Öneri bu hafıza kartlarından hangisini almalıyım sizce ?

Sponsorlu Bağlantılar

Enisina

Üye
    Konu Sahibi
bu hafıza kartlarından hangisini almalıyım sizce ?
arkadaşlar sandisk ve toshiba bu iki üründen hangisini almamı tavsiye edersiniz arıza çıkarmayan ürün hangisi ?

SANDİSK

TOSHİBA

Sarangni

Sarangni

Üye
Benim tercihim hep Sandisk yana olur. Hatta verdiğiniz linkte ki mağazadan 32 GB versiyonunu almıştım 3 yıl önce. Hala çok iyi çalışıyor. Tavsiyem 16 yerine 32 GB daha iyi bir tercih olur. Arada 14 TL gibi bir fark var.

mhtbb65

mhtbb65

Üye
Toshiba. Alırsan samsung yada kingston al onlar en kralı

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Sandisk'i öneririm. Maddi açıdan Toshiba'ya ucuz fiyat vermiş ama kargoyla yine aynı para düşünürseniz.

Enisina

Üye
    Konu Sahibi
sandisk i aldım arkadaşlar inşallah bozulmaz hemen toshibanın 5 yıl garantisi mevcuttu sandisk in ise 2 yıl

BRKTNL

BRKTNL

Üye
sandisk i aldım arkadaşlar inşallah bozulmaz hemen toshibanın 5 yıl garantisi mevcuttu sandisk in ise 2 yıl
Bozulmaz merak etmeyin ben yıllardır birçok cihazda kullandım ve kullanıyorum.

Sarangni

Sarangni

Üye

Üç telefon eskitti hala çalışıyor ve hiç sorun çıkarmadı.

skylinegti

skylinegti

Üye
Sandisk alarak iyi yapmışsın bende kullanıyorum hiçbir sorun çıkartmıyor...

Enisina

Üye
    Konu Sahibi
hayırlısı inşallah. benim şansım mı yok hafıza kartı tarafından.

MaxipmaN

Üye
ben de sandisk kulanıyorum, 16gb class 10
a1 sd bench uygulamasında online olarak hız testi yapılıyor
hafıza kartı bayağı düşük çıkmıştı benim, pek memnun değilim performansından da

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
sandisk ultra 64gb c10 kullanıyorum bende , sıkıntısız gayet iyi. Sd kartlarda zaten sandisk en iyisi . Gayet mantıklı olanı yapmışsınız hayırlı olsun...