Nokia'dan Lumia620 icin resmi koruma kılıfı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia'dan Lumia620 icin resmi koruma kılıfı

Nokia'nın şimdilik en uygun fiyatlı wp8 telefonu olan Lumia 620 icin koruma kılıfı resmi olarak Nokia blogunda tanıtıldı.

CC-3061 koduna sahip aksesuar lumia620 telefonlari darbe ve cizilmeye karşi korudugu gibi ayni zamanda suya karşi da koruma sagliyor.

Bu koruma kılıfı şimdilik gri ve sarı kombinasyonuyla gelicek ve Nisan ayı başlarında 25€ fiyat etiketiyle raflarda yerini alıcak.

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
haber için :tşk:

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Haber için teşekkürler abi. Biraz pahalı değil mi? Bu nokia aksesuarlar için fiyat belirlerken neyi göz önüne alıyor, çok merak ediyorum. :hmmm

Geçen hafta sonu gittiğim bir mağazada bu aksesuar için bana verilen fiyat 890TL

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Ama o çok güzel ve JBL :)

• Beğen
Tepkiler: -Kazuva- ve OttomaN TigeR
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
hem jbl hem nokia hem de kablosuz:hmmm evet fiyat biraz fazla ama gercekten harika bir şey.

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
25€ Ucuz Mu Yani .? :S

ecel54

ecel54

Üye
benim bilgisayarda jbl var çok güzel ses çıkartıyor.herkes şaşırıyor çıkardığı sese :ehe

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Ama anlatılamaz bir ses kalitesi var, almamak için zor tuttum kendimi. :D Telefon ile eşleştirdikten sonra mağazanın her yerinden başlatıp durdurabiliyorsun. Bu arada çaldığım müziklere hasta oldular. :kıskıs:

ardacumhur

ardacumhur

Üye
JBL farklı bir şey.Eski arabamızın arkasında kabinli 1000 vardı mükemmeldi :)

Bu cihazlar da bence hem diğer mobil cihazların hem de diğer standların yapamadıklarını yapıyorlar.

Boşuna dememiş adamlar.

"Gel, Keşfet, Aşık Ol !"

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

Bu cihazlar da bence hem diğer mobil cihazların hem de diğer standların yapamadıklarını yapıyorlar.

Boşuna dememiş adamlar.

"Gel, Keşfet, Aşık Ol !"
:evet:

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
acaba jbl aksesuarlarının fiyatları ne zaman düser acaba

kurd-0

Üye

Nokia'nın şimdilik en uygun fiyatlı wp8 telefonu olan Lumia 620 icin koruma kılıfı resmi olarak Nokia blogunda tanıtıldı.

CC-3061 koduna sahip aksesuar lumia620 telefonlari darbe ve cizilmeye karşi korudugu gibi ayni zamanda suya karşi da koruma sagliyor.

Bu koruma kılıfı şimdilik gri ve sarı kombinasyonuyla gelicek ve Nisan ayı başlarında 25€ fiyat etiketiyle raflarda yerini alıcak.

abi sen nokiadan daha çok reklam yapıyorsun valla

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
abi sen nokiadan daha çok reklam yapıyorsun valla

cogu insan yenilikleri ogrenmek icin maxicep.com gibi teknoloji sitelerini takip ediyor. bu urunler henuz Nokia Türkiye tarafından lanse edilmedi. O yüzden bu tür ürünler ile ilgili bilgileri en erken bizleri takip ederek ögrenebilirsiniz.

serinaga

serinaga

Üye

Boşuna dememiş adamlar.

"Gel, Keşfet, Aşık Ol !"

Günün Anlamlı Sözü ... :kop2:

kelebekavcisi

Üye
Şimdi çıkarsalar nolur çıkarmasalar nolur ben zaten telefonun anasını ağlattım.:ehe Arka kapaktan parça koptu, rengi aktı, ön tarafta çatlak var. Kimse benim kadar hor kullanmamıştır herhalde (h)

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Şimdi çıkarsalar nolur çıkarmasalar nolur ben zaten telefonun anasını ağlattım.:ehe Arka kapaktan parça koptu, rengi aktı, ön tarafta çatlak var. Kimse benim kadar hor kullanmamıştır herhalde (h)

tam senlik o zaman:D

-Kazuva-

Üye
:tşk: çok güzel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt