunda tepe noktası olmalıdır. Fazla abartmamak gerek. Verilecek hemen hemen herşeyin note2 ile verildiği kanısındayım. Bilmem yanilirormuyum.

aleranol

aleranol

Üye
Valla not3 not2 kadar satmaz. 2gbramli daha büyük ve net ekranlı her açıdan not1e göre gelişen not2 varken not3 çağ atlatlamali. Yoksa not2+ olur anca

emreli01

emreli01

Üye
iyice ...nu çıkardılar

fk555897

fk555897

Üye
Ben daha telefon değiştirmeyi bırakıyorum arkadaş. Nedir bu hergün bir telefon çıkıyor.

Legendary.

Legendary.

Üye
:tşk: :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt