Nokia Sirius'a İlişkin Yeni Bilgiler Sızdı

Sponsorlu Bağlantılar

saliherkinkoc

Üye
Windows rt li tabletler
tutuluyor mu piyasada? Ve win rt mağazası yeterli
mi

piyasada tutuluyor mu bilemem ama vakıfbank da staj yaparken geçen hafta vakıf emeklilik hediye etmiş çalışanlarına bi abi getirdi o sırada kullanma fırsatım olmuştu casper dı cihaz gerçekten çok akıcıydı ve aynı pc gbi yapılmış sol alt köşede başlat tuşu vesaire gibi . Mağayı bilmiyorum ama

tapatalk

tapatalk

Üye
özel istek üzerine rt çıkabilir ama en son sony asus üretmiyceğini açıklamıştı. microsoftun cihazı hayvan gibi ucuzlamıştı

bozokluht

bozokluht

Üye
Arkadaşlar Win8 ARM işlemci destegi yok. RT ise ARM işlemcilerle calişiyor. Boyle bir tabletin WİN8 olmasi demek işlemcisinin İntel İvyBridge olmasi demek. Artik fiyatin nerelere cikacagi Surface Pro'da ortaya cikmişti.

İntel atomlu olsa hem fiyatı düşük olur hem de win8 li olur :) ( yeni nesil atomlarda da 4 çekirdek , Hd 4000 gpu falan gelirse performans anlamında tatminkar olur ve tatdndan yenmez)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bilgi paylaşıldıkça güzel. Paylaşım için :tşk:

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
sekajmer

sekajmer

Üye
piyasada tutuluyor mu bilemem ama vakıfbank da staj yaparken geçen hafta vakıf emeklilik hediye etmiş çalışanlarına bi abi getirdi o sırada kullanma fırsatım olmuştu casper dı cihaz gerçekten çok akıcıydı ve aynı pc gbi yapılmış sol alt köşede başlat tuşu vesaire gibi . Mağayı bilmiyorum ama

Windows Phone daki gibi sadece başlat var değil mi rt de masaüstü yok yani

Üst Alt