Nokia'nın "App Highlights" uygulamasındaki açıktan bilgi sızdı :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Nokia'nın "App Highlights" uygulamasındaki açıktan bilgi sızdı :)

Geçtiğimiz gün sevgili moderatörümüz Ali Kemal'in haberini paylaştığı Tuenti uygulamasının Windows Phone'a geleceği haberini uluslararası alanda ilk duyuran WindowsPhoneApps.es sitesi, gelecek uygulamaları nasıl keşfettiğine dair sırrını açıkladı. Mesele, Nokia'nın App Highlights uygulamasındaki ciddi bir açıktan kaynaklanıyormuş. Bu açık nedeniyle arama yapıldığında "beta, kurum içi yada henüz çıkmamış uygulamalara" ulaşılabiliyormuş.

Örneğin Microsoft diye arama yapıldığında Life@Microsoft gibi çeşitli uygulamalar çıkıyor.
Nokia diye arama yapıldığında Nokia Locate3D gibi bir kurum içi uygulama çıkıyor.

Söz konusu açık MySpace için bir uygulamanın yolda olduğunu gösteriyor.
Kötü haber ise henüz listede Instagram görünmüyor.

Sanırım haberler üzerine uygulamadaki açık giderilmiş.
Konuyla ilgili resimlere yukarıdan bakabilir, ilgili videoyu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

[video=youtube;cueNs6D_dFk]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cueNs6D_dFk[/video]

papakudioflu

papakudioflu

Admin
Acik giderilmedi dostum sadece uygulamanin arama kismi kapatildi calişmiyor:ehe

papakudioflu

papakudioflu

Admin

hayir o degil bunu bir tek windowsphone.es bilmiyordu ki. Ben dahil bir suru kişi biliyordu. Ne halt yemeye paylaştilar anlamadim. Ben de dun gelen guncellemeyi kuş gibi yaptim hemen. Şimdi ara ki bulasin:ah

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi

hayir o degil bunu bir tek windowsphone.es bilmiyordu ki. Ben dahil bir suru kişi biliyordu. Ne halt yemeye paylaştilar anlamadim. Ben de dun gelen guncellemeyi kuş gibi yaptim hemen. Şimdi ara ki bulasin:ah

Fiberlerden biri koptu, sende daha çok vardır kesin :kıskıs:

nanotex

nanotex

Üye
Instagram yok mu?? Hayır olamazzz :off:

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Ben güncellemeyi yapmadım tuentiyi aradığımda aramalarda çıkıyor :)

- - - Eklendi - - -

İlk girdiğimde arama özelliği vardı çıktım geri girdim arama butonu kayboldu :) Hemde güncelleme yapmadan. Kendi kendinemi güncelledi programı :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin

- - - Eklendi - - -

İlk girdiğimde arama özelliği vardı çıktım geri girdim arama butonu kayboldu :) Hemde güncelleme yapmadan. Kendi kendinemi güncelledi programı :)

:kop:

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
bende uygulamalar çıkıyor.güncelleştirmedim haberi görünce..
Hiç derecelendirilmemişEkran görüntüsü sadece yazı olan o kadar cok uygulama var ki :oke:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
bende uygulamalar çıkıyor.güncelleştirmedim haberi görünce..
Hiç derecelendirilmemişEkran görüntüsü sadece yazı olan o kadar cok uygulama var ki :oke:

nokia locate3D'nin ekran goruntulerini paylaşabilirsen ne oldugunu belki cozeriz.

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Olamaz ya .WP store dan uygulama indirdim ve indirdiğim gibi Nokia mağazadaki arama butonunu sildi :(
evet görmüştüm locate 3D yi ama bakmadım :(

serinaga

serinaga

Üye

- - - Eklendi - - -

Yapar bunlar neler neler yapar :kop2:

papakudioflu

papakudioflu

Admin
şu andan itibaren apphighlights arama bolumu tekrar geri geldi. Fakat acik kapatilmiş:ehe

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
şu andan itibaren apphighlights arama bolumu tekrar geri geldi. Fakat acik kapatilmiş:ehe

App Highlights'ı hiç kullanmıyordum, açık haberlerinden sonra kıymete bindi.
Ama bu sefer de açığı kapattılar. :zzz:

Sonuç: Basılı tut-> Sil

:kop2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt