Telefonunuzun İndirme Hızı Kaç Kb/sn?

Sponsorlu Bağlantılar

danqerpeach

danqerpeach

Üye
    Konu Sahibi
Telefonunuzun İndirme Hızı Kaç Kb/sn?
Geçen gün dosya indirirken telefonda 1 mb/sn oldu kısa bi süre hız :) ekran görüntüsü alamadan düştü hız fakat 829 kb/sn yi yakaladım alın kanıtı

h.ozdemir09

Üye
bikgisayardan daha hızlı indiriyor telefonum 603.400mbı 15 dakikada indiriyor

dejavu178

dejavu178

Üye
1mbit internetle 800ü ne bilgisayarda ne de telefonda görebilirim. Bu hız olayı telefonla alakalı değil.

yoyofurkan

Üye
11 kb/sn

carbon_o7

carbon_o7

Üye
benimkide 500-600 yapıyodur galiba operadan videoları fena hızlı indiriyo wifi ile
ama normal hattı filan diyosan 1 saatlik 720p diziyi dışarda takılmadan izledim

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Arkadaşlar hız telefonla alakalı değil internetiniz ve indirdiğiniz site ile alakalı

Turan

Turan

Üye
10-30kb/s :d:

ümran

Üye
Geçen gün dosya indirirken telefonda 1 mb/sn oldu kısa bi süre hız :) ekran görüntüsü alamadan düştü hız fakat 829 kb/sn yi yakaladım alın kanıtı

wi.fi mi bu ? :hmmm

- - - Eklendi - - -

buyur :)

danqerpeach

danqerpeach

Üye
    Konu Sahibi
yok wifi değil :)

MrExpert

MrExpert

Üye
İphone 4 avea 1004,2 kb :)

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
35 kb

Legendary.

Legendary.

Üye
H@ndler ile en fazla 300 kbps gördüm.Ondan önce int paketim vardı uc browsers ile 1 mb a yakın oluyordu :hmmm

aleranol

aleranol

Üye

H.ndler ile ilgili yardım isterim senden. Ayralr proxy vs. Lütfen bana pm ile dön
Başkası da bana pm ile ulaşabilir. Msn e geçebiliriz. Lütfen Yardım edin vallaha catlayacam bu h.ndler ve vodafonedan

ümran

Üye

H.ndler ile ilgili yardım isterim senden. Ayralr proxy vs. Lütfen bana pm ile dön
Başkası da bana pm ile ulaşabilir. Msn e geçebiliriz. Lütfen Yardım edin vallaha catlayacam bu h.ndler ve vodafonedan

biri şuna yardım etsin :hmmm

Üst Alt