C6-01 16gb Hafıza Kartını Kaldırır mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

kahraman474

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 16gb Hafıza Kartını Kaldırır mı ?
Merhaba arkadaşlar elimde c6-01 var video çekerken takılma gibi problemler yaratıyor. Araştırdım hafıza kartının class'ı yetersiz kalıyo falan dediler. Şu an içinde 8gb class 4 hafıza kartı var ben bunu 16GB ULT MICRO SD ULTRA C10 İLE DEĞİŞTİRSEM TELEFONDA HERHANGİ BİR KASMA YARATIR MI ?

kazım61061

kazım61061

Üye
kaldırır ama hafıza kartına fazla yyklenirsen kasma yapar birde kartı taktiktan hemen sonra bicimlendir..

kahraman474

Üye
    Konu Sahibi
şu anda 8gb var dolu 16gb yi dolduracaımı samıyorum ama normal kullanımda kasma yapmaz o zaman ?

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
​ben 16 gb class 10 kullanıyorum hiçbir kasma söz konusu değil

MaxipmaN

Üye
amuda bile kaldırır

• Beğen
Tepkiler: kahraman474

kahraman474

Üye
    Konu Sahibi
eyvallah beyler sağolun :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bir zararı olmaz hatta çok daha iyi olur, eğer video kaydı konum bilgilerini kaydetme açık durumda ise, cihaz bu durumda video kaydı yaparken bir taraftan da gps ile konum bilgileri eklemeye çalıştığı için hafif takılmalar yapar. Heleki bir de kapalı bir ortamda kayıt yapıyorsan ;) bilmem anlatabildim mi!!!

emre.koc

emre.koc

Üye
kaldırır tabi :)

crazy_bull_01

crazy_bull_01

Üye
C6-01 kullanıyorum ve içinde 16 gb hafıza kartı var ve nerdeyse dolmak üzere nazar değmesin hiçbi şekilde kasılma vs. yaşamadım... Her şey tıkır tıkır işliyor... :)

Harun6754

Üye
Ya arkadaslar c6 demısken asfalt6 nasıl bulabılır ve ındırebılırım

- - - Eklendi - - -

C6 01 son sürüm bu mu kardesler özel 111.030.0609.c00.01 flash surum 4.0 java surum 2.3 tarayıcı 7.4 yazılım surumu 111.030.0609 okey mi

yesilyol22

yesilyol22

Üye
Selamun Aleyküm Kardeşim C6-01 32 gb. kadar desteği var fakat biçimlendirme şekli çok önemli 16 gb. asla kasma yapmaz fakat hafif bir donma söz konusu oluyor biçimlendirme mutlaka fat32 olmalı bunun yanı sıra hiç bir sorunu yoktur.

erhanred

Üye
kaldırır sorun yok tıka basa doldur gene sorun olmuyor yalnızzz kart dolu diyor ama tele çok pro kalıntıları olursa kasma yapar

technologymania

Üye
bende de c6-01 var ve 16 Gb class 10 hafızakartı kullanıyorum bir yıldır bu güne kadar hafıza kartında kasma ya da takılma problemleri yaşamadım.

kahraman474

Üye
    Konu Sahibi
Selamun Aleyküm Kardeşim C6-01 32 gb. kadar desteği var fakat biçimlendirme şekli çok önemli 16 gb. asla kasma yapmaz fakat hafif bir donma söz konusu oluyor biçimlendirme mutlaka fat32 olmalı bunun yanı sıra hiç bir sorunu yoktur.

FAT32 yerine NTFS yaparsak ne gibi problem olur bildiğim kadarıyla FAT32 biçiminde 300mb'den büyük bir dosya atamıyorsun kart içine

yoyofurkan

Üye
300mb değil 4096mb fat32 hafıza kartlarında standart formattır ntfs yaparsan telefon hafıza kartı bozuk uyarısı verir

• Beğen
Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
fat 32 formatında 4096 mb varsayılan ayırma boyutunda kullanın. NTFS desteklemez.telefon hata verir

• Beğen