Galaxy S4′ün yeni resimleri sızdı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4′ün yeni resimleri sızdı
Samsung'un yeni amiral gemisi olmayı bekleyen Galaxy S4'ün yeni resimleri sızdırıldı...

Bir Çin forumunda GT-I9502′nin resimleri paylaşıldı. Bu resimlerin çift SIM destekli China Unicom için olan Galaxy S4′e ait olduğu iddiaları ortaya atıldı. Tasarıma bakılınca telefon Galaxy Note 2′ye benziyor. Ancak diğer yandan Samsung’un cihazını belirlediği tarihten önce sızmaması için birçok prototip kullandığını da belirtelim.

Samsung Galaxy S4′ün; 8 çekirdekli Exynos 5 Octa işlemci, 8 çekirdekli Mali-T678 GPU, 4.99 inç SuperAMOLED HD ekran, 2 GB RAM, 13 megapiksel arka kamera, 2 megapiksel ön kamera ve Android 4.2.2 Jelly Bean ile gelmesi bekleniyor. Telefonun tam olarak hangi özellikleri sunacağını ve nasıl bir tasarıma sahip olacağını ise bu hafta perşembe günü New York’ta düzenlenecek olan Samsung UNPACKED 2013 etkinliğinde göreceğiz.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk:

iPandemonium

iPandemonium

Üye
Cebede sığmazki bu ,tablet çantası gibi çanta lazım bunun için :P:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
2014'te heralde pantolon cepleri daha büyük olacak hergün boyutlar biraz daha büyüyor :)

avcitalip

avcitalip

Üye
bazı kaynaklar Power marka GPU ile geleceğini iddia ediyor kimiside Mali ile :allalla: umarım mali ile gelir :eller: bekle beni Note 3 İnşallah alırım seni :)

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
bu tasarımla samsung nereye kadar gitmeyi planlıyor acaba bence bu s4 olmayabilir her sene farklı bi tasarımla geliyor :hmmm

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bazı kaynaklar Power marka GPU ile geleceğini iddia ediyor kimiside Mali ile :allalla: umarım mali ile gelir :eller: bekle beni Note 3 İnşallah alırım seni :)

evet bir kac kaynaktan ben de powerVR sgx544mp2 ile gelecegini okudum. Gerci mali603T ile gelecegine sgx544mp2 ile gelirse daha iyi.

bu tasarımla samsung nereye kadar gitmeyi planlıyor acaba bence bu s4 olmayabilir her sene farklı bi tasarımla geliyor :hmmm

SGS3 gibi rekor satış yakalamış bir tasarımdan kolay kolay vazgecmezler. Ha sgs3'un bu kadar satmasinin nedenleri farklidir o ayri bir tartişma konusudur ama ortada da bir gercek var ve hic bir firma boyle bir riske girmek istemez.

Türe

Türe

Üye
5 inc buyuk be :hmmm

papakudioflu

papakudioflu

Admin

kişiye gore degişir. Gerci bana gore de buyuk. Lumia920'yi işyerimde kullanamiyorum mesela lumia820 daha ideal bir boyutta işyerimde kullanim icin. Ama aliştiktan sonra note2'nin bile kucuk geldigini soyleyen arkadaşlarim var.

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
MrExpert

MrExpert

Üye
Taşarım güzelde bide büyük olmasa :ah

Buraxlive

Buraxlive

Üye
Katılıyorum alıştıktan sonra küçük gelmeye başlıyor. Fakat bana göre en fazla s3 kadar olmalı boyutu , telefon dedigin tek elle kullanilabilmesi lazım fazla abartıyorlar.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
bunları 2 elle kullanmak bile zor alışmışım tatlı c6-01'e :D

emreli01

emreli01

Üye
samsung tasarımda hiç mi değişiklik yapmaz kardeşim s3 daha büyüğü resmen

HAM ZA

HAM ZA

Üye
sanmam :hmmm samsung böyle bişey yapmaz bence bu da fos çıkar eminim

aleranol

aleranol

Üye

kişiye gore degişir. Gerci bana gore de buyuk. Lumia920'yi işyerimde kullanamiyorum mesela lumia820 daha ideal bir boyutta işyerimde kullanim icin. Ama aliştiktan sonra note2'nin bile kucuk geldigini soyleyen arkadaşlarim var.

Tıpkı benim gibi. Not2 bana tam mesela.

papakudioflu

papakudioflu

Admin

Tıpkı benim gibi. Not2 bana tam mesela.

mesela Örnek:
Note3 6" çıksa cogu kişi cok buyuk diyecek ama sen note2'nin buyuklugune aliştigin icin diger cihazlar kucuk gelicek ve mecburen note3 alicaksin.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
büyüklüğü sorun olur

emreli01

emreli01

Üye

mesela Örnek:
Note3 6" çıksa cogu kişi cok buyuk diyecek ama sen note2'nin buyuklugune aliştigin icin diger cihazlar kucuk gelicek ve mecburen note3 alicaksin.

kademe kademe alıştırıyorlar dediginiz gibi :) bence alışmamamk gerek bu büüyüklüklere
cep telefonu ismi silinecek yoksa :kahve:

Türe

Türe

Üye

S3 zaman zaman kucuk gelmiyor degil :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...